Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.03.2020 10:24

 

 

 

22 березня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан провів позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На порядку денному комісією розглянуто питання:

1. Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території Бородянського району.

 

 

2. Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету для своєчасного реагування, запобігання та ліквідації пожеж в природних екосистемах.

3. Про посилення санітарно-епідеміологічного нагляду на об’єктах систем водопостачання та водовідведення.

Розпочинаючи засідання, Віктор Барчан повідомив, що зважаючи на збільшення кількості хворих на COVID-19 на території України, а також враховуючи кількість населення області, його активні міграційні процеси, питання вжиття заходів із поширення зазначеної гострої респіраторної хвороби відповідно до протоколу Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.03.2020 року № 5 класифіковано надзвичайну ситуацію як медико-біологічну регіонального рівня.

За результатами обговорення комісією прийнято ряд рішень та Віктором Барчаном надано відповідні доручення:

По першому питанню:

1. Для безперебійної роботи підприємств, установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність Бородянського району відділу з питань ЖКГ, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Бородянської РДА:

1.1.            Зібрати інформацію про кількість персоналу, які працюють на підприємствах, організаціях, установах, що забезпечують життєдіяльність району.

1.2.            Забезпечити виготовлення та видачу вказаним підприємствам спеціального квитка для перевезення їх працівників у громадському автомобільному транспорті.

1.3.            За результатами аналізу отриманої інформації визначити та затвердити маршрути.

1.4. Оприлюднити схеми руху автобусів та маршрутних таксі за окремо визначеними маршрутами.

2.                  Бородянському ВП Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області:

2.1. Посилити контроль за дотриманням обмежувальних заходів згідно вимог чинного законодавства.

2.2. Залучити громадські формування з охорони правопорядку щодо забезпечення громадського порядку та обмежувальних заходів.

3. Головам сільських, селищних рад, ОТГ забезпечити проведення відповідних заходів та створення резерву дезінфікуючих засобів для проведення дезінфекції житлових багатоквартирних будинків.

3.1. Заборонити користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та прибудинкових територіях. Провести інформаційно-розяснювальну роботу серед населення.

4. Ірпінському міжрайонному відділу лабораторних досліджень, Бородянському РУ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області:

4.1. Забезпечити організацію та проведення епідеміологічного розслідування причин і умов виникнення кожного випадку захворювання на COVID-19.

4.2. Організувати спільну роботу з екстреною швидкою допомогою щодо своєчасного виявлення, обстеження та ізоляції осіб, які перебували в контакті із хворими, у яких лабораторно підтверджено випадок захворювання на COVID-19.

5. Керівникам мереж продуктових магазинів та аптек забезпечити наявність споживачів в торгівельному приміщенні в кількості не більше 1 особа на 10 м²,  включаючи персонал, та проведення заходів щодо дотримання санітарних норм.

6. Бородянській дільниці Вишгородського ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз», Бородянський РП ПрАТ «Київобленерго», КП БСР «Бородянкатепловодопостачання», ДП «Теплоенерго» заборонити до покращення епідемічної ситуації планові та позапланові відключення об’єктів життєзабезпечення населення.

По другому питанню:

1. Відділу фінансів Бородянської РДА розглянути можливість виділення коштів із резервного фонду Бородянської районної державної адміністрації на придбання паливно-мастильних матеріалів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, ліквідації пожеж в природних екосистемах району.

По третьому питанню:

1.  Створити робочу групу для здійснення перевірки згідно чинного законодавства при наданні послуг з водопостачання та водовідведення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld