Громадська рада
План роботи Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації на 2015-2016 рр. PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
19.11.2015 15:53

 

                                         


          Моніторинг та подальший аналіз надання житлово-комунальних послуг жителям району. Обговорення з представниками відповідних комунальних підприємств економічного обґрунтування тарифів для населення.

 

         Здорова родина – здорова нація. Співпраця громадськості та соціальних служб району для поліпшення роботи з виховання молоді, подолання негативних явищ в молодіжному середовищі.  

          Відзначення активної громадської позиції підприємців району в рамках їхньої співпраці з місцевою владою та відповідної діяльності в громадських організаціях. Проект «Алея меценатів».

 

         Фестиваль-презентація громадських організацій.

 

 

 

Голова Громадської ради                                                Н.А.Єрошкіна

Обновлено ( 19.11.2015 15:54 )
 
Робоче засідання Громадської ради PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.09.2015 08:28

 

3 вересня відбулось робоче засідання Громадської ради при Бородянській райдержадміністрації. Участь у ньому взяли голова Громадської ради Н.Єрошкіна, завідувач сектором із питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, члени громадської ради.

В рамках засідання обговорено ряд питань, зокрема, про реалізацію пропозиції Н.Марченко, голови Благодійного фонду «Шкільна планета», щодо створення в селищі Алеї меценатів, про збереження зелених насаджень у центральному парки Бородянки, про реалізацію пропозиції Л.Бойко, голови ГО «Фонд розвитку спільноти», щодо  проведення фестивалю громадських організацій району.

Обновлено ( 07.09.2015 08:32 )
Читати далі...
 
"Щаслива родина - щаслива країна" PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
01.07.2015 09:11

 

13 червня  в с. Дружня відбулось свято сімї "Щаслива родина - щаслива країна". Організаторами свята були громадська організація "Родинне коло", керує якою голова Громадської  ради при Бородянській райдержадміністрації Н.Єрошкіна, та спілка "Нове життя".

 

Цікава програма свята містила яскраві пісні, захоплюючі конкурси для чоловіків, жінок, дітей та всієї родини. Крім цього дружнянців порадувала дитяча творчість та сімейна лотерея. 

 

 

Обновлено ( 01.07.2015 09:14 )
 
Робоча зустріч PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.06.2015 05:25

 

10 червня відбулась робоча зустріч голови Бородянської райдержадміністрації О.Янкового з головою Громадської ради при райдержадміністрації Н.Єрошкіною за участі завідувача сектором із питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпи-Гришиної. В рамках зустрічі обговорено результати соцопитування, проведеного представниками громадської ради, з якості надання послуг комунальними підприємствами Бородянського району. В результаті соцопитування громадською радою з’ясовано, що велика кількість громадян незадоволена якістю послуг, проте надавати конкретні критичні зауваження або приклади люди відмовились. Виявлено дуже низьку громадську активність опитуваних.

Обновлено ( 11.06.2015 05:36 )
Читати далі ...
 
Засідання громадської ради PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.05.2015 07:07

 

20 травня відбулось засідання громадської ради при Бородянській райдержадміністрації за участі керівника апарату РДА Л.Болясова, завідувача сектором із питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю І.Тюпи-Гришиної, керівників та представників громадських організацій району. На засіданні обговорено та затверджено план роботи громадської ради на 2015-2016 роки.

Обновлено ( 25.05.2015 07:09 )
Читати далі ...
 


Сторінка 1 із 4

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld