Робоча зустріч керівника апарату адміністрації Леоніда Болясова з головою Громадської ради Наталією Єрошкіною

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
26.04.2018 06:27

 

 

25 квітня керівник апарату Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов провів робочу зустріч із головою Громадської ради при адміністрації Наталією Єрошкіною. Участь у зустрічі також узяла начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина.

 

 

На виконання розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 04.04.2018 № 219 «Про реалізацію у Київській області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік керівник апарату Бородянської адміністрації Леонід Болясов запропонував провести на теренах району силами членів Громадської ради соціонологічне опитування, темою якого буде ставлення громадян до вступу України в НАТО.

Під час зустрічі присутніми також обговорено ряд питань громадсько-політичної та соціально-економічної ситуації, що наразі є актуальними для спільноти району. Мова йшла, зокрема, про медичну та освітянську реформу, питання децентралізації та інш.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld