Громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Дружня

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.05.2018 07:01

 

 

3 травня відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Дружня. На них були присутні керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов, начальник Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області Олександр Омельяненко, сільський голова Дружні Анатолій Федоренко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА Ірина Тюпа-Гришина, головний спеціаліст взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи РДА Ірина Боярська, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Тамара Фурт, представники активу села.

 

 

Присутніми обговорено ситуацію щодо наявних правопорушень протягом І кварталу 2018 року на території Дружнянської сільської ради. Начальник Бородянського відділення поліції Олександр Омельяненко акцентував увагу на позитивній динаміці, на яку в тому числі вплинуло встановлення на в’їзді-виїзді зі села та в місцях найбільшого скупчення людей камер відеоспостереження.

В рамках зустрічі також піднято питання щодо ромської меншини, щодо орендарів земельних паїв, щодо боротьби зі незаконним обігом наркотичних речовин, тощо.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld