Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.06.2020 10:04

 

 

4 червня  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан  за участі в.о. голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина провів робочу нараду, на якій розглянуто питання  дотримання санітарного законодавства під час обробки посівів кукурудзи  на території  Бородянської селищної ради у поймі р. Здвиж.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Барчан, розпочинаючи засідання, зазначив, що до адміністрації надійшло звернення представника громади щодо намірів  СТОВ «Деренківець» в період з 05 по 10 червня провести обробку посівів кукурудзи на території Бородянської селищної ради  гербіцидом  «Примекстра Голд».

 

 

Він наголосив, що необхідно вжити ряд упереджувальних заходів для недопущення потрапляння гербіцидів в меліоративні канали і р. Здвиж та повторення ситуації, яка була у квітні 2020 року, коли після подібної обробки гинули бджоли.

Після обговорення зазначеного питання прийнято ряд рішень та Віктором Барчаном надано відповідні доручення, зокрема:

1. Бородянській селищній раді:

1.1. Попередити мешканців смт Бородянка про наміри  СТОВ «Деренківець» в період з 05.06.2020 по 10.06.2020 провести обробку посівів кукурудзи у поймі р. Здвиж з метою недопущення непередбачуваних наслідків.

2. СТОВ «Деренківець»

2.1. Обробку поля здійснювати у відповідності з діючими законодавчими актами, а саме:  Державних санітарних правил ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» та Законів України «Про пестициди та агрохімікати», «Про бджільництво».

2.2. Дотримуватись санітарних зон 10 м до об’єктів водного фонду меліоративних каналів та 25 м до р. Здвиж, з метою недопущення попадання гербіциду у водойми.

2.3. Обробку поля здійснювати до 10.00 год. та після 18.00 год. з урахуванням напряму вітру.

2.4. Рекомендуємо дотримуватись сівозміни культур для упередження виснаження грунтів.

3.Відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля.

3.1. Звернутись до ГУ «Держпродспоживслужби» у Київській області з метою надання чітких роз’яснень щодо препарату «Примекстра Голд» і можливості його застосування у поймі р. Здвиж.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld