Робоча нарада з питань функціонування полігону твердих побутових відходів

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.07.2017 06:03

 

12 липня відбулася робоча  нарада з питань функціонування полігону твердих побутових відходів (сміттєзвалища)  на території Новозаліської сільської ради  Бородянського  району. Участь в ній, взяли голова Бородянської районної державної адміністрації А.Анісімов, голова Бородянської районної ради Г.Єрко, перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації  В.Барчан, начальник відділу з питань ЦЗ,НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва Бородянської РДА М.Шульц, депутат Київської обласної ради С.Кармазін, голова Новозаліської сільської ради О.Леоненко, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства І.Габорець, в.о. директора новоствореного комунального підприємства «Залісся» І.Пономаренко, начальник відділу поліції слідчого підрозділу Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НПУ у Київській області А.Савчук, депутат Бородянської районної ради І.Конопацький, представники громади с. Нове Залісся.

 

За результатами тривалого конструктивного обговорення, прийнято рішення:

 

 

1. Направити лист до органів місцевого самоврядування та органів місцевої влади сусідніх районів (Вишгородського, Києво-Святошинського) та міст (Буча, Ірпінь, Гостомель) рішення Бородянської районної ради від 20.01.2017 № 170-15- VII  «Про заборону приймання, розміщення та захоронення  твердих побутових відходів  на сміттєзвалищі  ТПВ на території Новозаліської сільської ради, Бородянського району Київської області» з проханням довести до відома житлово-комунальних підприємств  підпорядкованих територій щодо пошуку інших місць вивозу, захоронення та утилізації ТПВ.

2. Сільським та селищним радам Бородянського району розглянути питання щодо впровадження роздільного збирання та сортування сміття.

3. Новозаліській сільській раді підготувати позов до суду про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою ТОВ «Утілсервіс».

4. Новозаліській сільській раді та відділу з питань ЦЗ, НС,інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА підготувати технічне рішення по питанню водогону в с. Нове Залісся.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld