Громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в смт Бородянка

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.03.2018 09:48

 

1 березня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко взяв участь у громадських слуханнях із питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в смт Бородянка. На них були також присутні начальник Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, провідний інспектор з мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА С.Казаков.

 

 

Відкриваючи зустріч, т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко зазначив, що протягом 2017 року аналогічні обговорення відбулись в усіх селах та селищах району. Завдяки цьому налагоджується пряма взаємодія правоохоронних органів із владою на місцях та громадами, виокремлюються найбільш гострі питання та проблеми і напрацьовуються шляхи їхнього вирішення.

Начальник Бородянського ВП Олександр Омельяненко докладно доповів присутнім щодо забезпечення правопорядку в селищі та районі, зазначивши, що за рік отримано біля 10 тисяч звернень, відкрито більше 1,5 тисяч кримінальних справ, розкриття злочинів складає 40,5 %, працює 1 слідчо-оперативна група та 3 групи швидкого реагування. Очільник поліції подякував керівництву та депутатам селищної ради за підтримку проекту щодо відео-нагляду, оскільки завдяки встановленню веб-камер вдалось розкрити ряд злочинів, в т.ч. допомогти колегам зі Радомишля затримати групу осіб, які вчинили умисне вбивство. Ним також підкреслено, що острівці безпеки, які викликають неоднозначне ставлення у деяких водіїв, тим не менш дуже сприяють зниженню швидкісного режиму на центральній вулиці Бородянки, тобто – зменшенню вірогідності ДТП.

    У рамках засідання також обговорено питання незаконного ігорного бізнесу, майнових злочинів, фейкових публікацій в соцмережах, які викликають суспільний резонанс та інш.   

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld