Податкова Інспекція
Колишня співвітчизниця намагалася через пункт пропуску «Бориспіль» ввезти майже 100 тисяч доларів США PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.08.2016 08:48

 

Працівниками Київської митниці ДФС вкотре зафіксована спроба незаконного переміщення валюти через митний кордон України в пункті пропуску «Бориспіль».

Майже 100 тисяч доларів США намагалася незаконно ввезти на територію України громадянка Франції, колишня наша співвітчизниця, яка прилетіла до України з США. Пасажирка обрала для проходження митного контролю спрощену систему - “зелений коридор”, де передбачено наявність у кожного з пасажирів готівки у сумі, що не перевищує 10000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації пасажирка не надала, до моменту перетину нею «білої лінії» до інспекторів митниці з приводу декларування даної валюти не зверталася.

Валюту, яка знаходились в поліетиленовому пакеті, що лежав в рюкзаку пасажирки (ручній поклажі), було виявлено після перетину пасажиркою „білої лінії”, яка означає закінчення зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”.

Зазначена готівка переміщувалась без ознак приховування. Зі слів громадянки, готівка належить їй особисто.

Таким чином, відповідно до вітчизняного законодавства, з виявленої суми громадянці було пропущено 11010 доларів США, 25 євро, 500 російських рублів та 900 гривень.

Складено протокол про порушення митних правил. Валюту, яка ввозилася понаднормово, а саме 87080 доларів США (в перерахунку - 2,1 млн. грн. на день виявлення), вилучено до винесення судом рішення у справі.

Всього ж з початку 2016 року працівниками Київської митниці ДФС складено 179 протоколів про порушення митних правил, де предметом порушення була валюта, на загальну суму 41 млн. грн..

ГУ ДФС у Київській області

Майже 200 кг кальянного тютюну незаконно ввозили через пункт пропуску «Бориспіль»

195,5 кг (391 пачку) кальянного тютюну, що знаходився у дев’яти дорожніх валізах, намагався незаконно ввезти на митну територію України наш співвітчизник, який прилетів до України з Туреччини. Чоловік та його багаж через аеропорт «Бориспіль» прямував трансфером до Харкова.

Зазначимо, що відповідно до чинної технології, такі пасажири, які у пункті відправлення зареєстрували багаж до кінцевого пункту призначення, прямують трансфером через аеропорт «Бориспіль» з обов’язковим проходженням необхідних формальностей, передбачених при переміщенні через державний та митний кордони (паспортний контроль, митний контроль та митне оформлення, контроль на безпеку), при цьому отримують свій багаж у кінцевому пункті призначення.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин не оформлював та не подавав, з приводу декларування переміщуваних ним товарів (предметів) до інспекторів митниці не звертався.

Тютюн торгової марки «Serbetli» було виявлено під час перевірки трансферного багажу у багажному відділенні.

Тож працівники Київської митниці ДФС вкотре нагадують, що згідно з ч.2 ст. 376 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.

Крім того, кальянний тютюн, який ввозив наш співвітчизник, належить до категорії товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України відповідно ст.ст. 376, 378 Митного Кодексу України.

Таким чином, вилучено 391 пачку тютюну з ароматом дині, троянди, полуниці, яблука, банану, м’яти та капучіно.

Складено протокол про порушення митних правил. Кальянний тютюн, який незаконно ввозився, вилучено до винесення судом рішення у справі.

 

 

Обновлено ( 12.08.2016 08:48 )
 
На Київщині з незаконного обігу вилучені фальсифіковані нафтові продукти на понад 3,4 млн. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.08.2016 06:58

 

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно із прокуратурою Київської області, в рамках проведення спецоперації «Акциз - 2016» та досудового розслідування кримінального провадження проведено слідчо-оперативні заходи, в ході яких припинено діяльність з незаконного зберігання та збуту фальсифікованих нафтових продуктів, які при використанні можуть завдати значних збитків транспортним засобам та становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

В ході проведених заходів із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 3 млн. 460 тис. 246 грн.: А-92 в кількості 103 тис. 267 л. на орієнтовану вартість 2 млн. 158 тис. грн.; А-95 в кількості 3 тис. 687 л. на 77 тис. 058 гривень; дизельного пального в кількості 16 тис. 491 л. на 295 тис. 188 грн. автозаправочний комплекс орієнтованою вартістю 930 тис. гривень.

Досудове розслідування кримінального провадження триває. Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання, встановлюються всі учасники причетні до незаконної діяльності.

 

 

ГУ ДФС у Київській області

 
На Київщині припинено діяльність організованої злочинної групи з незаконного виробництва алкогольних напоїв PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.08.2016 06:43


 

 

Під час здійснення досудового розслідування, працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області виявлено підпільний цех з обладнанням, що забезпечує масове виробництво алкогольних напоїв.

Слідчими проведено ряд обшуків, під час яких виявлено та вилучено: підакцизних товарів, сировини та обладнання загальною орієнтовною вартістю близько 5,3 млн. грн.,142 тис. грн. готівки, чорнові записи, а також зразки продукції, зокрема – 77 тон спирту; 4 т. водно-спиртової суміші, 60 тис. л. концентрату склоомивача, 20 тон склоомивача для виготовлення спирту; 500 ємностей по 5 л з рідиною з характерним запахом спирту; обладнання для виготовлення спирту та алкогольних напоїв; 1300 ящиків по 20 пляшок з етикеткою «Олександрія Бліг» з марками акцизного збору з явними ознаками підробки; автомобіль DAF перероблений для таємного перевезення спирту.

Крім того в рамках розслідування даного кримінального провадження виявлено нові факти роботи підпільного цеху з незаконного виробництва спирту, зареєстровано кримінальне провадження.

В ході розслідування викрито організовану злочинну групу, яка одержувала прибуток від незаконної діяльності по виготовленню, зберіганню, транспортуванню та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв.

Прокуратурою Київської області направлено до Білоцерківського міськрайонного суду Київської області обвинувальний акт по обвинуваченню організатора злочинної групи та двох його співвиконавців у вчиненні кримінального правопорушення.

 

ГУ ДФС у Київській області

 
Шахраї телефонують броварським підприємцям PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.07.2016 05:15

 

Останнім часом в Київській області сталися випадки телефонного шахрайства, коли невстановлені особи з мобільних телефонів: (099)780-85-77 та (095)380-51-77 телефонували від імені посадових осіб та керівництва Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області до фізичних осіб-підприємців м. Бровари з приводу вимагання неправомірної вигоди за нібито невжиття перевірочних заходів. Не виключаємо, що можуть використовуватися інші номери телефонів.

Застерігаємо громадян не потрапляти на гачок телефонних аферистів, бути обережними та не піддаватися на провокації. У разі спілкування з телефонними аферистами, просимо не замовчувати такі факти, а негайно повідомляти про них: підрозділи Національної поліції ГУ НП у Київській області за тел. 102, управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Київській області за тел. 246-23-55, чергову частину податкової міліції ГУ ДФС у Київській області за телефоном 246-22-44.

 

 

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 28.07.2016 05:16 )
 
З початку року за матеріалами оперативних підрозділів на Київщині за порушення митних правил застосовано конфіскацію майже на 9 млн. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.07.2016 07:34

 

Всього в напрямку протидії кримінальним правопорушенням у митній сфері з початку року за матеріалами оперативних підрозділів ГУ ДФС у Київській області розпочато 6 кримінальних проваджень, сума встановлених збитків по яких складає близько 20 млн. гривень.

З початку року до митних органів направлено 9 орієнтувань щодо можливого порушення митного та податкового законодавства, по яких складено 7 протоколів порушення митних правил, за якими застосовано конфіскацію майже на 9 млн. грн. та розпочато  кримінальне провадження.

За результатами проведених митних оглядів, накладено арешт на товарно-матеріальні цінності загальною вартістю 13,2 млн. гривень.

Як приклад, в цьому році працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області в рамках досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що через митний пост «Одеса-Порт» здійснювався експорт зернових культур підприємством з ознаками фіктивності.

На підставі ухвали суду накладено арешт на 97 тонн зерна, що знаходилося в контейнерах на території митного поста «Одеса-Порт» та передані на відповідальне зберігання з подальшою реалізацією в дохід держави. Від реалізації зерна вже надійшло до держбюджету 275 тис. гривень.

 

ГУ ДФС у Київській області

На Київщині виявлено підприємство, що ухилилося від сплати податків на 26,6 млн. гривень

В рамках кримінальної справи проведено документальну позапланову перевірку суб’єкта господарювання за результатами якої донараховано 32,2 млн. грн. (в т.ч. ПДВ – 14,3 млн. грн., штрафна санкція – 3,6 млн. грн. Податок на прибуток – 12,3 млн. грн., штрафна санкція – 2 млн. грн.) В ході перевірки встановлено проведення безтоварних операцій по купівлі-продажу палива. Посадові особи підприємства формально уклали договір про надання консультаційних послуг, тобто, акти виконаних  робіт мають формальний характер  без відображення реального обсягу наданих послуг, їх результати і сутність. Свідки надали інформацію, що за винагороду приходили в офіс, відповідали на дзвінки, приймали пошту, підтримували порядок, а про діяльність працівників та посадових осіб підприємства їм нічого не відомо. Тобто фактично діяльність не здійснювалася.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 
На Київщині ліквідована незаконна діюча газозаправна станція PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.07.2016 07:26

 

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області, в рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016», встановлено факт незаконної реалізації скрапленого газу громадянином «К» на території м. Іванкова без свідоцтва про державну реєстрацію, реєстратора розрахункових операцій та інших дозвільних документів.

За результатами перевірки виявлено та вилучено 4,8 тис. літрів
скрапленого газу та газовий модуль загальною орієнтовною вартістю
446,6 тис. гривень. Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.

У відношенні громадянина «К» складено протокол про адміністративне правопорушення порядку провадження господарської діяльності. Матеріали перевірки направлено до суду.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 20.07.2016 07:26 )
 


Сторінка 1 із 45

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld