Вибори

Податкова Інспекція
З початку року в пункті пропуску «Бориспіль» вилучено 478 кг бурштину на суму понад 13,5 млн. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.08.2015 07:07

 

Днями працівниками Київської митниці ДФС у співпраці з працівниками СБУ упереджено чергове незаконне переміщення через митний кордон України партії бурштину.

Громадянка Китаю, яка відлітала на батьківщину через аеропорт «Бориспіль» намагалася вивезти за межі України  20,8 кг речовини природного походження коричневого кольору з різними відтінками, що за зовнішнім виглядом має ознаки дорогоцінного каміння органогенного походження у сировині різного розміру.

Пасажирка самостійно обрала спрощену систему проходження митного контролю - «зелений коридор», чим заявила, що переміщувані нею через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

Бурштин, що знаходився в торбинках та пакетах, виявлено після перетину громадянкою „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”. 5 кг каміння знаходилося у рюкзаку пасажирки, інші 15,8 кг - у дорожній валізі громадянки, яку вона здала в багаж.

Складено протокол про порушення митних правил. Бурштин вилучено до винесення судом рішення у справі.       

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

Обновлено ( 28.08.2015 07:08 )
 
До Дня незалежності України на Київщині нагородили податкових міліціонерів, що несли службу у зоні АТО PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.08.2015 22:48

 

 

У приміщенні ГУ ДФС у Київській області відбулися урочисті збори з нагоди святкування 24-ї річниці Дня незалежності України. У хвилині мовчання схилили голови працівники ДФС в знак шани і вічної пам’яті про загиблих у боротьбі за незалежність України.

Керівник ГУ ДФС у Київській області  Сергій  Міняйло вручив пам’ятні нагрудні знаки “ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ВОЛЮ” та пам’ятну медаль “ЗАХИСНИКУ БАТЬКІВЩИНИ” 8 співробітникам оперативного управління, які протягом двох місяців несли службу в складі зведеного підрозділу податкової міліції ДФС України, на контрольних пунктах в’їзду/виїзду на межах Донецької та Луганської областей, упереджуючи незаконне переміщення товарів через «умовний» кордон на сході країни.

 

 

ГУ ДФС у Київській області

 
Незаконне зберігання спирту виявлено на Київщині PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.08.2015 08:53

 

У рамках проведення операції «Акциз-2015»у м. Бровари співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області виявлено факт зберігання громадяниномспирту для подальшого незаконного виготовлення фальсифікованих горілчаних виробів.

Всього виявлено та вилучено спирту близько 29 тонн орієнтовною вартістю 2,5 млн. грн., з яких могли виготовити близько 50 тис. пляшок недоброякісних алкогольних напоїв.

Проведені працівниками податкової міліції заходи дали змогу попередити потрапляння у торгову мережу недоброякісних алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя та здоров’я людей.

У відношенні громадянина складено протоколпро адміністративне правопорушення.

 

 

ГУ ДФС у Київській області

 

 

Обновлено ( 15.08.2015 08:53 )
 
Подання до органу ДФС Повідомлення про прийняття працівника на роботу PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.08.2015 08:34

 

Головне управління ДФС у Київській області нагадує, що Повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою згідно з додатком до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 р. № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:

- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;

- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;

- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.

Для подання Повідомлення засобами електронного зв’язку ДФС України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» (версія 1.17.0), яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема розміщено в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/).

В даному програмному забезпеченні платникам надана можливість сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу, накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності.

 

 

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 15.08.2015 08:39 )
 
На Київщині підрозділи податкового та митного аудиту додатково поповнили бюджет на 74,7 млн. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.08.2015 08:30

 

Протягом січня-липня поточного року підрозділами податкового аудиту Київської області проведено 557 документальних перевірок, в тому числі 129 планових та 428 позапланових перевірок. Крім того, проведено понад
3 тис. зустрічних звірок.

За наслідками проведених планових та позапланових перевірок підрозділами податкового аудиту з початку року донараховано всього податкових зобов’язань в сумі 1,3 млрд.грн., що на 1,1 млрд.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року. Із загальних донарахованих податкових зобов’язань узгоджено майже 114 млн. гривень.

Підрозділами податкового аудиту Київської області з узгоджених донарахованих сум за сім місяців цього року забезпечено надходження до Державного бюджету в розмірі 74,7 млн.грн., що на 16,4 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року, в т.ч. за результатами застосування процедури податкового компромісу - 24 млн. гривень.

З початку року проведено 1476 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. За результатами проведених перевірок донарахування в 2015 році збільшились, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, майже на 1,5 млн.грн. або 51,7 %.

 

 

 

 

ГУ ДФС у Київській області

 

 

Обновлено ( 15.08.2015 08:34 )
 
Під час ввезення валюти не варто нехтувати правилами «зеленого коридору» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.08.2015 06:19

 

 

Працівниками Київської митниці ДФС зафіксовано чергову спробу незаконного переміщення валюти через митний кордон України в пункті пропуску «Бориспіль».

76 000 доларів США намагався ввезти на територію України громадянин Лівану. Громадянин самостійно обрав для проходження митного контролю  «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

На момент проходження митного контролю пасажир не надав належним чином оформленої митної декларації та до моменту перетину «білої лінії» не звертався до інспекторів митниці.

Перетнувши «білу лінію», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор», митники задали питання щодо наявності в нього товарів, що підлягають декларуванню. Лише на цьому етапі іноземець повідомив про наявність у нього валюти, яку він хотів би задекларувати.

Тож митники не втомлюються нагадувати, що для безперешкодного переміщення через митний кордон України передбачено наявність у кожного громадянина готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).

Згідно з вітчизняним законодавством, з виявленої суми громадянину Лівану було пропущено 10 900  доларів США. За протоколом про порушення митних правил затримано 65 100  доларів  США.

Валюту вилучено до винесення судом рішення у справі.

 

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 11.08.2015 06:20 )
 


Сторінка 1 із 31

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld