Громадські слухання в Качалах

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.10.2017 05:02

 

12 жовтня відбулись громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в селі Качали. На слуханнях були присутні перший заступник голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан, т.в.о. начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко, спеціаліст відділу організаційного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян апарату РДА Надія Цапук, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Оксана Балан, представники громадського активу села.

 

У своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Барчан розповів про мету зазначених слухань та наголосив на важливості співпраці з громадою для вирішення проблем безпекового простору району.

 

 

Т.в.о. начальника Бородянського відділення поліції Олександр Омельяненко у своєму виступі розповів про основні напрямки роботи відділення поліції та наголосив на недостатнє укомплектування правоохоронних органів. На зустрічі обговорено найбільш нагальні питання, що турбують громаду, зокрема, щодо налагодження ефективної взаємодії з метою упередження правопорушень, роботи зі сім’ями з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах, профілактики зловживання алкогольних напоїв та попередження продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, тощо.

За результатами обговорення напрацьовано попередній план заходів щодо зниження рівня криміногенної ситуації на території  Качалівської  сільської ради.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld