Податкова Інспекція
На Київській митниці ДФС виявлено контрабанду психотропної речовини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.06.2016 12:05

 

Працівниками Київської митниці ДФС у співпраці з працівниками СБУ, на митному посту «Східний термінал», що спеціалізується на митному оформленні міжнародних експрес-відправлень, виявлено контрабанду психотропної речовини.

Під час проведення митного огляду міжнародного експрес відправлення, яке надійшло  з Китаю до України, виявлено 5 профольгованих  пакетів для зберігання соку ємкістю 350 ml вагою брутто 410 г з написами на упаковці китайською мовою та малюнками різних фруктів, з прозорою рідиною.  Відповідно до міжнародної експрес-накладної та товаросупровідних документів зазначена прозора рідина задекларована як желе  вартістю  10 доларів США.

Митники вирішили ретельніше перевірити дану рідину і відправили її для проведення експертного дослідження. Згодом виявилося, що рідина є нічим іншим, як  психотропною речовиною Гама-бутиролактон, обіг якої обмежено згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2000р. № 770 „Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів”.

Проведені оперативно-розшукові заходи, з використанням методу «контрольоване постачання», дозволили затримати осіб причетних до незаконного ввезення в Україну психотропної речовини. 

Складено протокол про порушення митних правил, матеріали справи передані  до СБУ.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

Обновлено ( 17.06.2016 12:19 )
 
До уваги страхувальників - нова форма з ЄСВ! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
03.06.2016 09:06

 

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє: Мінфін України виклав у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердивши його наказом від 11.04.2016 №441.

Частиною четвертою статті 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон) визначено, що порядок нарахування, обчислення і сплати єдиного внеску визначається цим Законом, в частині адміністрування – Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами і доповненнями (далі – ПКУ), та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної податкової та митної політики.

Відповідно до пункту 46.6 статті 46 ПКУ у разі якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної податкової і митної політики, який затвердив такі форми, зобов'язаний оприлюднити нові форми звітності.

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Отже, звітність із єдиного внеску за новими формами надають у липні 2016 року за червень. Тобто звіти за травень подають у червні 2016 року за старими формами.

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 03.06.2016 09:15 )
 
НА КИЇВСЬКІЙ МИТНИЦІ ДФС ЗАФІКСОВАНО СПРОБУ НЕЗАКОННОГО ВИВЕЗЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ ТАНКОВИХ ДВИГУНІВ З ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО ТУРКМЕНІСТАНУ PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.06.2016 06:41

 

               В зоні діяльності Київської митниці ДФС завдяки професійним діям співробітників Управління боротьби з митними правопорушеннями та працівниками митного поста "Святошин" припинено спробу вивезення за межі митної території України товару військового призначення (двигунів для танків) без дозвільних документів від Державної служби експортного контролю України.

 До митного поста "Святошин" одним з вітчизняних підприємств була подана митна декларація для митного оформлення дизельного двигуна V-12 в митному режимі "експорт".

Обновлено ( 02.06.2016 06:45 )
Читати далі...
 
Податкова міліція Київщини припинила діяльність двох підпільних цехів з виробництва елітних алкогольних напоїв PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.06.2016 06:45

 

 

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно з прокуратурою Київської області та оперативним управлінням ГУ ДФС у м. Києві припинено діяльність двох підпільних цехів з виробництва елітних алкогольних напоїв.

В рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016» та розслідування кримінального провадження, за фактом незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров’я людей, встановлено, що на території м. Києва організована незаконна діяльність з виготовлення фальсифікованих елітних алкогольних напоїв на обладнанні, що забезпечує їх масове виробництво. Готова продукція розливалася в «бег-ін-бокси» та в подальшому реалізовувалася на території м. Києва та Київської області.

За результатами проведених 6 обшуків в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату та автомобіля, на якому здійснювалось його транспортування, із незаконного обігу вилучено: 61 дал прозорої рідини з характерним запахом спирту; 162,6 дал фальсифікованих елітних алкогольних напоїв; 1,6 тис. марок акцизного податку з ознаками підробки; автотранспортний засіб та обладнання для масового виробництва елітних алкогольних напоїв (шланги, насоси, лійки, спиртометри, ароматизатори, бочки, пусті «бег-ін-бокси»).

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає
понад 1,5 млн. грн., які передані на відповідальне зберігання. Слідчі дії тривають.

 

                                                                         ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 01.06.2016 06:47 )
 
На Київщині виявлено підпільне виробництво з виготовлення етилового спирту PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.06.2016 06:44

 

Працівниками оперативного упрвління ГУ ДФС у Київській області спільно з прокуратурою Київської області та управлінням захисту економіки у Київській області департаменту захисту економіки Національної поліції України припинена діяльність підпільного цеху з виробництва етилового спирту.

В рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016» та розслідування кримінального провадження, на території Макарівського району виявлена незаконна діяльність з виготовлення етилового спирту. Готова продукція реалізовувалася на території м. Києва та Київської області для подальшого виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв.

За результатами проведених заходів, з незаконного обігу вилучено
510 літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту та установку з виробництва спирту етилового на загальну суму  1,3 млн. гривень.

Вилучені підакцизні товари передані на відповідальне зберігання. Досудове розслідування кримінального провадження триває.

 

ГУ ДФС у Київській області

 
На Київщині 14,4 тисячі громадян подали декларації про отримані доходи у 2015 році PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.05.2016 08:23

 

Кількість громадян, які подали декларації цього року перевищує минулорічні майже на 2 тисячі. Загальна сума задекларованого доходу становить понад 3 млрд. грн., що на 664 млн. грн. більше минулого року. При середньому темпі росту сум задекларованих доходів до минулого року по Україні –  112,5 %, по Київській області цей показник становить – 128 %.

Сума податку на доходи фізичних осіб, самостійно визначена громадянами до сплати, становить 85,8 млн. грн., що на 36,4 млн. грн. більше попереднього року. Найактивніше декларували свої статки мешканці Києво-Святошинського (1269 декларацій на 563,8 млн. грн.) та Вишгородського (530 декларацій на 155 млн. грн.) районів, а також м. Біла Церква (1141 декларацій на  339,5 млн. грн.) та м. Бровари  (843 податкових декларацій на 165,7 млн. грн.).

У 2016 році також на 60 громадян зросла кількість «мільйонерів». Цього року 263 громадянина задекларували доходи 2015 року на суму більше 1 млн. грн., в минулому році – 203. Загальна сума задекларованих ними доходів становить 1,7 млрд. грн. (в минулому році – 1,2 млрд.).

Найбільша кількість «мільйонерів» задекларувала доходи у Києво-Святошинському районі (72 на  371,4 млн. грн.). Найбільшу суму – 82 млн.грн. від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна задекларував громадянин «М» у Фастівському районі.

Щодо структури доходів, то найбільша частка з них - понад 1 млрд. грн., це доходи у вигляді заробітної плати ( яка отримана від двох та більше податкових агентів і при цьому загальна сума доходів перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року).

Отриманий дохід від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна задекларовано на 660 млн. грн., в результаті прийняття у спадщину чи дарунок майна на 489,7 млн. грн.; інші доходи – 417 млн. грн. та понад 8 млн.грн. інвестиційного прибутку.

Завдяки сумлінності громадян до бюджету вже надійшли більше 8,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб термін сплати - 01.08.2016), що більше  минулорічного на 1,5 млн. гривень.

Загальна сума задекларованого до сплати військового збору  понад 13 млн. грн., з яких 1,8 млн. грн. надійшло до бюджету.

З початку року 4,4 тисячі громадян скористалися правом на податкову знижку. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню з бюджету - 8,2 млн. гривень.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

В пункті пропуску «Бориспіль» упереджено спробу незаконного вивезення з України 212 старовинних монет,  стародруку О.С. Пушкіна та медалі «За победу над Германией»

 

Наш співвітчизник - підприємець, який тимчасово проживає у Канаді, намагався незаконно вивезти до Канади, через Німеччину, 212 переважно срібних старовинних монет Швеції, Франції, Німеччини, Польщі, Великобританії, Хорватії, Єгипту, Югославії, Лівану, Мексики, Аргентини, Канади, республіки Тива, Іспанії, Греції, Люксембургу, Італії, Данії, царської Росії, Бельгії, тощо випуску 1725 - 1959 років, а також збірник творів О.С. Пушкіна 1896 року видання та військову нагороду часів другої світової війни - медаль «За победу над Германией».

На момент проходження митного контролю дозвільних документів на право переміщення через митний кордон України перелічених предметів громадянин не мав, до інспекторів митниці не звертався та митної декларації не заповнював.

Громадянин самостійно обрав спрощену процедуру митного оформлення  -  «зелений коридор», чим заявив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

Після перетину пасажиром „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор», митники виявили в одному з відділень сумки громадянина (ручній поклажі) 175 монет та збірник творів О.С.Пушкіна. Також у багажному відділенні, під час перевірки за допомогою технічних засобів митного контролю, у багажі пасажира, в одному з відділень валізи, в поліетиленовому пакеті виявлено медаль «За победу над Германией» та ще 37 монет. Монети переміщувалися без ознак приховування. Зі слів громадянина, вони належать йому особисто.

Своїми діями громадянин порушив порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, переміщення культурних цінностей  через який обмежено відповідно до Закону України № 1068-ХІV, від 21 вересня 1999 р. та інструкції Міністерства Культури і мистецтв України № 258 від 22.04.2002р.

Складено протокол про порушення митних правил. Монети, книгу та медаль вилучено до винесення судом рішення у справі.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 23.05.2016 08:24 )
 


Сторінка 1 із 43

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld