Колегія райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2016 07:32

 

26 травня голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий провів засідання колегії РДА за участі голови Бородянської РР Г.Єрка, керівників управлінь, служб та установ району, голів сільських та селищних рад, представників ЗМІ. На засіданні розглянуто питання про підсумки опалювального сезону 2015-2016рр., про двомісячник благоустрою, про призов до лав ЗСУ та контрактну службу, різне.

 

Відкриваючи засідання, очільник району О.Янковий звернувся до всіх присутніх, особливо – до керівників місцевого самоврядування, зі закликам виважено та вдумливо підходити до питання затвердження тарифів на послуги з тепло- та водопостачання, аби цифри були зрозумілими для споживачів:

 

 

-                     Всі об’єкти соцсфери будуть опалюватись виключно за умови встановлення в них лічильників тепла, - наголосив О.Янковий. – Має бути чіткий графік встановлення лічильників і це принципове питання повинне бути вирішено до наступного опалювального сезону.

Також голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий висловив побажання, щодо надання керівниками теплопостачальних організацій пропозицій з оптимізації роботи зазначених підприємств. Це дуже актуально і важливо для всіх нас у світлі децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад, підкреслив О.Янковий.

На колегії з перших двох питань виступила начальник відділу з питань цивільного захисту,  надзвичайних ситуацій, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації М.Шульц, поінформувавши присутніх щодо підсумків опалювального сезону 2015-2016 років та районного двомісячника благоустрою. Зокрема, нею озвучена цифра в 13 млн. 960 тис. грн., що становить оплату за спожиті котельнями 2 млн. 261 тис. метрів куб. газу.

Коментуючи її доповідь, О.Янковий зазначив, що найближчим часом відбудуться виїзні комісії  райдержадміністрації, що перевірять санітарний стан усіх сіл та селищ району. Крім цього, голова райдержадміністрації О.Янковий зупинився на питанні розробки районної програми зі збору сміття, наголосивши масштабність та важливість комплексного збору сміття, його сортування і переробки.

Військовий комісар Бородянського району С.Бугаєнко доповів на колегії про призов юнаків на строкову військову службу в лавах ЗСУ та контрактну службу. Мовою конкретних цифр він аргументовано змалював актуальну картину стану виконання в кожному селі та селищі зазначеного питання, підкресливши добре налагоджену співпрацю з рядом керівників та висвітливши існуючі недоліки в роботі інших.

Голова Бородянської райдержадміністрації О.Янковий, узагальнюючи виступи та коментарі, зосередив увагу керівників місцевого самоврядування на необхідності постійної кропіткої роботи з людьми та ще раз надав роз’яснення щодо проекту надання земельних ділянок учасникам АТО в Дружні:

-                     Я вважаю, що ми не повинні надати нашим воїнам землю і все, - підкреслив очільник району. – Ми розробляємо спеціальну програму, яка включатиме електрифікацію зазначених ділянок та вирішення інших першочергових моментів, аби наші захисники мали реальну можливість розпочати там будівництво.

За результатами роботи колегії головою Бородянської райдержадміністрації О.Янковим надано ряд доручень.

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld