Громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Козинці

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.12.2017 16:13

 

30 листопада відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Козинці. На них, зокрема, були присутні голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, заступник голови РДА Валентин Корнієнко, начальник управління фінансів РДА Наталія Остапченко, т.в.о. начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко, сільський голова Козинець Володимир Вигіний, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина, начальник відділу освіти РДА Валентина Кухар, завідувач сектором містобудування та архітектури РДА Вадим Наумов, провідний інспектор з мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА Сергій Казаков.

 

Відкриваючи зустріч, очільник району Андрій Анісімов підкреслив, що нинішні слухання проходять в розширеному форматі, оскільки існує ряд нагальних проблемних питань, що турбують громаду.

 

 

У своєму виступі т.в.о. начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко зупинився на роботі реорганізованої поліції, кадрових питання та співпраці з населенням.

Представники Козинець та Діброви озвучили питання надання послуг належної якості з перевезення пасажирів автотранспортом, доїзду дітей до дитсадка та школи, інвестиційних проектів на території сільської ради, ремонту доріг, тощо.

Начальник відділу фінансів РДА Наталія Остапченко надала відповіді на запитання щодо фінансування районних програм та інших бюджетних процесів. Завідувач сектором містобудування та архітектури РДА Вадим Наумов роз’яснив процедуру погодження інвестиційних проектів у законодавчому полі.

На завершення зустрічі головою райдержадміністрації Андрієм Анісімовим оглянуто Козинецьку школу.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld