Семінар-нарада з головами дільничих виборчих комісій

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.03.2019 07:50

 

 

26 березня керівництво Бородянської райдержадміністрації взяло участь у семінарі-нараді з головами, заступниками та секретарями дільничих виборчих комісій Бородянського району. Захід було організовано інспекторським складом Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області з метою виконання наказу ДСНС України від 31.01.2019 року № 75 та своєчасного вжиття організаційних і практичних заходів, направлених на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки і проведення 31 березня 2019 року чергових виборів Президента України.

 

 

Перед присутніми виступив заступник голови райдержадміністрації   Валентин Корнієнко, що зосередив увагу всіх на основних аспектах безпечного проходження виборчого процесу у Бородянському районі.

Рятувальники детально розповіли присутнім про основні вимоги Правил пожежної безпеки в України, що стосуються задіяних об’єктів і виборчих дільниць, та навчили порядку дій у разі виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, а також було обговорено алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів.

Фахівці ДСНС також роз’яснили головам дільничих виборчих комісій, що  у взаємодії з органами місцевого самоврядування потрібно завчасно вжити заходи з  недопущення виникнення пожеж під час виборів, зокрема:

-       привести у відповідність Правил пожежної безпеки в Україні шляхи евакуації, експлуатацію електромереж та електроустановок, систем протипожежного захисту;

-       провести інструктажі з персоналом та членами виборчих комісій;

-       забезпечити дільницю необхідною кількістю справних вогнегасників;

-       зробити шляхи евакуації безпечними та не допускати переповнення приміщень понад норму; 

-       дотримуватись порядку дій під час виникнення пожеж та інших небезпечних подій.

По завершенні заходу рятувальники додатково надали на кожну виборчу дільницю пам’ятки про правила пожежної безпеки.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld