Податкова Інспекція
На Київщині 14,4 тисячі громадян подали декларації про отримані доходи у 2015 році PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.05.2016 08:23

 

Кількість громадян, які подали декларації цього року перевищує минулорічні майже на 2 тисячі. Загальна сума задекларованого доходу становить понад 3 млрд. грн., що на 664 млн. грн. більше минулого року. При середньому темпі росту сум задекларованих доходів до минулого року по Україні –  112,5 %, по Київській області цей показник становить – 128 %.

Сума податку на доходи фізичних осіб, самостійно визначена громадянами до сплати, становить 85,8 млн. грн., що на 36,4 млн. грн. більше попереднього року. Найактивніше декларували свої статки мешканці Києво-Святошинського (1269 декларацій на 563,8 млн. грн.) та Вишгородського (530 декларацій на 155 млн. грн.) районів, а також м. Біла Церква (1141 декларацій на  339,5 млн. грн.) та м. Бровари  (843 податкових декларацій на 165,7 млн. грн.).

У 2016 році також на 60 громадян зросла кількість «мільйонерів». Цього року 263 громадянина задекларували доходи 2015 року на суму більше 1 млн. грн., в минулому році – 203. Загальна сума задекларованих ними доходів становить 1,7 млрд. грн. (в минулому році – 1,2 млрд.).

Найбільша кількість «мільйонерів» задекларувала доходи у Києво-Святошинському районі (72 на  371,4 млн. грн.). Найбільшу суму – 82 млн.грн. від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна задекларував громадянин «М» у Фастівському районі.

Щодо структури доходів, то найбільша частка з них - понад 1 млрд. грн., це доходи у вигляді заробітної плати ( яка отримана від двох та більше податкових агентів і при цьому загальна сума доходів перевищує 120 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року).

Отриманий дохід від операцій з продажу рухомого та нерухомого майна задекларовано на 660 млн. грн., в результаті прийняття у спадщину чи дарунок майна на 489,7 млн. грн.; інші доходи – 417 млн. грн. та понад 8 млн.грн. інвестиційного прибутку.

Завдяки сумлінності громадян до бюджету вже надійшли більше 8,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб термін сплати - 01.08.2016), що більше  минулорічного на 1,5 млн. гривень.

Загальна сума задекларованого до сплати військового збору  понад 13 млн. грн., з яких 1,8 млн. грн. надійшло до бюджету.

З початку року 4,4 тисячі громадян скористалися правом на податкову знижку. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню з бюджету - 8,2 млн. гривень.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

В пункті пропуску «Бориспіль» упереджено спробу незаконного вивезення з України 212 старовинних монет,  стародруку О.С. Пушкіна та медалі «За победу над Германией»

 

Наш співвітчизник - підприємець, який тимчасово проживає у Канаді, намагався незаконно вивезти до Канади, через Німеччину, 212 переважно срібних старовинних монет Швеції, Франції, Німеччини, Польщі, Великобританії, Хорватії, Єгипту, Югославії, Лівану, Мексики, Аргентини, Канади, республіки Тива, Іспанії, Греції, Люксембургу, Італії, Данії, царської Росії, Бельгії, тощо випуску 1725 - 1959 років, а також збірник творів О.С. Пушкіна 1896 року видання та військову нагороду часів другої світової війни - медаль «За победу над Германией».

На момент проходження митного контролю дозвільних документів на право переміщення через митний кордон України перелічених предметів громадянин не мав, до інспекторів митниці не звертався та митної декларації не заповнював.

Громадянин самостійно обрав спрощену процедуру митного оформлення  -  «зелений коридор», чим заявив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за межі митної території України.

Після перетину пасажиром „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор», митники виявили в одному з відділень сумки громадянина (ручній поклажі) 175 монет та збірник творів О.С.Пушкіна. Також у багажному відділенні, під час перевірки за допомогою технічних засобів митного контролю, у багажі пасажира, в одному з відділень валізи, в поліетиленовому пакеті виявлено медаль «За победу над Германией» та ще 37 монет. Монети переміщувалися без ознак приховування. Зі слів громадянина, вони належать йому особисто.

Своїми діями громадянин порушив порядок проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю, переміщення культурних цінностей  через який обмежено відповідно до Закону України № 1068-ХІV, від 21 вересня 1999 р. та інструкції Міністерства Культури і мистецтв України № 258 від 22.04.2002р.

Складено протокол про порушення митних правил. Монети, книгу та медаль вилучено до винесення судом рішення у справі.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 23.05.2016 08:24 )
 
Київська митниця ДФС швидко і без зволікань провела митне оформлення унікального історичного артефакту – Меча Вікінга PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.05.2016 07:35

 

Під час передачі іноземними державами Україні подібних старожитностей особливою стає роль працівників митної служби, адже саме від них залежить швидке, оперативне і без зволікань митне оформлення історичних і культурних цінностей на шляху до повернення додому.

І цього разу працівники Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» підтвердили свій професіоналізм – митне оформлення Меча Вікінга відбулося без затримок. Таким чином, митники сприяли швидкому проходженню офіційної делегації Мінкультури митного контролю та оформленню необхідних документів для ввезення культурної цінності в Україну.

Нагадаємо, що Меч Вікінга – середньовічний меч, незаконно вивезений з України і затриманий естонськими митними органами при спробі нелегального переміщення через кордон.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

На пункті пропуску “Бориспіль” зупинена спроба незаконного ввозу 201 мобільного телефону «Lenovo»

Працівниками Київської митниці ДФС зафіксовано незаконне ввезення на митну територію України партії товару без сплати належних платежів.

Наш співвітчизник, який прибув до України з Китаю, разом з багажом прямував трансфером до м. Одеса через аеропорт «Бориспіль».

Громадянин самостійно обрав спрощену систему митного оформлення - «зелений коридор», тим самим заявивши, що переміщувані ним через митний кордон України товари (в тому числі і переміщувані в супроводжуваному багажі) не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення та вивезення з митної території України.

Під час проведення митного контролю трансферного багажу у багажному відділенні за допомогою рентген-апарату, у багажі громадянина, який складався з чотирьох валіз, виявлено 201 новий мобільний телефон «Lenovo» A338T, A560, A396, A2800-d A2860, A5800-D, A316, A399 різних кольорів в комплекті, ринковою вартістю майже 296 тис. грн. та партію нового одягу (білизна, футболки, сумки-рюкзаки, кепки тощо).

Складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено до винесення судом рішення у справі.

Нагадуємо громадянам, що перелічені товари відносяться до категорії товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України. Відповідно до Митного кодексу України товари, що ввозяться громадянами на митну територію України у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі через пункти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 1 000 євро, але загальна фактурна вартість не перевищує еквівалент 10 000 євро, підлягають письмовому декларуванню з поданням документів, що видаються державними органами для здійснення митного контролю та митного оформлення таких товарів та оподатковуються ввізним митом за ставкою 10 % і податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України, в частині, що перевищує еквівалент 1 000 євро.

 

ГУ ДФС у Київській області

 
З початку року на сервіс «Пульс» від платників Київщини надійшло 357 звернень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.05.2016 21:22

 

 

Найчастіше у заявників виникали питання, пов’язані: з проблемами при подачі звітності та реєстрації податкових накладних в ЄРПН – 101 (31%); з недоліками у роботі органів ДФС – 44(13%); з проблемами при реєстрації податкових накладних та невідповідності даних Витягу (Система електронного адміністрування ПДВ) – 22 (7%).

Протягом січня-квітня по ГУ ДФС у Київській області надійшло 6 звернень, тематика яких пов'язана з корупційними діями працівників органів ДФС.

По Київській митниці ДФС за 4 місяці надійшло 29 звернень. З них,  майже половина (14 звернень) стосується питань затримки митного оформлення.

Всі звернення розглядаються своєчасно, а у випадках, якщо вирішення питання заявника суперечить нормам чинного законодавства, йому надається обґрунтоване роз’яснення з посиланням на нормативні  акти.

ГУ ДФС у Київській області

 

Працівники податкового аудиту Київщини за результатами перевірки донарахували понад 1,4 млн. грн. до сплати в бюджет

 

На підставі ухвали суду, проведена документальна позапланова виїзна перевірка ТОВ «К» з питань дотримання вимог податкового законодавства по взаємовідносинах із трьома суб’єктами господарської діяльності щодо яких до ЄРДР внесено кримінальне провадження по застосуванню схеми мінімізації податкових зобов’язань підприємствам реального сектору економіки шляхом проведення безтоварних операцій та надання послуг по конвертації грошових коштів з безготівкової форми в готівкову. За результатами перевірки товариству донараховано податків разом із застосованими штрафними санкціями на загальну суму понад 1,4 млн. гривень. З них: ПДВ – 800 тис. грн., податок на прибуток – 600 тис. гривень. Підприємством без адміністративного та судового оскарження добровільно вже сплачено, грошовими коштами, податку на прибуток – 800 тис. грн. та частину ПДВ, в сумі майже 90 тис. гривень. Решта донараховних сум також надійдуть до бюджету найближчим часом.

ГУ ДФС у Київській області

В січні-квітні надходження місцевих бюджетів Київської області склали 2,2 млрд. гривень

         Темп росту надходжень до фактичного показника січня-квітня 2015 року - 151,5%, додаткові надходження - майже 756 млн. гривень.

Найбільшу частку склали: податок з доходів фізичних осіб – 1,2 млн. грн., темп росту 153,5% до відповідного періоду минулого року, додатково надійшло 436,3 млн. грн.; плата за землю - 302,7 млн. грн., темп росту 150,4% до січня-квітня 2015 року, додатково отримано 101,5 млн. грн.; єдиного податку - 278,7 млн. грн., темп росту 157,8% до відповідного періоду минулого року з додатковими надходженнями 102,1 млн. гривень.

                       ГУ ДФС у Київській області

З початку року на Київщині до бюджету мобілізовано майже на 1,5 млрд. грн. більше минулорічного

     У січні-квітні Головним управлінням ДФС у Київській області забезпечено надходження до зведеного бюджету в розмірі 4,3 млрд. гривень.

До загального фонду державного бюджету перераховано більше 2 млрд. гривень. Темп росту до січня-квітня 2015 року у відповідних умовах становить 154,8%.

У розрізі основних платежів забезпечено надходження: податку на додану вартість – 876,7 млн. грн., що у відповідних умовах майже на 36% або на 231,6 млн. грн. більше надходжень відповідного періоду минулого року; податку на прибуток підприємств – 562,3 млн. грн., що на 102,6% або на 284,7 млн. грн. більше, ніж торік; податку на доходи фізичних осіб – 417,2 млн. грн., що на 53,5% або на 145,4 млн. грн. перевищує надходження січня-квітня 2015 року; військового збору – 167,2 млн. грн., що на близько 47% або на 53,4 млн. грн. більше минулорічного.

За 4 місяці платникам податків відшкодовано 506,8 млн. грн. податку на додану вартість, у тому числі, в автоматичному режимі – 70,8 млн. гривень.

 

Крім того, сплачено 1,4 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Обновлено ( 15.05.2016 21:23 )
 
На Київщині з незаконного обігу вилучені паливо-мастильні матеріали майже на 1,7 млн. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.05.2016 21:21

 

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками прокуратури Київської області та слідчого управління ГУ Національної поліції в Київській області, в рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016» та розслідування кримінального провадження,  проведені слідчо-оперативні заходи, в ході яких припинено незаконну  реалізацію палива моторного без свідоцтва про державну реєстрацію, реєстратора розрахункових операцій та інших дозвільних документів.

На території Київської області та м. Києва з незаконного обігу вилучені 87,8 тис. літрів паливо-мастильних матеріалів, орієнтовною вартістю 1 млн. 653 тис. грн.: паливо моторне  А-92 - 27,3 тис. літрів на 518,3 тис. грн.; паливо моторне А-95 - 21,4 тис. літрів на 420,4 тис. грн.; паливо моторне А-95 PREMIUM - 12,4 тис. літрів на 246,6 тис. грн.; паливо моторне дизельне - 26,7 тис. літрів на 467,7 тис. гривень.

Вилучені паливо-мастильні матеріали передані на відповідальне зберігання. Досудове розслідування кримінального провадження триває.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 15.05.2016 21:22 )
 
Київською митницею ДФС з початку року забезпечено перерахування до державного 12,4 мільярда гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.04.2016 07:03

 

Київська митниця ДФС вкотре доводить, що стабільність у показниках - це один з проявів професіоналізму.

Так, з початку квітня 2016 року забезпечено надходження до Державного бюджету України митних податків на загальну суму 3,2 млрд. грн., тобто виконання індикативних показників, доведених ДФС на місяць, становить 123,6%.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у квітні 2016 року в зоні діяльності митниці були: «автомобілі легкові» – сплачено митних податків на загальну суму 891,5 млн. грн.; «засоби захисту рослин» - 276,9 млн. грн.; «лікарські засоби» – 105,9 млн. грн.; «телефонні апарати» – 81,2 млн. грн.; «кукурудза» – 55,4 млн. грн.;

З початку року до Державного бюджету України митницею мобілізовано 12,4 млрд. грн., що становить 120,1% від доведених ДФС України індикативних показників.

 

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 30.04.2016 07:04 )
 
І ще один "конвертаційний центр" ліквідовано на Київщини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
28.04.2016 07:13

 

Працівниками оперативного управління Білоцерківської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області спільно із працівниками ГСУ ФР ДФС України  із залученням сил та засобів Міжрегіонального відділу оперативного документування ГУ ДФС у Київській області, в рамках розслідування кримінального провадження,  проведено слідчо-оперативні заходи, в ході яких припинено діяльність «конвертаційного центру».

За результатами вжитих заходів встановлено злочинну групу осіб, яка використовуючи підконтрольні їм підприємства, організувала роботу «конвертаційного центру» з метою прикриття незаконної діяльності «живих» суб’єктів господарювання шляхом проведення фіктивних фінансово-господарських операцій, проведення безготівкових коштів у готівку та штучного завищення собівартості ТМЦ.

Безготівкові кошти діючих суб’єктів господарювання надходили на рахунки транзитно – конвертаційних СГД у вигляді оплати за товари (роботи, послуги), після чого дані кошти конвертувались у готівку за винагороду у розмірі від 10-12 відсотків. Податковий кредит транзитно – конвертаційних СГД формувався за рахунок використання псевдооперації з придбання ТМЦ, як у підприємств-імпортерів, так і у підприємств з ознаками фіктивності.

За періодз 2015 по квітень 2016 року підприємства, які входили до складу «конвертаційного центру» про конвертували 30 млн. грн. в результаті чого реально діючим підприємствам незаконно сформовано податковий кредит на загальну суму 5 млн. гривень.

На підставі ухвал суду проведено 10 обшуків проведених за місцем розташування «конвертаційного» центру,  за адресами проживання фігурантів та їх автомобілях.

В ході проведення обшуків виявлено та вилучено грошові кошти в сумі
135 тис. гривень, 6 печаток, банківські картки, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, засоби зв’язку, бухгалтерські документита різноманітні чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність.

На даний час проводяться слідчі дії у відношенні учасників «конвертаційного центру» з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.

ГУ ДФС у Київській області

На Київщині припинено діяльність «конвертаційного центру» з обігом 52 млн. гривень

Оперативними підрозділами ГУ ДФС у Київській області спільно з Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області та слідчим відділом Ірпінського міжміського відділу ГУ НП у Київській області, в рамках розслідування кримінального провадження,  припинено діяльність «конвертаційного центру».

Встановлено злочинну групу осіб, яка використовуючи підконтрольні їм підприємства, організувала роботу «конвертаційного центру» з метою прикриття незаконної діяльності реальних суб’єктів господарювання шляхом проведення фіктивних фінансово-господарських операцій, проведення безготівкових коштів у готівку та штучного завищення собівартості товарно-матеріальних цінностей.

Безготівкові кошти діючих суб’єктів господарювання надходили на рахунки транзитно – конвертаційних суб’єктів господарювання у вигляді оплати за товари (роботи, послуги), після чого дані кошти конвертувались у готівку за винагороду у розмірі 10-12%. Податковий кредит транзитно – конвертаційних суб’єктів господарювання формувався за рахунок використання псевдооперації з придбання товарно-матеріальних цінностей, як у підприємств-імпортерів, так і у підприємств з ознаками фіктивності.

З серпня 2015 року підприємства, які входили до складу «конвертаційного центру» проконвертували 52 млн. гривень. В результаті, реально діючим підприємствам незаконно сформовано податковий кредит на загальну суму 8,7 млн. гривень

На підставі ухвал суду проведено 7 обшуків. В ході їх проведення виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 1 145 доларів США та 82 тис. грн., 21 печатку, чекові книжки, банківські картки, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, засоби зв’язку, бухгалтерські документи та різноманітні чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність.

Також накладено арешти на розрахункові рахунки транзитно – конвертаційних підприємств. В результаті чого заблоковано 620 тис. гривень.

Проводяться слідчі дії у відношенні учасників «конвертаційного центру» з метою притягнення їх до кримінальної відповідальності та забезпечення відшкодування завданих державі збитків.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 28.04.2016 07:13 )
 


Сторінка 1 із 42

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld