Т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Валентин Корнієнко взяв участь в засіданні «круглого столу» на тему «Підтримуємо малий бізнес – розвиваємо громаду»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.06.2018 07:11

 

 

18 червня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Валентин Корнієнко взяв участь в засіданні «круглого столу» на тему «Підтримуємо малий бізнес – розвиваємо громаду». Зустріч відбулась у тренінг-холі Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації населення.

Серед учасників були присутні керівник проектів з підтримки підприємництва та працевлаштування Міжнародної громадської організації «Всесвітня єврейська допомога» Єкатерина Мітяєв, директор Ресурсного центру «Гурт» Богдан Маслич, депутат КОР Сергій Федорченко, селищний голова Бородянки Олександр Сахарук, керівник Всеукраїнської школи самодопомоги Олександр Старовойтенко.

 

 

Спікер зустрічі – директор Центру СПРН Людмила Бойко, відкриваючи засідання, стисло зупинилась на історії та передумовах участі підприємців Бородянщини в проекті Ресурсного центру ГУРТ «Продуктивні громади», донором якого виступає Всесвітня єврейська допомога. Зазначений проект, зокрема, сприяє зміцненню потенціалу малого та середнього бізнесу та включенню в підприємницьку діяльність вразливих верств населення.

Цього дня сертифікат на отримання грантів на розвиток власної справи вручено  приватним підприємцям з Бородянки Андрію Дуці, Максиму Єрохіну та Віталію Рибаченку. На їхню адресу присутніми було сказало чимало щирих привітальних слів, наголошено на їхній креативності та сумлінній роботі, відповідальності та активній громадянській позиції.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld