Податкова Інспекція
Підприємство Київщини по виробництву миючих засобів ухилилося від оподаткування на 1,2 млрд. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.11.2015 12:12

 

           Приватне акціонерне товариство Васильківського району, здійснювало виробництво мила та мийних засобів, а також засобів для чищення та полірування. 

           За результатами дослідження фінансово-господарських операцій товариства, проведеного працівниками ГУ ДФС у Київській області, виявлено внесення посадовими особами підприємства неправдивих відомостей в декларацію з податку на додану вартість і як результат - штучна мінімізації податкових зобов’язань.

            В ході проведеного дослідження встановлено, що між приватним акціонерним товариством та товариствами “А” і “Т” були оформлені взаємовідносини щодо купівлі-продажу товарно-матеріальних цінностей. Відповідно приватним акціонерним товариством були оформлені на користь вказаних товариств і податкові накладні на загальну суму 7,4 млн. грн., у тому числі ПДВ – 1,2 млн. гривень.

            Фактично оформлення взаємовідносин між підприємствами не мало відображення в податковому обліку (декларації з податку на додану вартість) приватного акціонерного товариства. Тобто приватне акціонерне товариство не  включило до своїх податкових зобов’язань податок на додану вартість від оформлення операцій з контрагентами, чим занизило податок на додану вартість до сплати в бюджет на  1,2 млн. гривень.

             Триває досудове розслідування кримінального правопорушення.

         ГУ ДФС у Київській області

 

 

На Київщині до офіційної держреєстрації залучено майже 894 підприємця

            В органах ГУ ДФС у Київській області проводиться системна робота з детінізації ринку праці. За рахунок офіційної державної реєстрації підприємців бюджет поповнився більше, як на 135 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

            В результаті спільної роботи органів ГУ ДФС Київщини з Пенсійним фондом та Інспекцією праці щодо моніторингу ринку праці, оголошень по працевлаштуванню та іншого, додатково виявлено 150 роботодавців, які використовували працю «неоформлених» працівників. Вжиті заходи додатково  забезпечили надходження до бюджету в розмірі 185,8 тис. гривень.

 

         ГУ ДФС у Київській області

 
На Київщині у 95,6% перевірок виявлені порушення трудового законодавства PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.11.2015 11:42

 

            З початку року органами ГУ ДФС у Київській області проведено 319 перевірок  суб’єктів господарювання, в 305 випадках виявлені порушення трудового законодавства. Додатково до бюджету надійшло 1,3 млн. гривень.

            В ході проведення контрольно-перевірочних заходів виявлено 297 фактів виплати коштів під звіт, не облікованих  «тіньових») коштів без відображення в обліку, виплата коштів під виглядом додаткових благ, неправомірного надання соціальної пільги, неправомірного застосування ставки податку, виплати інших доходів без утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб. Додатково  бюджет отримав 1,3 млн. гривень.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

З початку року на Київщині виявлено 185 неоформлених найманих працівників

           Сума виплачено доходу нелегальним працівникам склала 683 тис. гривень. Встановлено 88 випадків виплати зарплати «в конвертах». За результатами перевірок складено 263 протоколи про адміністративні правопорушення. До бюджету  додатково сплачено податку на доходи фізичних осіб на 116 тис. гривень.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 26.11.2015 11:42 )
 
На Київській митниці ДФС упереджено факт незаконного вивозу понад 35 тисяч доларів США PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.11.2015 11:40

 

            Громадянин Малайзії намагався незаконно вивезти валюту з України до Йорданії через пункт пропуску “Бориспіль”. Пасажир самостійно обрав спрощену систему митного оформлення - «зелений коридор», чим заявив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

            На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації пасажир не надав. Після перетину «білої лінії» пасажир на запит митника пред’явив 35350 євро та 1840 гривень, що знаходились у поясному гаманці пасажира і переміщувалися без ознак приховування.

            З виявленої суми пасажиру пропущено 10000 євро. За протоколом про порушення митних правил вилучено 25350 євро та 1840 гривень до винесення судом рішення у справі.

 

         ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 26.11.2015 11:42 )
 
До уваги суб’єктів господарювання, які використовують РРО з контрольною стрічкою в друкованому вигляді! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.11.2015 08:32

 

            З 1 січня 2016 року закінчується перехідний період для доопрацювання або заміни РРО, які створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді.

 Законом України від 28.12.2014 № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» внесено зміни до Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

            Згідно внесених змін, з 1 січня 2015 року дозволяється первинна реєстрація лише реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну стрічку в електронній формі, та електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг), реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

            Водночас, дозволяється до використання електронних контрольно-касових апаратів, введених в експлуатацію до 1 січня 2015 року, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді та подають до органів доходів і зборів по дротових або бездротових каналах зв’язку тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, яка міститься в їх фіскальній пам’яті, і при цьому не подають електронних копій розрахункових документів.

             Таким чином, користувачам зареєстрованих та введених в експлуатацію до 01.01.2015 електронних контрольно-касових апаратів, що подають до органів фіскальних органів тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій (Z-звіти), встановлено перехідний період тривалістю 1 рік для доопрацювання або заміни існуючої касової техніки на таку, яка забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

             З 01.01.2016 року відповідно до п. 5 ст. 17 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено відповідальність у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі якщо контрольну стрічку не надруковано або не створено в електронній формі на реєстраторах розрахункових операцій, або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на контрольній стрічці, створеній в електронній формі.

                        ГУ ДФС у Київській області

 

 

Обновлено ( 22.11.2015 08:34 )
 
Київською митницею ДФС виявлені наркотичні речовини у вантажі клею PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.11.2015 15:55

 

            На адресу одного з вітчизняних підприємств, акредитованих в зоні діяльності митного поста "Святошин", надійшов з Туреччини для митного оформлення товар ( клей) на основі каучуку, 250 банок загальною вагою 3,5 тонни. Всі документи на вантаж були в нормі, однак митники прийняли рішення відібрати проби та зразки товару для дослідження та визначення хімічного складу товару, і їхні підозри підтвердилися.

            Як виявила експертиза, проведена Спеціалізованою лабораторією з питань експертизи та досліджень ДФС, у задекларованому товарі виявлені прекурсори, тобто речовини, які використовуються для приготування наркотичних та психотропних речовин. Їх вміст становив біля 70% масової частки речовини (клею), це ацетон та толуол. Тобто відсоток прекурсорів перевищує встановлені законодавством обмеження і передбачає особливий порядок переміщення через митний кордон України.

            Цікаво, що у митній декларації на товар було зазначено, що він не містить прекурсори.

            За вказаним фактом ГУ СБУ у м. Києві та Київській області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення.  Ведеться досудове  розслідування.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

Податківцями Київщині виявлено потужне підпільне виробництво фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів

             Співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області та слідчого управління фінансових розслідувань ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві, виявлено потужне підпільне виробництво фальсифікованих  горілки, коньяків, віскі та лікерів.

             В результаті проведених обшуків в місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів на території м. Києва та Київської області виявлено та вилучено: 7,4 тис. літрів спирту; біля 2-х тисяч  картонних коробок  «бег-ін-бокс» горілки «Пшенична» об’ємом 10 літрів (19 948 літрів); понад 8 тисяч літрів фальсифікованої горілки в пластмасових резервуарах; більше 700 літрів фальсифікованого коньяку та віскі; 465 ємностей з ароматизаторами та есенціями (для виготовлення фальсифікованих коньяків, віскі, рому, тощо.). Також вилучено обладнання, що забезпечувало масове виробництво лікеро-горілчаних виробів (пластмасові резервуари, картонні коробки, насоси, спиртометри, та інше).

              Проводиться слідство в рамках кримінального провадження.

 

         ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 19.11.2015 15:57 )
 
Сплата єдиного соціального внеску PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.11.2015 07:50

 

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що платниками єдиного соціального внеску є, зокрема, фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування.

Базою нарахування єдиного соціального внеску для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, є суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. Разом з цим, сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Для зазначених платників єдиний соціальний внесок, встановлюється у розмірі 34,7 відсотка.

Граничний термін сплати єдиного соціального внеску фізичними особами - підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування - 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 19.11.2015 07:51 )
 


Сторінка 1 із 36

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld