Громадська безпека
Острівці безпеки в Бородянці PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.10.2017 21:20

 

13 жовтня голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов оглянув 2 острівця безпеки в Бородянці, збудовані на виконання обласної програми «Нульова смертність на дорогах Київщини», ініційованої головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Горганом. Зазначена обласна програма - це перша в Україні комплексна цільова програма розвитку дорожнього руху та його безпеки.

Обновлено ( 17.10.2017 21:32 )
Читати далі...
 
Представлення нового очільника поліції Бородянщини PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
10.10.2017 06:39

 

9 жовтня голова Бородянської районної державної адміністрації Андрій Анісімов та голова Бородянської районної ради Георгій Єрко взяли участь в урочистому представленні колективу Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУНП в Київській області нового керівника. Відтепер т.в.о. начальника відділення став Олександр Омельяненко.

Обновлено ( 10.10.2017 06:40 )
Читати далі...
 
Громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Луб’янка PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.09.2017 10:58

 

14 вересня відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Луб’янка. На них були присутні голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов, заступник начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області О.Омельяненко, сільський голова Луб’янки А.Новиченко, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом РДА Ю.Фесюк, начальник відділу економіки, торгівлі та промисловості РДА Ю.Самсонова, головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення та роботи зі зверненнями громадян РДА В.Білецька, провідний інспектор з мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА С.Казаков, представники районних служб, ЗМІ, представники активу села.

Обновлено ( 15.09.2017 11:02 )
Читати далі...
 
Круглий стіл «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні» PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.09.2017 12:02

 

14 вересня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов узяв участь в засіданні «круглого столу» «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні», що відбувся в Університеті державної фіскальної служби України. Модератором круглого столу виступив І.Михаю, експерт Консультативної Місії Європейського Союзу з безпеки дорожнього руху.

В рамках засідання, зокрема, обговорено ситуацію з безпекою дорожнього руху в Київській області. З цього питання доповів голова Київської обласної державної адміністрації О.Горган та начальник Управління превентивної діяльності Головного управляння національної поліції в Київській області А.Пожар.

У своєму виступі голова підкомітету Верховної ради України з безпеки дорожнього руху І.Діденко презентував Національну стратегію України з безпеки дорожнього руху (2017-2020 рр.).

Обновлено ( 14.09.2017 12:04 )
Читати далі...
 
Громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Дмитрівка PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
11.09.2017 06:19

7 вересня відбулися громадські слухання з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в с. Дмитрівка. На них були присутні керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Л.Болясов, начальник Бородянського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ НП в Київській області С.Лебедюк та його заступник О.Омельяненко, сільський голова Дмитрівки Р.Вінцик, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, провідний інспектор з мобілізаційної та режимно-секретної роботи РДА С.Казаков, представники активу села.

Обновлено ( 11.09.2017 06:24 )
Читати далі...
 


Сторінка 1 із 3

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld