«Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
04.01.2019 07:51

 

Бородянська районна державна адміністрація повідомляє, що згідно з статтею 9 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» до повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, відповідно до покладеного на нього завдань, належить погодження видачі дозволів на будівельні, днопоглиблювальні роботи, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду.

Київський рибоохоронний патруль - територіальний орган Державного агентство рибного господарства України, на який покладено контроль за виконанням вимог погодження та проведення будівельних, днопоглиблювальних  робіт, видобування піску і гравію прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» шкода, завдана рибному господарству внаслідок знищення або погіршення водного стану водних біоресурсів та середовища їх перебування  внаслідок господарської та іншої діяльності, підлягає відшкодуванню за рахунок осіб, які безпосередньо здійснювали або замовляли здійснення такої діяльності.

Так, суб’єкти господарювання, які здійснюють будівельні, днопоглиблювальні  роботи, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду, перед початком проведення робіт повинні сплатити до місцевого бюджету компенсаційні кошти за збитки завдані рибному господарству при виконанні даних робіт.

Також слід зазначити, що для збільшення чисельності водних біоресурсів у водоймах, на яких проводяться днопоглиблювальні та інші роботи, компенсаційні кошти рекомендовано спрямовувати, згідно з вимогами пункту 2.1.3. та пунктом 4.4. «Временной методики ущерба, наносимого рыбным запасам в результате строительства, реконструкции и расширения предприятий, сооружений и других объектов и проведения различных видов робот на рыбохозяйственных водоемах» на проведення заходів із відтворення водних біоресурсів.

Згідно зі статтею 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» до повноважень органів рибоохорони належить безоплатне одержання від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадян, іноземців та осіб без громадянства статистичних, інших довідкових та інформаційних матеріалів, пояснень, необхідних для визначення стану охорони, відтворення і використання водних біоресурсів, а також повідомлення про аварійні забруднення довкілля.

Крім того, просимо при спрямуванні коштів на проведення заходів із відтворення водних біоресурсів дотримуватися Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07 липня 2012 року № 414, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27 липня 2012 року за № 1270/21582.

У випадках встановлення факту незаконного проведення суб’єктами господарювання будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду без сплати компенсаційних коштів за збитки, завдані рибному господарству, або будь-яких інших порушень законодавства у сфері охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, просимо повідомити Київський рибоохоронний патруль.

Разом з тим, інформуємо про наявність цілодобової «гарячої лінії»: 068 642 80 26 або 099 341 73 18.

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld