Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.06.2020 10:04

 

 

4 червня  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан  за участі в.о. голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина провів робочу нараду, на якій розглянуто питання  дотримання санітарного законодавства під час обробки посівів кукурудзи  на території  Бородянської селищної ради у поймі р. Здвиж.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Барчан, розпочинаючи засідання, зазначив, що до адміністрації надійшло звернення представника громади щодо намірів  СТОВ «Деренківець» в період з 05 по 10 червня провести обробку посівів кукурудзи на території Бородянської селищної ради  гербіцидом  «Примекстра Голд».

Читати далі...
 
Протидія поширенню в Україні коронавірусу COVID-19 PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.05.2020 14:52

Матеріали з протидії  поширенню в Україні коронавірусу COVID-19

 
До річниці аварії на Чорнобильській АЕС Трагедія PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.04.2020 06:58

Український інститут національної пам'яті

Інформаційні матеріали

до річниці аварії на Чорнобильській АЕС Трагедія, що наблизила розпад тоталітарного режиму

 
Пожежна безпека підчас Великодніх свят! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.04.2020 07:23

 

 

 

Розпочались передпасхальні приготування до Великодніх свят, а від так і імовірність збільшення кількості пожеж, випалюються суха трава, листя та сміття на цвинтарях. Рятувальники завітали до культових споруд, з метою надання профілактичної допомоги із запобігання надзвичайним ситуаціям.

Інспектори ДСНС України звертаються до настоятелів церков та церковних старост, завчасно зробити проходження святкувань безпечнішим, та щодо виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту шляхом наступних міроприємств, а саме:

-  організувати проведення інструктажів про заходи пожежної та техногенної безпеки з церковними старостами та прихожанами;

- вжити невідкладних заходів з попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них, а також виконання в повному обсязі раніше запропонованих приписами заходів протипожежного захисту, де при цьому звернути увагу на стан електрогосподарства, зовнішнього протипожежного водопостачання, обладнання системами протипожежного захисту, безпечності шляхів евакуації, забезпеченості первинними засобами пожежогасіння, проходження спеціального навчання з питань пожежної безпеки.

Даючи інтерв’ю, хочемо наголосити, що Богослужіння це захід із масовим перебуванням людей, що вимагає виконання заходів безпеки при користуванні відкритим вогнем такими як свічки, лампадки, кадило.

Рятувальники району також вітають усіх громадян із наступаючими Пасхальними святами та Великоднем, бажаючи Божого захисту від пожеж та їх негативних наслідків, та безпечного святкування!

                       

 

 

 

Іван МАРИЦЬ

            Головний інспектор Бородянського РВ

            ГУ ДСНС України у Київській області

            майор служби ЦЗ

 
Термінове позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.03.2020 06:52

 

 

 

28 березня  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан  за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, заступника начальника з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України в Київській області, полковника служби цивільного захисту Сергія Майстренка та заступника начальника ОКЦ ГУ ДСНС України в Київській області, підполковника служби ЦЗ Олексія Ніколаєнка провів термінове позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 12
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld