Колегія райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
25.01.2019 07:53

 

 

24 січня голова Бородянської районної державної адміністрації Вадим Чередник провів засідання колегії РДА за участі голови районної ради Георгія Єрка, голів сільських, селищних рад та ОТГ, представників ЗМІ.

На порядку денному розглянуто наступні питання:

1.                  Про виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Бородянському районі за 2018 рік.

 

2.                  Про зміни в земельному законодавстві та у сфері діяльності агропромислового сектору в умовах впровадження реформи з децентралізації та утворення об’єднаних територіальних громад, а також про взаємодію управління Держгеокадастру з райдержадміністрацією та органами місцевого самоврядування в цьому напрямку.

 

 

3.                  Про Програму фінансової підтримки функціонування управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації на 2019-2020 роки.

4.                  Про результати роботи на окремих  напрямках оперативно-службової діяльності Бородянського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області за 12 місяців 2018 року.

5.                  Про підведення підсумків осіннього призову громадян на строкову військову службу Бородянським РВК.

6.                  Про підсумки розгляду звернень громадян, які надійшли до Бородянської райдержадміністрації за 2018 рік.

Із доповіддю з першого питання на колегії виступила начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Юлія Самсонова. Нею стисло окреслено основні напрямки Програми, зокрема, щодо удосконалення регуляторних процесів, створення сприятливого інвестиційного клімату, забезпечення стабільних умов для створення та функціонування суб’єктів підприємництва, спрощення процедури надання адміністративних послуг, тощо.

Начальник Міськрайонного управління у Бородянському районі та місті Буча головного управління Держгеокадастру у Київській області Сергій Токар поінформував присутніх щодо найбільш значущих змін у земельному законодавстві. Ним надано роз’яснення та відповіді на запитання зі залу щодо оренди польових доріг, оренди, утримання та збереження лісосмуг, невитребуваних паїв, обміну земельних ділянок, грошової оцінки земель та інших нагальних аспектів законодавства. Тривалим на засіданні було обговорення ситуації зі захисними лісосмугами, щодо цього виступив директор ПСП «Колос» Бат Батов, підкресливши, що тут головним має бути їхнє відновлення орендарями. Голова райдержадміністрації Вадим Чередник прокоментував обговорення, зазначивши, що на законодавчому рівні натепер це питання знято, полезахисна смуга буде відновлюватися за необхідності її орендарями.

У своєму виступі начальник управління соціального захисту населення РДА Олена Боженко представила на розгляд колегії Програму фінансової підтримки функціонування управління, акцентувавши увагу на значному обсязі навантаження як на фахівців свого підрозділу, так і на техніці.

Доповідь начальника Бородянського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області Олександра Омельяненка містила підсумки роботи на окремих  напрямках оперативно-службової діяльності за 2018 рік. Ним акцентовано увагу на позитивних прикладах швидкого розкриття злочинів завдяки камерам відеонагляду, зменшенні кількості злочинів, скоєних у дачних кооперативах на території району, комплектації кадрами відділення. Також зазначено, що протягом року до відділення надійшло 9 387 заяв щодо правопорушень, 929 з них унесено до ЄРДР. Найбільш резонансні та тяжкі злочини розкрито. Найбільшу частину правопорушень – 47 % складає майнова злочинність, зокрема, протягом року в районі скоєно 444 крадіжки.

В продовження засідання колегії військовий комісар Роман Смольянінов повідомив щодо підсумків осіннього призову громадян на строкову військову службу та співпраці з керівниками органів місцевого самоврядування і правоохоронних органів із питання виявлення громадян, які ухиляються від виконання свого військового обов’язку.

Присутніми на колегії також заслухано звіт щодо розгляду звернень громадян, які надійшли до Бородянської райдержадміністрації за 2018 рік. Як доповіла головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення та розгляду звернень громадян апарату РДА Віталія Білецька, протягом року отримано 632 звернення, колективних звернень одержано 30, повторних – 5. Найбільше звернень до райдержадміністрації надійшло від мешканців смт Бородянка – 147, міста Київ - 101,  Київської області – 86,  смт Немішаєве – 36, села Дружня - 22, смт Клавдієво-Тарасове - 18, села Загальці – 17, смт Бабинці, села Нове Залісся та села Пилиповичі по 16, села Микуличі – 12. Найбільш актуальними серед порушених питань залишаються питання аграрної політики та земельних відносин.

У «Різному» на колегії виступив директор Центру поштового зв’язку № 4 Олег Дмитренко, який доповів, що Центр поштового зв’язку № 4 є безбалансовим виробничим підрозділом Київської міської дирекції ПАТ «Укрпошта». В своєму складі налічує 101 відділення поштового зв’язку на території Макарівського,  Іванківського, Поліського та Бородянського районів. На території Бородянського району функціонують 24 стаціонарні та пересувні відділення ВПЗ, які надають послуги в усіх населених пунктах. Основна сфера діяльності – поштово-логістичні сервіси, фінансові послуги (виплата пенсій та соціальних допомог, грошові перекази, приймання платежів), розповсюдження періодичних друкованих видань, філателія та торгівельна діяльність. Протягом 2018 року ЦПЗ № 4 доставлено письмової кореспонденції близько 900 тис. шт., посилок - 170 тис. шт., більше 1,5 млн. періодичних видань, прийнято більше ніж 550 тис. платежів, здійснено більше 300 тис. пенсійних та соціальних виплат. У 2018 році проведено автоматизацію ВПЗ в смт Бабинці, Клавдієво-Тарасове та Пісківка, селах  Загальці та Микуличі, що дало змогу покращити надання послуг населенню. Його виступ викликав чисельні запитання щодо оплати праці листонош, оптимізації роботи відділень у незручні для громадян дні тижня, рівня надання послуг населенню району.

За результатами роботи колегії головою райдержадміністрації Вадимом Чередником надано доручення.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld