Вибори

Податкова Інспекція
На Київщині упереджено незаконне вивезення 13 кг бурштину PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.05.2015 07:13

 

Працівниками Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» зафіксовано чергові спроби незаконного вивезення за межі України до Китаю бурштину загальною вагою 13 кг.

В першому випадку 3,6 кг бурштину було виявлено у громадянина Китаю, який повертався з України на батьківщину транзитом через Російську Федерацію. Іноземець своїми діями обрав канал, позначений символами зеленого кольору - «зелений коридор», тим самим заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення з митної території.

Речовина природного походження коричневого кольору з різними відтінками,  що за зовнішнім виглядом має ознаки дорогоцінного каміння органогенного походження у сировині різного розміру, а саме бурштину, у необробленому вигляді каміння різного розміру та форми знаходилась у  дорожній валізі червоного кольору у металевих коробках, що містились серед особистих речей пасажира.

В другому випадку 9,5 кг бурштину було виявлено у нашого співвітчизника, який так само відлітав з України до Китаю, скориставшись для проходження митного контролю «зеленим» коридором.

Каміння знаходилось у дорожній валізі серед особистих речей пасажира у картонних коробках з-під круп, в поліетиленових пакетах, серед продуктів харчування, в картонній коробці з-під  дієтичних добавок, яка знаходилась в чоловічому черевику, а також частина каміння була загорнута в чоловічу куртку чорного кольору тощо.

Таким чином, своїми діями дані громадяни здійснили переміщення через митний кордон товару - речовини природного походження коричневого кольору з різними відтінками, що за зовнішнім виглядом має ознаки дорогоцінного каміння органогенного походження у сировині, а саме бурштину, з приховуванням від митного контролю, а саме, способом, що утруднює виявлення.

Відповідно до ч. 3 ст. 371 Митного кодексу України товари, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 10 000 Євро, при вивезенні (пересиланні) їх громадянами за межі митної території України підлягають письмовому декларуванню з поданням митної декларації, передбаченої законодавством України для підприємств, та зі сплатою вивізного мита у випадках, встановлених законами України.

Згідно ст.197 МК України встановлено обмеження щодо переміщення окремих товарів через митний кордон України.

Бурштин вилучено до винесення судом рішення у справі. Складено протокол про порушення митних правил.

 

 

ГУ ДФС у Київській області 

Обновлено ( 22.05.2015 07:16 )
 
Київська митниця ДФС забезпечила надходження до Державного бюджету України близько 3 млрд. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.05.2015 07:12

 

Київською митницею ДФС у квітні 2015 року забезпечено надходжень до Державного бюджету України  2,7 млрд. грн.

За результатами реалізації митницею заходів, спрямованих на  забезпечення максимальних надходжень та залучення наявних резервів, зокрема, в напрямку контролю за визначенням митної вартості товарів, їх класифікацією та країною походження, додатково у квітні 2015 року до Державного бюджету України надійшло 98,2 млн. гривень.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалось у квітні 2015 року в зоні діяльності митниці були:

«автомобілі легкові» – сплачено митних податків на загальну суму 402,0 млн. грн. (14,9%);

«засоби захисту рослин» - 289,1 млн. грн. (10,7%);

«нафтопродукти» – 195,7 млн. грн.(7,3%);

«лікарські засоби» – 142,5 млн. грн. (5,3%).

 

ГУ ДФС у Київській області

 

Платники Київщини поповнили бюджет на 13,5 млрд. гривень

 

З початку 2015 року ГУ ДФС у Київській області до зведеного бюджету забезпечено надходження 3,6 млрд. гривень. В порівнянні з попереднім роком показник перевищений на 626,8 млн. грн. або на 21,1%.

Київська митниця ДФС забезпечила надходження до Державного бюджету України  9,9 млрд. гривень.

До загального фонду державного бюджету ГУ ДФС у Київській області зібрано 2,1 млрд. гривень. Темп росту до фактичного показника січня-квітня 2014 року у відповідних умовах складає 150,9 відс. або додатково майже 720 млн. гривень.

У розрізі основних платежів за січень-квітень 2015 року забезпечено надходження до державного бюджету податку на додану вартість 1,1 млрд. грн., що більше відповідного періоду м.р. у відповідних умовах на 43,4% або на 338,5 млн. гривень. Акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів – 69,0 млн. грн., що у відповідних умовах більше надходжень м.р. майже у 3 рази або на 44,9 млн. гривень. Акцизного податку із ввезених на територію України підакцизних товарів – 16,9 млн. грн., що у відповідних умовах більше надходжень м.р. більш ніж у 3 рази або на 12,3 млн. гривень. Отримано 6,9 млн. грн. частини чистого прибутку (доходу) державних підприємств, це більше показника попереднього у 2 рази або на 3,8 млн. гривень.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування складає 2,3 млрд. гривень.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

З початку року платниками Київщини сплачено 2,3 млрд. грн. єдиного внеску

 

Протягом перших чотирьох місяців поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування склали 2,3 млрд. грн.

Єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці”. 

 

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 15.05.2015 07:12 )
 
На Київщині безкоштовно видано майже 6,3 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.05.2015 07:10

 

Всього з початку діяльності відділу реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Київській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС обслуговує майже 21 тис. клієнтів та 64,7 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

З початку року відділом реєстрації користувачів при ГУ ДФС у Київській області управління (центру) сертифікації ключів ІДД ДФС скористалися 2059 клієнтів, яким безкоштовно видано майже 6,3 тис., посилених сертифікатів відкритих ключів.

Найбільшим попитом сервіс користується у фізичних осіб (послуги отримали 1321 клієнт) яким сформовано майже 2,9 тис., посилених сертифікатів відкритих ключів.

Також надано послуги 738 юридичним особам та сформовано майже 3,4 тис.  посилених сертифікатів відкритих ключів.

Нагадаємо, що у зв’язку зі зміною найменування АЦСК ІДД ДФС сформовано нові технологічні сертифікати центру та серверів центру, які необхідно додати до файлового сховища програмного забезпечення, що використовується для накладення електронного цифрового підпису на електронні документи.

Завантажити повний перелік актуальних технологічних сертифікатів АЦСК ІДД ДФС можна у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.

ГУ ДФС у Київській області

 

Великими підприємствами Київщини сплачено більше 2 млрд. гривень

 

Великі підприємства області (кожним з яких сплачено понад 1,0 млн. грн.) сплатили 2 113,1 млн. грн. або 58,7 відс. загального збору платежів до Зведеного бюджету.

Найбільші суми сплачено:

ПАТ "Київобленерго" – 54,4 млн. грн., перевищення відповідного показника 2014 року на 1,0 млн. грн.;

ТОВ «Вінер Імпортс Україна» – 44,5 млн. грн.;

ТОВ «Укртрансоіл-2009» – 41,0 млн. грн., що на 17,9 млн. грн. більше січня-квітня 2014 року;

ПАТ "ВБД Україна" – 39,8 млн. грн.;

ПАТ «Київський КПК» – 38,9 млн. грн., що у 2 рази більше відповідного періоду минулого року;

ДП «Укррефтранс» – 32,5 млн. грн., що перевищило 2014 рік на 11,6 млн. грн.;

ПСП "Агрофірма "Світанок" – 19,4 млн. грн.;

ДП ПАТ «Оболонь» «Пивоварня Зіберта» – 30,2 млн. грн.;

ПАТ "Миронівський Хлібопродукт"  – 26,8 млн. грн., перевищення склало на 2,3 млн. гривень.

ГУ ДФС у Київській області

 

На Київщині за січень-квітень надійшло до бюджету більше 7 млн. грн. задекларованих громадянами податкових зобов’язань

 

Внаслідок проведеної органами державної фіскальної служби кампанії декларування громадян до державних податкових інспекцій області з початку 2015 року громадянами подано майже 12,5 тисяч декларацій, в тому числі 203 громадянина задекларували отримані ними у 2014 році доходи більше 1 млн. гривень.

Загальна задекларована сума доходів становить 2,2 млрд. грн., що на 328 млн. грн. більше ніж минулого року, в т.ч. громадянами – «мільйонерами» задекларовано майже 1,2 млрд. гривень. При цьому, за чотири місяці минулого року задекларували доходи більше 1 млн.грн. 214 громадянина на загальну суму 857,2 млн.гривень.

Станом на 01.05.2015 надійшло до бюджету більше 7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, тоді як термін сплати задекларованих громадянами податкових зобов’язань по кампанії декларування - до 01.08.2015 року.

Із загальної кількості поданих декларацій 86 громадян задекларували отримані доходи від операцій з інвестиційними активами на загальну суму 75,3 млн. гривень.

Крім того, залучено до оподаткування 724 громадянина, які здавали в найм нерухоме/рухоме майно. Сума задекларованих доходів складає 62,6 млн. гривень.

Також, 346 громадян задекларували доходи отримані у 2014 році від операцій з продажу об’єктів нерухомого/рухомого майна. Задекларована сума доходу становить більше 299,4 млн. гривень.

Залучено до декларування більше 2578 громадян, які отримали доходи у вигляді спадщини та/чи дарування. Загальна сума задекларованих доходів становить більше 358,8 млн. гривень. При цьому на відповідну дату минулого року 2046 громадянами задекларовано відповідні доходи на суму 265,3 млн. гривень.

Задекларували отримані у 2014 році іноземні доходи 131 громадянин у сумі 77,2 млн. гривень.

Із загальної кількості поданих декларацій скористались правом на отримання податкової знижки 4639 громадян. Вже на сьогодні 2624 громадянам повернуто більше 5,2 млн. гривень.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

Платникам Київщини відшкодовано майже 700 млн. гривень

 

З початку 2015 року платникам Київської області відшкодовано 692,3 млн. грн., із них: на розрахунковий рахунок 463,9 млн. грн. та за процедурою автоматичного бюджетного відшкодування 350,3 млн. грн.

Частина компенсації податку на додану вартість, отриманої підприємствами Київської області в автоматичному режимі протягом 4 місяців 2015 року, складає 76%, проти 42% за 2014 рік.

Слід зазначити, в квітні 2015 року в порівнянні з березнем, обсяг автоматичного бюджетного відшкодування зріс майже в 5 разів і становить 163,8 млн. грн. відшкодованих сум.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 15.05.2015 07:11 )
 
Затверджено новий Державний реєстр РРО PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.05.2015 06:24

 

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що наказом Державної фіскальної служби України від 27.04.2015 № 302 затверджено новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (далі - Реєстр).

Реєстр містить перелік РРО, дозволених до первинної реєстрації, а також первинна реєстрація яких заборонена.

В Реєстрі наведена таблиця, з інформацією про кожну окрему модель РРО: назву, версію внутрішнього програмного забезпечення, назву та місцезнаходження заявника і виробника, строк первинної реєстрації, дата і номер рішення про включення до Державного реєстру та сфера застосування відповідного РРО.

Державний реєстр РРО – це перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій та їх модифікацій, які мають підтвердження відповідності вимогам діючих державних технічних регламентів та стандартів згідно із Законом України «Про підтвердження відповідності», а також відповідають вимогам нормативних актів України, і такі реєстратори розрахункових операцій дозволені для застосування у сфері, визначеній Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Також звертаємо увагу, що з 1 січня 2015 року дозволяється первинна реєстрація лише реєстраторів розрахункових операцій, які створюють контрольну стрічку в електронній формі, та електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг), реєстраторів розрахункових операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

                        ГУ ДФС у Київській області

 

Складання податкових накладних за щоденними підсумками

Відповідно до пункту 1 Порядку заповнення податкової накладної затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 22.09.2014 № 957 (далі – Порядок № 957) податкову накладну складає особа, яка зареєстрована як платник податку у контролюючому органі та якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника податку на додану вартість.

Якщо не зареєстровані платниками ПДВ філії та інші структурні підрозділи платника податку самостійно здійснюють постачання товарів/послуг та проводять розрахунки з постачальниками/споживачами, то зареєстрований платник податку, до складу якого входять такі структурні підрозділи, може делегувати філії або структурному підрозділу право складання податкових накладних.

Пунктом 13 Порядку №957 передбачено, що податкова накладна складається за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була складена на ці операції) у разі:

- здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку), розрахунки за які проводяться через касу/реєстратори розрахункових операцій або через банківську установу чи платіжний пристрій (безпосередньо на поточний рахунок постачальника);

- виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер постачальника (продавця), за винятком тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

- надання платнику податку касових чеків, які містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального та податкового номерів постачальника).

ДФС України повідомлено, що платники ПДВ, які здійснюють операції з постачання товарів кінцевому споживачу з використанням двох і більше касових апаратів, у тому числі через свої філії та/або структурні підрозділи, яким делегується право виписки податкових накладних, на власний розсуд можуть прийняти рішення:

- складати окрему податкову накладну за щоденними підсумками операцій з постачання товарів, здійснених через окремий касовий апарат, в якій обсяг постачання та сума ПДВ повинні відповідати фактичній сумі виторгу та сумі ПДВ, яка відображена у Z-звіті такого касового апарата;

- складати одну податкову накладну за щоденними підсумками операцій з постачання товарів, здійснених через усі касові апарати платника (в тому числі через ті, що знаходяться в філіях чи структурних підрозділах). При цьому, обсяг постачання та сума ПДВ, зазначені в такій податковій накладній, повинні відповідати загальній сумі виторгу та сумі ПДВ, яка відображена у Z-звітах всіх касових апаратів підприємства.

                        ГУ ДФС у Київській області

 

.

 

 

 

Обновлено ( 08.05.2015 06:25 )
 
Підприємство Київщини ухилилося від сплати податків на 95 млн. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
08.05.2015 06:17

 

ТОВ “К”, що знаходиться у Вишгородському районі, здійснює діяльність по наданню ремонтно-монтажних, оздоблювальних, ремонтно-оздоблювальних робіт. В ході проведення перевірки встановлено, що підприємство здійснювало послуги генпідряду та демонтаж робіт з 10 підприємствами, які мають ознаки “фіктивності”.

Наслідком взаємовідносин з “фіктивними" підприємствами стало ухилення підприємством за 2011 – 2013 роки від сплати податків у особливо великих розмірах на суму понад 95 млн. гривень.

В ході проведених заходів у рамках кримінального впровадження підприємством застосовано податковий компроміс та забезпечено відшкодування збитків державі в сумі майже 2 млн. гривень.

 

 

ГУ ДФС у Київській області 

Обновлено ( 08.05.2015 06:18 )
 
Підприємство Київщини ухилилося від сплати податків на 5 млн. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.04.2015 06:56

 

           ТОВ «К», що знаходиться в Києво-Святошинському районі,  здійснює діяльність по наданню в оренду автомобілів та легкових транспортних засобів. При перевірці встановлено, що підприємство здійснювало операції з придбання запчастин та устаткування для транспортних засобів у 7 підприємств, які мають ознаки «фіктивності». Наслідком взаємовідносин з “фіктивними” підприємствами стало ухилення від сплати податків на загальну суму понад 5 млн. гривень.

         Податок на прибуток занижено на 2,6 млн.грн., а податок на додану вартість майже  на 2,5 млн. гривень.

         Проводиться досудове розслідування.

 

ГУ ДФС у Київській області

На Київщині виявлена незаконна реалізація тютюнових виробів

         У м. Вишневе, в ході перевірки встановлено, що громадянин “М” - житель міста Києва, здійснював діяльність по реалізацією підакцизного товару – тютюнових виробів без свідоцтва про державну реєстрацію, касового апарату та інших дозвільних документів на реалізацію тютюнових виробів.

         Під час проведених заходів виявлено та вилучено 650 пачок тютюнових виробів, орієнтовною вартістю 15 тис. гривень.

         Матеріал про адміністративне правопорушення направлений суду.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 30.04.2015 06:57 )
 


Сторінка 1 із 26

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

1. Гімн Бородянського району Play Download this Song
developed byDworld