Вибори

Податкова Інспекція
В аеропорту «Бориспіль» митниками вилучено 15 нових мобільних телефонів «iPhone 6S» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.10.2015 06:45

          Працівниками Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль» зупинено незаконний ввіз на територію України громадянином США нових мобільних телефонів «iPhone 6S».

          Іноземець обрав для проходження спрощену систему митного контролю - «зелений коридор» і тим самим заявив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

         Однак, під час проведення вибіркового митного контролю ручної поклажі та багажу, після закінчення зони спрощеного митного контролю та проходження багажу через рентген-апарат, виявлено 15 мобільних телефонів «iPhone 6S» та  два вживані телефони «iPhone 6» та «Samsung Duos».

         Нові телефони знаходилися в ручній поклажі пасажира – в дорожній валізі та рюкзаку, а вживані - у кишені куртки пасажира. Пасажир повідомив, що мобільні телефони планував ввезти в Україну з подальшим вивезенням на подарунки родичам.

         На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації та товарних чеків громадянин не мав, з приводу декларування товарів до інспекторів митниці не звертався.

        Тому, працівниками митниці складено протокол про порушення митних правил. Відповідно до протоколу вилучені 15 нових мобільних телефонів «iPhone 6S» до винесення судом рішення у справі. Пропущено пасажиру вживані телефони «Samsung Duos» та «iPhone 6», як його особисті речі.

ГУ ДФС у Київській області

 

На Київської митниці ДФС виявлено 49 рулонів не задекларованої тканини

         За ініціативою співробітників управління власної безпеки ГУ ДФС у  Київській області спільно з співробітниками відділу митного оформлення     №1 митного поста «Східний термінал» Київської митниці ДФС, був проведений огляд товару “полотно трикотажне, пофарбоване”, яке надійшло на адресу суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності у митному режимі «імпорт». Під час митного огляду товарів виявлені не задекларовані під час переміщення через митний кордон України товари - 544,5 кг (49 рулонів тканини) на загальну суму близько 120 тис. гривень.

         Посадовими особами Київської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил та товар конфісковано.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 01.10.2015 06:50 )
 
На Київщині викрита схема ухилення від оподаткування сільськогосподарської продукції PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
29.09.2015 06:58

 

            Працівниками управління власної безпеки ГУ ДФС у Київській області в ході відпрацювання суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, що здійснюють експортні операції по реалізації сільськогосподарської продукції за межі України, встановлено проведення експорту сільськогосппродукції  ризиковими суб’єктами господарювання через митні  пости в Київській області. В результаті виявлено, що протягом 2013-2015р.р. посадові особи   підприємств, які виступають в злочинній схемі в якості експортерів, організували схему ухилення від сплати податку на доходи фізичних осіб та податку на прибуток підприємств шляхом незаконного використання пільг та внесення неправдивих відомостей в офіційні документи.

            Для ускладнення аналізу збудованої схеми, обов’язки розділили між особами, які знаходяться в різних областях України. Сільськогосподарська продукція скуповувалась у населення приватними підприємцями, що є мешканцями Вінницької та Житомирської областей.

            Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області  за даним фактом внесено відомості про реєстрацію кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 212 КК України. Сума не нарахованих та несплачених податків  складає понад 20 млн. гривень.

 

ГУ ДФС у Київській області

 
Затверджено форму Податкової декларації екологічного податку PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.09.2015 06:15

 

Головне управляння ДФС у Київській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 р. № 715 затверджено форму Податкової декларації екологічного податку. Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 03 вересня 2015 р. за №1052/27497 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Нагадаємо, що платниками екологічного податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:

- викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

- скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти;

- розміщення відходів (крім розміщення окремих видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об'єктах) суб'єктів господарювання);

- утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

- тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Зазначена декларація подається платниками екологічного податку до контролюючого органу протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

Про використання свідоцтв платників ПДВ

 

З 1 січня 2014 року платникам ПДВ надано право отримувати витяги із реєстру платників ПДВ (далі - Реєстр) в контролюючих органах та водночас відмінено свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ.

На даний час у випадках, коли законодавство передбачає надання особою витягу з Реєстру чи його копії, копії свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ чи іншого документального підтвердження факту реєстрації платником ПДВ, має надаватись чинний витяг з Реєстру.

Порядок отримання платником ПДВ витягу з Реєстру визначений пунктом 7.6 розділу VII Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 р. № 1130.

Дані із Реєстру щоденно оприлюднюються на офіційному веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua). За запитом в електронній формі платнику ПДВ можуть бути надані довідки із Реєстру про реєстрацію його контрагентів як платників ПДВ. Окрім того, платник ПДВ може отримати витяг із Реєстру в електронному вигляді.

Оперативно отримати дані із Реєстру можливе за допомогою таких пошукових електронних сервісів на офіційному веб-порталі ДФС України:

рубрика «Дані реєстру платників ПДВ» - дані з Реєстру із зазначенням дати податкової реєстрації, індивідуального податкового номера та терміну дії реєстрації платника ПДВ, у тому числі дані з реєстру суб'єктів спеціального режиму оподаткування із зазначенням переліку видів діяльності сільськогосподарського підприємства, на які поширюється дія спеціального режиму оподаткування ПДВ (пп. 183.13.1 п. 183.13 ст. 183, п. 209.10 ст. 209 розд. V Податкового кодексу України);

рубрика «Анулювання реєстрації платників ПДВ» - інформація про осіб, реєстрацію яких як платників ПДВ анульовано, із зазначенням дати анулювання, причин та підстав для анулювання реєстрації (пп. 183.13.2 п. 183.13 ст. 183 розд. V Податкового кодексу України).

 

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 23.09.2015 06:16 )
 
На Київщині привітали переможців дитячого конкурсу «Майбутнє країни – у мріях дитини» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.09.2015 06:15

 

В Державній фіскальній службі по всій Україні сьогодні, 17 вересня  відзначили Дипломами та призами переможців та лауреатів конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини - 2015». Представники фіскальної служби, члени журі та партнери конкурсу урочисто привітали школярів.

Цього року вже в друге за всю історію проведення конкурсу церемонія нагородження переможців проводилася в режимі відео селекторного зв’язку. В цій незвичній атмосфері дітки, члени журі та запрошені гості мали змогу бачити та спілкуватися з переможцями всіх регіонів України в прямому ефірі.

Переможців конкурсу обрано за трьома напрямами: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Ними стали 18 конкурсантів з 15 регіонів України. Саме їхнім роботам професійне журі поставило найвищі оцінки.

Нагадаємо, що конкурс стартував на початку року і проводився у три етапи: І  етап – районний рівень; ІІ етап – регіональний рівень; ІІІ етап – Всеукраїнський рівень.

Для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості “Майбутнє дитини – у мріях країни - 2015” до ДФС України надійшло біля 12 тисяч робіт з усіх куточків України. З них: 190 робіт з Київської області, це 131 художній твір, 57 літературних творів та віршів, а також 2 роботи з комп’ютерної графіки (комп’ютерна анімація). Всі роботи напрочуд гарні і своєрідні. Членів журі вразили ґрунтовні знання та особиста громадська позиція дітей.

Урочисте нагородженням лауреатів Всеукраїнського, переможців регіонального рівня у Київській області провів заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Сергій Трифонов.

На Всеукраїнському рівні по напряму – “Комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація)” у І віковій категорії зайняла 1 місце Красільнікова Катерина з м. Біла Церква.

На регіональному рівні за напрямом “Художні твори” у І віковій категорії посіла 3 місце Копиця Ірина з с. Завадівка Володарського району, 2 місце – Лисаченко Ангеліна з м. Тараща та 1 місце зайняла Бабенко Софія з м. Бориспіль; у ІІ віковій категорії зайняла 3 місце Малюх Діана з м. Васильків, 2 місце – Лисенко Вікторія з м. Біла Церква, а 1 місце – Кирпатенко Ірина з м. Тараща.

По напряму -  “Літературні твори” у І віковій категорії 2 місце посіла – Литвиненко Марія з смт. Гостомель та 1 місце зайняла Гутник Анастасія з м. Біла Церква. У  ІІ віковій категорії за цим напрямом зайняла  1 місце  Руденко Ірина з с. Пустовіти Миронівського району, 2 місце зайняла – Шевченко Марина з м. Ірпінь, 3 місце посіла – Долбіна Любов з с. Кашперівка Тетіївського району.

Діти переможці Всеукраїнського та регіонального рівня нагороджені дипломами та цінними подарунками.

“Державна фіскальна служба приділяє значну увагу  підростаючому поколінню – нашому майбутньому, нашій зміні, формуванню високої податкової культури з дитинства. Ми хочемо бачити вас освіченими, всебічно розвиненими та обізнаними з основами податкового законодавства громадянами нашої країни.

На мій погляд, навчання основам податкових знань школярів є не тільки засобом виховання майбутніх сумлінних платників податків, але й джерелом життєво необхідних знань в умовах ринкової економіки” – наголосив Сергій Трифонов.

 

ГУ ДФС у  Київській області

Обновлено ( 22.09.2015 06:16 )
 
На обліку в органів ГУ ДФС у Київській області перебуває понад 157 тис. платників податків PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.09.2015 06:13

 

         Станом на 1 вересня на обліку територіальних органів ГУ ДФС у Київській області перебуває понад 57 тис. юридичних осіб та більше 100 тис. фізичних осіб.

         З початку року зареєстровано більше 8 тис. новостворених суб’єктів господарської діяльності.

         За 8 місяців платниками податку на додану вартість зареєстровано майже 13 тис. платників.

         Також на обліку перебуває понад 171 тис. платників єдиного соціального внеску, з них більше 55 тис. юридичних осіб та понад 116 тис. фізичних осіб.

         Протягом серпня у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків зареєстровано 53 фізичні особи – платники податків, з яких 49 іноземців. З початку року зареєстровано всього 347 фізичних осіб, з них 307 іноземців.                                                                     

 ГУ ДФС у Київській області

 

На Київщині понад 78 % платників звітують до фіскальних органів в електронному вигляді

         Станом на 1 вересня в електронному вигляді подали звітність:

        - з податку на додану вартість за липень 2015 року - 100% платників, за аналогічний період 2014 року - 97,3%;

        - з податку на прибуток підприємства 72.6% платників, за ІI квартал 2014 року – 90,8%;

        - по єдиному податку - 53,2% платників, за ІI квартал 2014 року – 50,4%;

        - з акцизного податку - 73% платників, за липень 2014 року – 73,5%;

        - з податку на землю 67,2% платників, за 2014 рік – 67,9%.

        Крім того, декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді подали 12,2 % платників, в минулому році – 11,2 %.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 22.09.2015 06:14 )
 
На Київщині надходження до зведеного бюджету за 8 місяців склали 26,6 млрд. гривень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2015 08:49

 

ГУ ДФС у Київській області з початку року забезпечило надходження до бюджетів всіх рівнів 7,5 млрд. гривень. До державного бюджету зібрано 4,2 млрд. гривень. В порівнянні з минулим роком сума надходжень збільшилась на 2,1 млрд. грн. або на 38,4%.

У січні-серпні  Київська митниця ДФС забезпечила надходження до державного бюджету  19,1 млрд. гривень.

У розрізі основних платежів з початку року ГУ ДФС у Київській області забезпечено надходження: податку на додану вартість – 2,3 млрд. грн., це на 43,6%, або на 718 млн. грн. більше 2014 року; податку на прибуток підприємств – 677,5 млн. грн.; податку на доходи фізичних осіб – 602,3 млн. грн.; військового збору – 259,4 млн. грн.; акцизного податку із вироблених в Україні підакцизних товарів – 149,8 млн. грн., що перевищує попередній рік на 92,8 млн. грн.; акцизного податку із ввезених на територію України підакцизних товарів – 49,5 млн. грн., надходження зросли в порівнянні з минулим роком на 32,5 млн. гривень.

З початку року до місцевих бюджетів від платників податків надійшло 3,2 млрд. грн.,  додатково отримано 535,3 млн. гривень.

До місцевих бюджетів надійшло: податку з доходів фізичних осіб – 1,8 млрд. грн.; плати за землю - 425,6 млн. грн., додатково надійшло 107,7 млн. грн.; єдиного податку для суб’єктів малого підприємництва – 381,2 млн. грн., додатково зібрано 121,8 млн. гривень.

Також, платниками Київської області з початку року спрямовано до бюджету майже 4,8 млрд. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За 8 місяців платникам відшкодовано 1,2 млрд. грн. податку на додану вартість, у тому числі в автоматичному режимі понад 894 млн. гривень.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 11.09.2015 08:49 )
 


Сторінка 1 із 32

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld