Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.10.2020 10:56

 

 

6 жовтня голова Бородянської райдержадміністрації Аліна Бурдак провела позачергове засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації. 

На порядку денному розглянуто питання про запровадження карантинних заходів в Клавдіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка.

Читати далі...
 
УВАГА! НЕБЕЗПЕЧНА ПРОДУКЦІЯ – ЗАГРОЗА ВИНИКНЕННЯ БОТУЛІЗМУ! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.09.2020 05:38

 


 

 

 

УВАГА!  Небезпечна продукція – загроза виникнення БОТУЛІЗМУ!

До Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області надійшла інформація про небезпечну рибну продукцію, про що і повідомляємо з метою попередження виникнення такого важкого за перебігом захворювання як ботулізм.

За останньою інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області від 21.08.2020, відповідно до повідомлення Лисичанської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, у досліджуваному зразку підляща в’яленого, відібраного в місці придбання мешканки Луганської області, яка постраждала від захворювання на ботулізм – виявлено ботуліністичний токсин.

Слід зазначити, в декількох областях України (Полтавська, Харківська, Луганська) в реалізації було виявлено в’ялену рибу (лящ, підлящ) з вживанням якої пов’язані випадки виникнення захворювання на ботулізм серед мешканців.

В ході проведених спільних заходів було встановлено,  що постачальником (відправником) небезпечної рибної продукції у всіх випадках був ФОП Шипко Ярослав В’ячеславович, про якого відсутня інформація в Реєстрі операторів ринку харчових продуктів. Разом з тим, ФОП Шипко Я.В., займаючись транспортуванням риби, використовував «Декларації виробника» із зазначенням найменування виробника, який зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів у Київській області (Бородянський район, с. Луб’янка), але в товаро – транспортній накладній від ФОП Шипко Я.В. вказана неіснуюча адреса, яка відсутня в с. Луб’янка.

За наявності виявлених підстав, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Київській області направлена інформація в правоохоронні органи для з’ясування обставин, пов’язаних з фальсифікацією ФОП Шипко Я.В. супровідних документів на рибну продукцію при постачанні.

Тому, застерігаємо - будьте уважні при виборі рибної продукції!

І нагадуємо про небезпечність такого харчового отруєння, як ботулізм та наслідки для організму.

Ботулізм – це захворювання, що виникає в результаті отруєння токсинами бактерій ботулізму і характеризується важким перебігом з ураженням центральної і вегетативної нервової системи. Збудник Clostridiumbotulіnum утворює спори та містять одну з найсильніших у природі отрут – ботулотоксин.

В непатраній рибі, де створені умови за відсутності кисню - мікроби ботулізму проростають і виробляють токсин.

Зараження людини ботулізмом відбувається під час вживання продуктів тваринного і рослинного походження, забруднених клостридіями.

Слід пам’ятати, що мікроорганізм та його токсин не змінюють смаку, запаху, зовнішнього вигляду продуктів.

При появі ознак отруєння необхідно негайно звернутись до лікаря. Чим раніше розпочато лікування тим більше шансів на життя.

Будьте обережні! Бережіть своє здоров’я!

 

 


 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.06.2020 10:04

 

 

4 червня  т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації  Віктор Барчан  за участі в.о. голови Бородянської районної ради Олексія Черкашина провів робочу нараду, на якій розглянуто питання  дотримання санітарного законодавства під час обробки посівів кукурудзи  на території  Бородянської селищної ради у поймі р. Здвиж.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Барчан, розпочинаючи засідання, зазначив, що до адміністрації надійшло звернення представника громади щодо намірів  СТОВ «Деренківець» в період з 05 по 10 червня провести обробку посівів кукурудзи на території Бородянської селищної ради  гербіцидом  «Примекстра Голд».

Читати далі...
 
Протидія поширенню в Україні коронавірусу COVID-19 PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.05.2020 14:52

Матеріали з протидії  поширенню в Україні коронавірусу COVID-19

 
До річниці аварії на Чорнобильській АЕС Трагедія PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.04.2020 06:58

Український інститут національної пам'яті

Інформаційні матеріали

до річниці аварії на Чорнобильській АЕС Трагедія, що наблизила розпад тоталітарного режиму

 


Сторінка 1 із 12
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld