Громадські слухання в Бабинцях

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.12.2017 08:49

 

14 грудня відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в смт Бабинці. На них були присутні заступник голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко, т.в.о. начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області  Олександр Омельяненко, селищний голова Бабинець Андрій Купраш, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина, провідний інспектор з мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Сергій Казаков, головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи РДА Ірина Боярська, представники активу села.

 

Як підкреслив, відкриваючи зустріч, заступник голови РДА Валентин Корнієнко, зазначені зустрічі проходять в усіх селах і селищах Київщини за ініціативи голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана.

 

 

У своєму виступі Олександр Омельяненко стисло зупинився на питанні реформування поліції, кадрового забезпечення свого підрозділу, основних питаннях щодо профілактики правопорушень та відповів на запитання присутніх.

Окремо обговорено нагальну необхідність встановлення на в’їзді та виїзді в селище камер відеоспостереження, оскільки є ряд позитивних прикладів виявлення і затримання  за їх допомогою злочинців на теренах району.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld