Цивільний захист та безпека життєдіяльності
УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНА ПРОДУКЦІЯ – ЗАГРОЗА ВИНИКНЕННЯ БОТУЛІЗМУ! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.09.2020 05:38

 


 

 

 

УВАГА!  Небезпечна продукція – загроза виникнення БОТУЛІЗМУ!

До Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області надійшла інформація про небезпечну рибну продукцію, про що і повідомляємо з метою попередження виникнення такого важкого за перебігом захворювання як ботулізм.

За останньою інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 21.08.2020, відповідно до повідомлення Лисичанської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, у досліджуваному зразку підляща в’яленого, відібраного в місці придбання мешканки Луганської області, яка постраждала від захворювання на ботулізм – виявлено ботуліністичний токсин.

Слід зазначити, в декількох областях України (Полтавська, Харківська, Луганська) в реалізації було виявлено в’ялену рибу (лящ, підлящ) з вживанням якої пов’язані випадки виникнення захворювання на ботулізм серед мешканців.

В ході проведених спільних заходів було встановлено,  що постачальником (відправником) небезпечної рибної продукції у всіх випадках був ФОП Шипко Ярослав В’ячеславович, про якого відсутня інформація в Реєстрі операторів ринку харчових продуктів. Разом з тим, ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням риби, використовував «Декларації виробника» із зазначенням найменування виробника, який зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів у Київській області (Бородянський район, с. Луб’янка), але в товаро – транспортній накладній від ФОП Шипко Я.В. вказана неіснуюча адреса, яка відсутня в с. Луб’янка.

За наявності виявлених підстав, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області направлена інформація в правоохоронні органи для з’ясування обставин, пов’язаних з фальсифікацією ФОП Шипко Я.В. супровідних документів на рибну продукцію при постачанні.

Тому, застерігаємо - будьте уважні при виборі рибної продукції!

І нагадуємо про небезпечність такого харчового отруєння, як ботулізм та наслідки для організму.

Ботулізм – це захворювання, що виникає в результаті отруєння токсинами бактерій ботулізму і характеризується важким перебігом з ураженням центральної і вегетативної нервової системи. Збудник Clostridiumbotulіnum утворює спори та містять одну з найсильніших у природі отрут – ботулотоксин.

В непатраній рибі, де створені умови за відсутності кисню - мікроби ботулізму проростають і виробляють токсин.

Зараження людини ботулізмом відбувається під час вживання продуктів тваринного і рослинного походження, забруднених клостридіями.

Слід пам’ятати, що мікроорганізм та його токсин не змінюють смаку, запаху, зовнішнього вигляду продуктів.

При появі ознак отруєння необхідно негайно звернутись до лікаря. Чим раніше розпочато лікування тим більше шансів на життя.

Будьте обережні! Бережіть своє здоров’я!

 

 


 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.06.2020 10:04

 

 

4 червня  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан  за участі в.о. голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина провів робочу нараду, на якій розглянуто питання  дотримання санітарного законодавства під час обробки посівів кукурудзи  на території  Бородянської селищної ради у поймі р. Здвиж.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Барчан, розпочинаючи засідання, зазначив, що до адміністрації надійшло звернення представника громади щодо намірів  СТОВ «Деренківець» в період з 05 по 10 червня провести обробку посівів кукурудзи на території Бородянської селищної ради  гербіцидом  «Примекстра Голд».

Читати далі...
 
Протидія поширенню в Україні коронавірусу COVID-19 PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.05.2020 14:52

Матеріали з протидії  поширенню в Україні коронавірусу COVID-19

 
До річниці аварії на Чорнобильській АЕС Трагедія PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.04.2020 06:58

Український інститут національної пам'яті

Інформаційні матеріали

до річниці аварії на Чорнобильській АЕС Трагедія, що наблизила розпад тоталітарного режиму

 
Пожежна безпека підчас Великодніх свят! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.04.2020 07:23

 

 

 

Розпочались передпасхальні приготування до Великодніх свят, а від так і імовірність збільшення кількості пожеж, випалюються суха трава, листя та сміття на цвинтарях. Рятувальники завітали до культових споруд, з метою надання профілактичної допомоги із запобігання надзвичайним ситуаціям.

Інспектори ДСНС України звертаються до настоятелів церков та церковних старост, завчасно зробити проходження святкувань безпечнішим, та щодо виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту шляхом наступних міроприємств, а саме:

-  організувати проведення інструктажів про заходи пожежної та техногенної безпеки з церковними старостами та прихожанами;

- вжити невідкладних заходів з попередження виникнення пожеж і надзвичайних ситуацій та загибелі людей на них, а також виконання в повному обсязі раніше запропонованих приписами заходів протипожежного захисту, де при цьому звернути увагу на стан електрогосподарства, зовнішнього протипожежного водопостачання, обладнання системами протипожежного захисту, безпечності шляхів евакуації, забезпеченості первинними засобами пожежогасіння, проходження спеціального навчання з питань пожежної безпеки.

Даючи інтерв’ю, хочемо наголосити, що Богослужіння це захід із масовим перебуванням людей, що вимагає виконання заходів безпеки при користуванні відкритим вогнем такими як свічки, лампадки, кадило.

Рятувальники району також вітають усіх громадян із наступаючими Пасхальними святами та Великоднем, бажаючи Божого захисту від пожеж та їх негативних наслідків, та безпечного святкування!

                       

 

 

 

Іван МАРИЦЬ

            Головний інспектор Бородянського РВ

            ГУ ДСНС України у Київській області

            майор служби ЦЗ

 


Сторінка 1 із 12
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld