Вибори

Податкова Інспекція
До уваги суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності! PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
24.06.2015 07:32

 

З метою усунення розбіжності в системі електронного обліку ПДВ видано лист Державної фіскальної служби України від 15.12.2014 № 15182/7/99-99-24-02-02-17 щодо відображення у митних деклараціях  податкових номерів платників податків.

Повідомляємо, що система електронного адміністрування податку на додану вартість передбачена положеннями Закону України від 31.07.2014 № 1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» та Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 № 569, зокрема, передбачає забезпечення автоматичного обліку в розрізі платників податку на додану вартість сум податку, сплачених платниками при ввезенні товару на митну територію України.

У зв’язку з цим, з метою забезпечення функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість, під час заповнення декларантами графи B митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа (МД) додатково до відомостей, передбачених Порядком заповнення митних декларацій на бланку єдиного адміністративного документа, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 30.05.2012 р. № 651, необхідно зазначати відомості про податковий номер (код ЄДРПОУ/реєстраційний номер облікової картки платника податків (або серія та номер паспорта фізичної особи для фізичних осіб-підприємців, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта)/реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який присвоюється контролюючими органами) особи, яка претендуватиме на податковий кредит з податку на додану вартість у розмірі відповідної сплаченої суми.

На паперовому примірнику МД вищезазначені відомості відображатимуться у графі B МД у рядку, в якому зазначено відомості про сплату податку на додану вартість, додатково у квадратних дужках.

Зазначені відомості необхідно вказувати при декларуванні товарів за МД типів "IMXXYY" (де "XX" – код відповідного митного режиму, а "YY" – один з кодів АА, ТК, ТФ, ТН, ЕА, ДР, ДТ, ДЕ, ДМ) з наведенням у першій колонці "Вид" графи 47 МД коду виду платежу "028", а в п’ятій колонці "Спосіб платежу" зазначеної графи одного з кодів способу розрахунку "01", "02" або "99".

Після завершення митного оформлення до МД можуть вноситися зміни шляхом подання додаткової митної декларації та оформлення її митним органом або шляхом заповнення та оформлення митним органом аркуша коригування.

 

 

ГУ ДФС у Київській області

 
Іноземці - студенти столичного вищого навчального закладу спробували незаконно вивезти до Китаю 14 кг бурштину PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.06.2015 16:36

 

Працівниками Київської митниці ДФС в пункті пропуску «Бориспіль», у співпраці зі службою авіабезпеки Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», вкотре зупинені спроби незаконного вивезення бурштину літаком за межі України.

Громадянка та громадянин Китаю відлітаючи з України на батьківщину, транзитом через Російську Федерацію, намагалися вивезти відповідно 7,5 кг та 6,5 кг бурштину.

Студенти - іноземці обрали спрощену систему митного оформлення – “зелений коридор”, тим самим заявивши, що переміщувані ними через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення з митної території України.

Під час перевірки у багажному відділенні залу «Відліт» на рентген-апараті, у багажі громадян Китаю виявлено речовину природного походження коричневого кольору з різними відтінками, що за зовнішнім виглядом має ознаки дорогоцінного каміння органогенного походження у сировині, а саме бурштину.  В одній  дорожній валізі пасажирки знаходилося 4 пакети, обмотані стрічкою, загальною вагою 4,3 кг, а в іншій – 3  пакети загальною вагою 3,2 кг. Також у дорожній валізі пасажира знаходилися 2 пакети бурштину та в іншій ще 4 пакети. Речовина містилася серед особистих речей іноземців без ознак приховування.

За фактами порушення митних правил складено протоколи. Бурштин вилучено до винесення судом рішення у справах.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 22.06.2015 16:37 )
 
Понижуючий коефіцієнт для зменшення розміру єдиного внеску PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.06.2015 06:34

 

 

Законом України від 02 березня 2015 року № 219-VIII «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)» (далі - Закон № 219), передбачено більш лояльні умови понижуючої ставки єдиного внеску, який набрав чинності 13 березня 2015 року.

Платники єдиного внеску при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам та/або при нарахуванні винагороди за цивільно-правовими договорами, допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами можуть застосовувати розмір єдиного внеску з урахуванням понижуючого коефіцієнта (далі - коефіцієнт), якщо виконуються одночасно такі умови:

- база нарахування єдиного внеску в розрахунку на одну застраховану особу в звітному місяці збільшилась на 20 і більше відсотків порівняно з середньомісячною базою нарахування єдиного внеску платника за 2014 рік в розрахунку на одну застраховану особу;

- після застосування коефіцієнта середній платіж на одну застраховану особу в звітному місяці складе не менше ніж середньомісячний платіж на одну застраховану особу платника за 2014 рік;

- кількість застрахованих осіб у звітному місяці, яким нараховані виплати, не перевищує 200 % середньомісячної кількості застрахованих осіб платника за 2014 рік.

Коефіцієнт щомісячно обчислюється платниками самостійно. Якщо в результаті розрахунку коефіцієнта його значення складає менше ніж 0,4, то платник застосовує коефіцієнт 0,4.

Коефіцієнт застосовується в тому числі при нарахуванні заробітної плати (доходів) фізичним особам з джерел не за основним місцем роботи, тобто нарахована заробітна плата (дохід) сумісникам також включається для розрахунків понижуючого коефіцієнта.

При розрахунку понижуючого коефіцієнта показники за 2014 рік визначаються на підставі звітності платника єдиного внеску, поданої відповідно до вимог Закону № 2464.

З огляду на те, що Закон № 219 набрав чинності з 13 березня 2015 року, застосовувати понижуючий коефіцієнт за новими правилами можна при нарахуванні заробітної плати (доходів) за весь березень 2015 року.

ГУ ДФС у Київській області

 

З 1 липня 2015 року платники єдиного податку третьої групи застосовують РРО

Змінами внесеними до Податкового кодексу України та Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо проведення розрахункових операцій у 2015 році передбачено, що платники єдиного податку фізичні особи – підприємці другої і третьої груп зобов’язані застосовувати реєстратори розрахункових операцій.

При цьому зазначені зміни, вступають у силу:

- для платників єдиного податку третьої групи – з 1 липня 2015 року;

- для платників єдиного податку другої групи – з 1 січня 2016 року.

Зазначене не стосується тих платників єдиного податку другої і третьої групи (фізичні особи-підприємці), які здійснюють діяльність на ринках, при продажу товарів дрібнороздрібної торговельної мережі через засоби пересувної мережі, тобто такі платники податків у таких випадках не застосовують РРО.

Водночас, змінами до Перехідних положень Податкового кодексу України встановлено, що платники єдиного податку другої і третьої групи, крім визначених у пункті 296.10 статті цього Кодексу, які з 1 січня 2015 року до 30 червня 2015 року включно почали застосовувати у власній господарській діяльності зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО, з дати початку застосування РРО до 1 січня 2017 року звільняються від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО.

Тобто, встановлення та застосування РРО платниками єдиного податку другої і третьої групи до 1 липня 2015 року передбачає уникнення від проведення перевірок з питань дотримання порядку застосування РРО до 1 січня 2017 року.

Також для користувачів електронних контрольно-касових апаратів, що подають до фіскальних органів тільки інформацію про обсяг розрахункових операцій (Z-звіти), зареєстрованих та введених в експлуатацію до 01.01.2015 року встановлено перехідний період тривалістю 1 рік для доопрацювання або заміни існуючої касової техніки на таку, яка забезпечує подання по електронних каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

Обновлено ( 19.06.2015 06:35 )
 
Застосування РРО при здійсненні роздрібної торгівлі пивом PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.06.2015 06:28

 

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що з 1 липня 2015 року фізичні особи - підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані застосовувати належним чином зареєстровані реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

З урахуванням змін, внесених Законом України від 28.12.2014 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» (далі – Закон № 71) до Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», з 01.07.2015 року підлягає ліцензуванню діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв. При цьому у додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб’єктом господарювання вказуються, зокрема перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення.

Тобто, фізособи - підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов’язані з 1 липня 2015 року застосовувати належним чином зареєстровані РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

ГУ ДФС у Київській області

 

Податок на нерухоме майно буде обчислено - до 1 липня 2015 року

 

Відповідно до норм Податкового кодексу України податкові повідомлення-рішення про сплату суми податку, та відповідні платіжні реквізити, зокрема, органів місцевого самоврядування за місцезнаходженням кожного з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком).

Обчислення суми податку з об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості у такому порядку:

а) за наявності у власності платника податку одного об’єкта житлової нерухомості, в тому числі його частки, податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування, зменшеної відповідно до п.п. «а» або «б» п.п. 266.4.1 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України, та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення) та відповідної ставки податку;

б) за наявності у власності платника податку більше одного об’єкта житлової нерухомості одного типу, в тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів зменшеної відповідно до п.п. «а» або «б» п.п. 266.4.1 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку;

в) за наявності у власності платника податку об’єктів житлової нерухомості різних видів, у тому числі їх часток, податок обчислюється виходячи із сумарної загальної площі таких об’єктів, зменшеної відповідно до п.п. «в» п.п. 266.4.1 п. 266.4 ст. 266 Податкового кодексу України та пільги органів місцевого самоврядування з неоподатковуваної площі таких об’єктів (у разі її встановлення), та відповідної ставки податку;

г) сума податку, обчислена з урахуванням п.п. 2 і 3 п.п. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України, розподіляється контролюючим органом пропорційно до питомої ваги загальної площі кожного з об’єктів житлової нерухомості.

При цьому, податок визначатиметься за період з 1 січня  по 31 березня 2014 року - з житлової площі, а з 1 квітня по 31 грудня 2014 року - з загальної площі об’єктів житлової нерухомості.

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості податок сплачується фізичною особою – платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

Сплатити податкове зобов’язання за звітний рік з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки фізичні особи повинні протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

 ГУ ДФС у Київській області

 

На Київщині зареєстровано на 25% більше нових суб’єктів господарської діяльності ніж торік

            Понад 154 тисячі платників податків знаходиться на обліку в територіальних органах ГУ ДФС у Київській області. З них - понад 56 тис. юридичних осіб та більше 98 тис. фізичних осіб – підприємців.

            З початку року зареєстровано майже 5 тис. новостворених суб’єктів господарської діяльності, за відповідний період минулого року – майже 4 тисячі.

            За 5 місяців платниками податку на додану вартість зареєстровано понад 12 тис. суб’єктів господарської діяльності, в аналогічному періоді 2014 року - понад 10 тисяч.

Платників єдиного соціального внеску на обліку територіальних органів ГУ ДФС у Київській області перебуває більше 169 тисяч, з них більше 54 тисяч - юридичні особи та майже 115 - фізичні особи - підприємці.

            У травні 2015 року у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків зареєстровано 48 осіб, з них 40 іноземців. З початку року зареєстровано 189 осіб, з них 163 іноземці.

ГУ ДФС у Київській області

 

 

В електронному вигляді звітують 92% платників податків Київщини

           

          Станом на 1 червня подали звітність в електронному вигляді:

- з податку на додану вартість за квітень 2015 року майже 100% платників, за аналогічний період 2014 року біля 98%;

- з податку на прибуток підприємств в електронному вигляді прозвітували - 84,3% платників, в минулому році – майже 83%;

- по єдиному податку – біля 50% платників, за І квартал 2014 року – 47%;

- з акцизного податку майже 72% платників, за квітень 2014 року – 74%;

- з податку на землю понад 67% платників, в минулому році - майже 68%.

            Крім того, декларації про майновий стан і доходи громадян, отримані в 2014 році подали в електронному вигляді 12,2 % платників податків, минулого року – 11,2 %.

 

ГУ ДФС у Київській області

Обновлено ( 17.06.2015 06:29 )
 
На сервіс «Пульс» надійшло 227 звернень PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.06.2015 05:31

 

Протягом січня-травня у заявників найчастіше виникали питання, пов’язані з недоліками у роботі органів ДФС – 61 (26,9%); з проблемами при подачі звітності та реєстрації податкових накладних в єдиному реєстрі податкових накладних – 49 (21,6%).

З початку року до ГУ ДФС у Київській області надійшло 9 звернень (4%), тематика яких пов'язана з корупційними діями працівників органів ДФС.

По Київській митниці ДФС найбільше звернень стосується затримки митного оформлення - 22 (9,7%).

Звернення розглядаються своєчасно, а у випадках, якщо вирішення питання заявника суперечить нормам чинного законодавства, йому надається обґрунтоване роз’яснення з посиланням на норми таких актів.

 

ГУ ДФС у Київській області

 

З початку року ГУ ДФС у Київській області розглянуто 167 письмових звернення громадян

 

Найчастіше громадяни у зверненнях порушували питання щодо інформування про ухилення від сплати податків (31,7 %), контрольно-перевірочної роботи (29,3 %), податку на доходи фізичних осіб (8,4 %).

Зареєстровано 6 скарг на неправомірні дії працівників, це 3,6 % від загальної кількості звернень. За результатами розгляду 2 скарги підтвердилися (частково підтвердилися). Посадові особи органів ДФС у Київській області, які допустили неналежне виконання службових обов’язків, депремійовані. Відповіді на скарги надані без порушень термінів.

Керівниками органів ДФС Київської області проведено 65 особистих прийомів громадян.

Відмов з боку посадових осіб ДФС у задоволенні права на звернення не зафіксовано. Порушення під час розгляду звернень громадян на особистому прийомі відсутні.

 

ГУ ДФС у Київській області 

Обновлено ( 09.06.2015 05:32 )
 
Свято дитинства на Київщині PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.06.2015 05:30

 

Нещодавно, працівники фіскальної служби Київщини організували до Дня захисту дітей справжнє свято дітям - переселенцям із зони АТО.

Заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Сергій Трифонов завітав до дітей, тимчасово переселених із зони АТО, які перебувають в пгт. Коцюбинське на Київщині  у реабілітаційному дитячому центрі та привітав їх з Міжнародним Днем захисту дітей побажавши здоров’я, щастя та вирости достойними громадянами нашої країни.

«На долю цих дітей випали великі труднощі й випробування. Тому ми повинні подарувати їм в цей день святковий настрій та свою турботу, щоб вони відчули себе захищеними» – зауважив Сергій Трифонов.

До центру посадовці привезли необхідні продукти (крупи, овочі та фрукти) для малечі.

Дітей також запросили відвідати страусину ферму, що знаходиться в с.Ясногородка Київської області. Радощам дітей не було меж. Вони не тільки побачили вперше у житті справжніх страусів, а й послухали цікаву екскурсію, відвідали міні-зоопарк, де можна було покормити та погладити різноманітних тварин та птахів. Господиня ферми пригостила дітей смачним обідом. Було вдосталь часу награтися на дитячому майданчику та різних атракціонах.

 

ГУ ДФС у Київській області 

Обновлено ( 09.06.2015 05:31 )
 


Сторінка 1 із 28

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

1. Гімн Бородянського району Play Download this Song
developed byDworld