Вибори

Податкова Інспекція
На Київщині вилучено 321 кг незаконно видобутого бурштину PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.07.2015 06:04

 

 

У липні працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області, в рамках досудового розслідування кримінального провадження розпочатого у травні минулого року за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, посадовими особами ТОВ «А» та ПП «Л», спільно з працівниками ГУ МВС України в Київській області вилучена бурштинова сировина загальною вагою понад 321 кг у 13 мішках, орієнтовною вартістю 4,2 млн. гривень. Коштовне каміння знаходилося на складі тимчасового зберігання Фірми «Д» у м. Біла Церква і по оперативним даним його намагалися вивезти представники ПП “Л”, посадові особи якого знаходяться під слідством.

Досудове розслідування кримінального провадження триває, вилучена бурштинова сировина приєднана до матеріалів кримінального провадження та передана на відповідальне зберігання.

 

 

ГУ ДФС у Київській області

 

В пункті пропуску «Бориспіль» затримано камчатські ікру та рибу

 

Працівниками Київської митниці ДФС припинено спробу незаконного ввезення червоної ікри та риби.

Наш співвітчизник, який повертався на батьківщину з Російської Федерації, а саме з м. Петропавловськ-Камчатський, намагався ввезти на територію України 26 кг червоної ікри та 8,5 кг свіжомороженої риби. Пасажир обрав  для проходження спрощену систему митного контролю - «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

Під час проведення вибіркового митного контролю багажу на рентген-апараті,  після перетину  громадянином „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю, у громадянина виявили

пластиковий контейнер з ікрою, без фабричної упаковки та поліетиленовий пакет зі свіжомороженою рибою. Фабричні упаковки, маркувальні етикетки та товарні чеки на товарах були відсутні.

Товари вилучено до винесення судом рішення у справі. Складено протокол про порушення митних правил.

До відома подорожуючих: кожному громадянину, для безперешкодного переміщення через митний кордон України, дозволено мати при собі продукти харчування загальною вартістю до 200 євро в упаковці виробника (призначеній для роздрібної торгівлі). Це має бути 1 упаковка або загальна маса, яка не перевищує 2 кг, кожного найменування; без упаковки – до 2 кг кожного найменування; неподільний продукт, готовий для безпосереднього вживання – 1 шт. кожного найменування.

 

 

 

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

 
З початку року в органах ГУ ДФС у Київській області розглянуто 276 звернень громадян PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.07.2015 06:02

 

Керівниками органів ГУ ДФС у Київській області проведено 65 особистих прийомів громадян. Письмово громадяни направили 211 звернень.

Найчастіше громадяни порушували питання щодо інформування про ухилення від сплати податків (36,5 %), контрольно-перевірочної роботи (28 %), податку на доходи фізичних осіб (8,1 %).

Інші звернення стосувалися діяльності органів ДФС, питань щодо роз’яснення норм діючого податкового законодавства та подання податкової звітності.

Серед письмових звернень, що надійшли з початку року, зареєстровано 9 скарг на неправомірні дії працівників, а це 4,2% від загальної кількості звернень. За результатами розгляду скарг, які надійшли до органів ДФС Київщини, підтвердилися, частково підтвердилися 2 скарги.

Особистий прийом громадян, посадовими особами ГУ ДФС Київської області, здійснюється згідно затверджених графіків за попереднім записом.

ГУ ДФС у Київській області

 

На антикорупційний сервіс «Пульс» надійшло 274 звернення від платників Київщини

Найчастіше у заявників протягом І півріччя виникали питання, пов’язані з недоліками у роботі органів ДФС – 76 (33,5%); з проблемами при подачі звітності та реєстрації податкових накладних в єдиному реєстрі податкових накладних – 65 (28,6%).

Платники податків також звертаються на сервіс «Пульс» з питань, які стосуються контрольно-перевірочної роботи, реєстрації платником податку на додану вартість та роботи Центрів обслуговування платників.

З початку року надійшло 10 звернень (3,5%), пов'язаних з корупційними діями працівників органів ДФС.

По Київській митниці ДФС найбільше звернень стосується затримки митного оформлення - 24 (51%).

Всі звернення розглядаються своєчасно, а у випадках, якщо вирішення питання заявника суперечить нормам чинного законодавства, йому надається обґрунтоване роз’яснення.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 29.07.2015 06:04 )
 
На Київщині припинена діяльність міжрегіональних «конвертаційних центрів» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.07.2015 20:55

 

“16 та 17 липня працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області одночасно припинено діяльність 2-х міжрегіональних «конвертаційних центрів»,” - повідомив на брифінгу начальник оперативного управління ГУ ДФС у Київській області Роман Потапов.

В ході досудового розслідування кримінальних проваджень встановлено 2 злочинні групи  осіб чисельність 17 осіб (6 та 11), кожна з яких використовуючи підконтрольні їм підприємства, організувала роботу «конвертаційного центру» з метою прикриття незаконної діяльності «живих» суб’єктів господарювання шляхом проведення фіктивних фінансово-господарських операцій, переведення безготівкових коштів у готівку та штучного завищення собівартості товарно-матеріальних цінностей.

Безготівкові кошти діючих суб’єктів господарювання надходили на рахунки транзитно – конвертаційних суб’єктів господарювання у вигляді оплати за товари (роботи, послуги), після чого дані кошти конвертувались за допомогою чекових книжок у готівку за винагороду у розмірі  6 – 10 %. Податковий кредит транзитно – конвертаційних суб’єктів господарювання формувався як за рахунок проведення псевдо фінансових операцій з підконтрольними фіктивними суб’єктів господарювання та і від суб’єктів господарювання, які мали надлишок податкового кредиту (підприємства-імпортери та сільхозвиробики).

За період 2014 - 2015 років підприємства, які входили до складу «конвертаційних центрів» проконвертовано близько 200 млн. грн. в результаті чого, реально діючими підприємствами незаконно сформовано податковий кредит з ПДВ на 30 млн. гривень.

В ході ліквідації «конвертаційних центрів» проведено 19 обшуків, за результатами яких вилучено готівкові кошти на суму  близько 700 тис. грн., понад 40 печаток підприємств, оргтехніка, первинні документи з відбитками печаток, мобільні телефони та банківські картки, що використовувалася для здійснення незаконної діяльності.

Також на банківських рахунках транзитно-конвертаційних підприємств, що входили до складу викритих «конвертаційних центрів» заблоковано понад 4 млн. грн..

На даний час проводяться слідчі дії у відношенні учасників «конвертаційних центрів» з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності та встановлюються реальні суб’єкти господарювання, що використовували послуги вказаних «конвертаційних центрів» для ухилення від оподаткування.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

 

На Київській  митниці ДФС затримана партія волоських горіхів вартістю понад 2 млн. гривень

Працівниками Київської митниці ДФС у співпраці з оперативним управлінням ГУ ДФС у м. Києві зафіксовано спробу вивезення до Азербайджану крупної партії ядер волоських горіхів з приховуванням від митного контролю.

До Київської  митниці ДФС було подано дві електронні митні декларації та товаросупровідні документи на вантаж «Ядра волоських горіхів очищених від шкарлупи, врожаю 2014 року необроблені» вагою нетто 42, 2 тис. кг. На перший погляд, всі необхідні документи для митного оформлення в режимі «експорт» були у наявності. Однак, незабаром була отримана інформація, що громадянин, який значиться директором, засновником та головним бухгалтером підприємства-експортера, повідомив, що підприємство зареєстровано без його відома і він не має жодного відношення до його діяльності. Встановлені факти свідчили, що Київській митниці ДФС подано документи, що містять неправдиві дані щодо відправника товарів і підстави для митного оформлення відсутні.

Вантаж горіхів вагою 18,2 тонн вилучено до винесення судом рішення у справах. Складено протоколи про порушення митних правил. Решту 24 тонни горіхів затримано  на Одещині, на шляху до отримувача.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

Обновлено ( 22.07.2015 20:56 )
 
Додаткові надходження до бюджету, які забезпечив податковий та митний аудит Київщини, склали 66,4 млн. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.07.2015 20:54

 

В січні-червні поточного року підрозділами податкового та митного аудиту Київської області проведено 505 документальних перевірок, в тому числі 111 планових та 394 позапланових. Проведено понад 5 тис. зустрічних звірок.

За наслідками проведених планових та позапланових перевірок підрозділами податкового аудиту з початку року донараховано всього податкових зобов’язань в сумі 1,2 млрд. грн., що на 1 млрд. грн. більше ніж за аналогічний період минулого року.

Із загальних донарахованих податкових зобов’язань узгоджено 118 млн. грн., в тому числі, за результатами застосування процедури податкового компромісу 15,6 млн. гривень.

Із узгоджених донарахованих сум підрозділами податкового та митного аудиту Київщини за січень-червень забезпечено надходження до Державного бюджету на 25,5 млн. грн. більше минулорічного, 40 млн. грн., в тому числі, за результатами застосування процедури податкового компромісу - 24 млн. гривень.

Протягом січня-червня проведено 1096 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. За результатами проведених перевірок донарахування в 2015 році збільшились, в порівнянні з відповідним періодом 2014 року.

ГУ ДФС у Київській області

 

               

Обновлено ( 22.07.2015 20:56 )
 
Особливості функціонування системи електронного адміністрування ПДВ розглядали на кущовому семінарі в Київській області PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.07.2015 20:34

 

З 1 липня 2015 року система електронного адміністрування ПДВ працює у звичайному режимі, закінчився перехідний період(тестовий режим) і реєстрація податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних здійснюється виключно на суму податку, обраховану за формулою, визначеною Податковим кодексом України.

Для допомоги платникам податків в цей складний для них період, в приміщенні ГУ ДФС у Київській області проведено кущовий семінар для платників податків 6 районів Київщини: Білоцерківського, Броварського, Бориспільського, Обухівського, Васильківського, Києво-Святошинського.

Заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Оксана Форосенко наголосила, що проблеми з якими стикаються платники, фіскальним органам відомі і вони намагаються максимально допомагати у їх  вирішенні. Сьогодні, система електронного адміністрування ПДВ не досконала і тому керівництвом ДФС України подані пропозиції по внесенню змін у систему електронного адміністрування ПДВ, які увійшли у законопроект зареєстрований у Верховній Раді України.

Начальник відділу контролю за адмініструванням ПДВ Стелла Павловська розповідала про особливості функціонування системи електронного адміністрування ПДВ та детально зупинилася на розрахунку формули, яка використовується при обрахунку суми податку. Багато часу приділила помилкам платників при заповненні декларації. Тривалий час відповідала на запитання бухгалтерів.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 22.07.2015 20:35 )
 
В пункті пропуску «Бориспіль» зафіксовано спробу незаконного вивезення 7 кг бурштину PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.07.2015 06:27

 

Громадянин Китаю, студент одного з українських вищих навчальних закладів, профілем якого є образотворче мистецтво, відлітаючи з України на батьківщину спробував вивезти бурштин.

Пасажир обрав для проходження спрощену систему митного оформлення -   «зелений коридор», чим заявив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення з митної території України. Після проходження зони спрощеного митного контролю, в особистих речах громадянина Китаю, без ознак приховування, виявлено необроблене каміння природного походження коричневого кольору з різними відтінками та різного розміру і форми, по ознакам - дорогоцінне каміння органогенного походження у сировині, а саме - бурштин.

Каміння знаходилось у 6 прозорих поліетиленових пакетах, перемотаних прозорою клейкою стрічкою, що містились поверх особистих речей пасажира у  дорожніх валізах.

Відповідно до чинного Митного кодексу України товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 Євро, при вивезенні (пересиланні) їх громадянами за межі митної території України підлягають письмовому декларуванню з поданням митної декларації та зі сплатою вивізного мита у випадках, встановлених законами України. Також законодавством України встановлено обмеження щодо переміщення даного виду товарів через митний кордон України.

Тому, працівниками Київської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил та бурштин вилучено до винесення судом рішення у справі.

ГУ ДФС і Київській області

 

Громадянин Ізраїлю намагався незаконно ввезти на територію України

 24, 9 тис. доларів США через пункт пропуску «Бориспіль»

Авіапасажир для проходження митного контролю скористався спрощеною системою - «зеленим коридором».

Валюту, яка знаходились в одному з відділень дорожньої сумки пасажира (ручній поклажі), виявлено без ознак приховування, після перетину пасажиром «білої лінії», що позначає закінчення зони спрощеного митного контролю.

З виявленої суми громадянину пропущено 10 900 доларів США. За  протоколом про порушення митних правил вилучено 14 000 доларів США  до винесення судом рішення у справі.

 

ГУ ДФС і Київській області

Обновлено ( 14.07.2015 06:28 )
 


Сторінка 1 із 29

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

1. Гімн Бородянського району Play Download this Song
developed byDworld