До уваги громадськості!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
30.05.2017 12:07

 

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» рішенням Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації утворено ініціативну групу з проведення установчих зборів для поновлення складу  Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації.

Ініціативна група складається з 5 осіб:

Єрошкіна Наталія Анатоліївна -   голова Бородянської районної громадської організації  „Родинне коло”, голова Громадської ради.

Діденко Альона Василівна - Голова Бородянської районної громадської організації «Жінки Батьківщини».

Василевська Катерина Василівна -  голова Бородянської районної громадської організації Християнський центр “Зцілення”.

Ковальчук Олексій Олександрович - голова Бородянської районної громадської організації «Спілка підприємців та виробників Бородянщини».

Балан Оксана Петрівна – головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, інформації та  зв’язків із громадськістю апарату Бородянської РДА.

 До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

Рішення керівника ГО (або іншого органу відповідно до установчих документів) про делегування представника для участі в установчих зборах.

Копії документів про легалізацію ГО (свідоцтво про реєстрацію та статут).

Інформація про результати діяльності ГО протягом двох років (не більше 2 стор. тексту на арк. А-4).

Біографічна довідка делегованого представника ГО (не більше 1 стор. тексту на арк. А-4).

Електронна версія документів, зазначених у п.3-4 заяви (на електронних носіях).

Прийом необхідних документів проводиться ініціативною групою до 25 червня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою:   смт Бородянка, вул. Центральна, 331, Бородянська райдержадміністрація, кім. 320 (ІІІ поверх), з 08.00 до 17.00.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном:

 (04577) 5-27-64 або (093) 680-61-52 (Наталія Анатоліївна – голова Громадської ради).

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld