Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.02.2020 07:03

 

 

12 лютого керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов провів позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто питання про затвердження заходів недопущення занесення і поширення на території Бородянського  району випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай).

 

 

Під час роботи комісії озвучено накази Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації про відповідні вищевказані заходи та напрацьовано належний алгоритм дій на території нашого району.

За результатами засідання прийнято ряд рішень та Леонідом Болясовим надано відповідні доручення, зокрема:

1.КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» та КНП БРР «Бородянський ЦПМСД»:

1.1. Утворити оперативний штаб щодо недопущення занесення і поширення на території Бородянського району випадків захворювання, спричинених новим коронавірусом виявленим у місті Ухань (2019-nCoV) та затвердити його склад.

1.2. Затвердити госпітальні бази для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV при ускладненні епідемічної ситуації.

1.3. Забезпечити необхідний запас засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

1.4. Терміново інформувати від Ірпінський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗ України» стосовно виявлення осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

1.5. Суворо дотримуватись «Рекомендацій щодо дій при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.

1.6. Провести додаткові навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.

2. Бородянській підстанції Вишгородської станції екстреної медичної допомоги КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»:

2.1. Створити спеціалізовані бригади екстреної медичної допомоги.

2.2. Забезпечити необхідний запас засобів медичного призначення, захисного одягу, засобів захисту органів дихання, профілактичних препаратів, дезінфекційних засобів тощо.

2.3. Забезпечити негайне, у разі виявлення особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV, транспортування і госпіталізацію з дотриманням вимог протиепідемічного режиму в інфекційний стаціонар.

3. Ірпінському міжрайонному відділу лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ МОЗ України»:

3.1. Забезпечити організацію проведення епідеміологічних розслідувань випадків захворювань, що відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

3.2. Відбирати зразкі матеріалів від осіб, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV відповідно до Інструкції щодо відбору, зберігання та транспортування зразків матеріалів.

3.3. Встановити медичне спостереження за контактними особами терміном 14 календарних днів.

4. Головам ОТГ, сільських та селищних рад визначитись із можливими місцями утворення госпітальних баз району для надання медичної допомоги, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV, при ускладненні епідемічної ситуації та надати інформацію головному спеціалісту з питань НС, ЦЗ, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Бородянської РДА.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld