Громадські слухання в с. Блиставиця

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
05.02.2018 08:13

 

1 лютого відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Блиставиця. На них були присутні т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, начальник Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко, сільський голова Блиставиці Світлана Микиша, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина, головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян РДА Надія Цапук, головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи РДА Ірина Боярська, представники активу села.

 

Як зазначив у своєму виступі Валентин Корнієнко, на теренах Бородянського району в 2018 році продовжено практику таких зустрічей на місцях, ініційовану головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом, з метою налагодження сталого зворотного зв’язку із громадами з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки.

 

 

Начальник Бородянського відділення поліції Олександр Омельяненко зупинився на статистиці вчинених протягом 2017 року злочинів та звернень громадян, акцентував увагу на профілактиці злочинності, зокрема, на інформаційно-роз’яснювальній роботі ювенальної превенції, навів позитивні приклади збільшення кількості розкритих правопорушень завдяки встановленню в населених пунктах району відеоспостереження.

В рамках зустрічі представлено новопризначеного дільничного інспектора Владислава Петриченка, який опікуватиметься селами Блиставиця, Озера і Луб’янка.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld