Відділ ЖКГ
Комісією РДА оглянуто полігон твердих побутових відходів PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.02.2019 07:11

 

 

12 лютого членами комісії райдержадміністрації з проведення перевірок об’єктів поводження з твердими побутовими відходами на території Бородянського району обстежено полігон твердих побутових відходів у Новому Заліссі. Це здійснено з метою приведення до норм чинного законодавства поводження з твердими побутовими відходами, поліпшення стану благоустрою населених пунктів, санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

За результатами виїзду складено відповідні акти обстеження. Рішення щодо подальшого функціонування зазначеного полігону буде прийнято Бородянською ОТГ.

 


 
Близько 2 млрд євроінвестовано в енергоефективність та «чисту» енергетикуУкраїни за останні 4 роки PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.02.2019 07:12

 

 

У Будинку Уряду під час публічного звіту Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив журналістам впроваджені ініціативи, які позитивно вплинули на економію енергоресурсів громадян, розвиток «зеленої» енергетики та активізацію інвестицій.

«Так, за останні 4 роки біля 2 млрд євро інвестовано в українські проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики.З них майже половина, а саме - 800 млн євро - залучено саме у 2018 році. Це результат ефективних впроваджених за участю Держенергоефективностізаконодавчих змін у відновлюваній енергетиці, розвитку енергосервісу, запуску «теплих кредитів» тощо», - наголосив С.Савчук.

Найбільше інвестицій у вітчизняну економіку та розвиток місцевого бізнесу додала відновлювана енергетика:

Читати далі...
 
«Шановні жителі району!» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.02.2019 07:17

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

Головного управління ДСНС України у Київській області до громадян

 

В області  загострилася обстановка з пожежами. Щоденно на Київщині виникає 15-20 пожеж. Нерідко  на пожежах гинуть люди, і що найболючіше –діти. В окремих випадках за декілька хвилин безконтрольний вогонь перетворює у попіл майно, що наживалося впродовж усього життя.

Винуватці цих всіх бід є люди, які злочинно-зневажливо ставляться до вимог пожежної безпеки, проявляють недбалість у відношенні до вогню. Лише висока культура поводження з вогнем, дотримання правил пожежної безпеки позбавить вас від бід та страждань, що приносять пожежі.

Шановні громадяни!

-          Не використовуйте саморобні електрообігрівачі;

-          не експлуатуйте печі, які мають тріщини;

-          не користуйтеся пошкодженими розетками та вимикачами;

-          не залишайте без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори та інші прилади;

-          не залишайте малолітніх дітей без нагляду.

Дотримання правил пожежної безпеки під силу кожному! Зробіть все залежно від вас, щоб зберегти своє життя і майно від вогню!

 


 
ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.02.2019 07:15

 

         Ситуація в області з пожежами залишається складною. Так, з початку 2019 року в області сталася 359 пожежа, з них значна кількість пожеж у житловому секторі. На місці пожеж виявлено тіла 18 загиблих. Пошкодження отримали 10 громадян. Занепокоєння викликають пожежі у житловому секторі. Переважна більшість загиблих втратили життя у власному помешканні. Так, випадки загибелі людей відбулися:

Читати далі...
 
План заходів PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2019 07:15


щодо недопушення розповсюдження африканської чуми на території Бородянського району 

 

 


Сторінка 1 із 65
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld