Позачергове спільне засідання постійної комісії з питань ТЕБ та НС РДА та районного оперативного штабу

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.03.2020 07:11

 

 

16 березня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів позачергове спільне засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації і оперативного штабу щодо недопущення занесення та поширення на території Бородянського  району випадків захворювання спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV. Участь у засіданні також взяли голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, депутат Київської обласної ради Сергій Федорченко, представники районних служб та організацій, місцевого самоврядування, лісових господарств, автоперевізників та підприємців району, ЗМІ.

 

 

На порядку денному розглянуто питання про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення Бородянського району та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації спричиненої короновірусом COVID-19.

За результатами засідання комісією прийнято ряд рішень та Віктором Барчаном надано відповідні доручення, зокрема:

1. З метою попередження виникнення та розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Бородянського району, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно ст. 26 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» ввести додаткові обмежувальні заходи на території Бородянського району з 17.03.2020  по 03.04.2020, а саме:

1.1. Призупинити проведення культурних, політичних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

1.2. Призупинити роботу закладів громадського харчування (їдальні, кафе, бари, ресторани, піцерії, кав’ярні, тощо), розважальних закладів, нічних клубів, саун, спортивних центрів, ринків, торгівельних майданчиків. Дозволено надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

1.3. Вжити заходів щодо недопущення несанкціонованої торгівлі на вулицях населених пунктів, забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів.

1.4. Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням щодо санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

1.5. Рекомендувати населенню обмежувати пересування між населеними пунктами, а також пересування в громадських місцях без крайньої потреби.

1.6. Забезпечити безперебійну роботу продуктових магазинів, аптек, АЗС, пунктів дорожнього сервісу (шиномонтаж, автоаптеки), банківських установ та страхових компаній. Рекомендувати проводити дезінфекцію і вологе прибирання приміщень та обмежувати одночасне перебування у закладах відвідувачів.

1.7. Тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових.

2. На період карантину скасувати проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

3. Провести розрахунки та уточнити резерви матеріальних засобів для запобігання та ліквідації наслідків поширення короновірусної інфекції.

4. Перевізникам громадського транспорту заборонено здійснювати перевезення більше 10 пасажирів одночасно в автобусах та маршрутному таксі.

5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій або позмінно роботу працівників, передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцування.

6. Головам сільських та селищних рад, ОТГ, Бородянському ВП Ірпінського ВП ГУНП України в Київській області, КНП БРР «Бородянська ЦРЛ», КНП БРР «Бородянський ЦПМСД» забезпечити на своїх підвідомчих територіях безумовне виконання п.п. 1-3 Протоколу комісії.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld