Робоча нарада з представниками садових товариств

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.03.2018 07:07

 

 

22 березня  перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан провів робочу нараду з питання публікації Дмитрівською сільською радою повідомлення про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна (мережа ЛЕП 0,4 кВт, трансформаторні підстанції КТП № 398, № 422) в газеті «Вперед» від 06 січня 2018 року № 3.

 

 

Участь у нараді взяли т.в.о. керівника апарату Бородянської РДА Юлія Фесюк, т.в.о. начальника управління фінансів РДА Олена Дерун, в.о. начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Юлія Шульгач, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Анна Шарикова, завідувач сектору архітектури та містобудування РДА Вадим Наумов, головний інженер Бородянського РП ПАТ «Киїобленерго» Павло Ветраченко, сільський голова Нового Корогоду Ольга Михальова, сільський голова Дмитрівки Роман Вінцик, голова СТ «Квазар» Надія Воропаєва, голова ГО «СО «Озірщина» Володимир Скрипка.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Барчан повідомив присутніх про публікацію в районній газеті «Вперед»  Дмитрівською сільською радою повідомлення про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна. Окремо ним звернуто увагу на те, що керівництво Бородянської РДА переймається проблематикою чисельних садових товариств, що знаходяться в Бородянському районі.

На території СО «Озірщина» знаходяться лінії електропередач та трансформаторні підстанції, які є спільною сумісною власністю садоводів, які вкладали власні кошти на їх будівництво, тому потрібно знайти компроміс у вирішенні цього питання.

Після обговорення вищевказаного питання  прийнято рішення подати для публікації в газеті «Вперед» оголошення про втрату чинності (скасування) повідомлення Дмитрівської сільської ради щодо виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та надати до відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості райдержадміністрації належним чином завірені копії правовстановлюючих документів на трансформаторні підстанції та лінії електропередач, що знаходяться на території  «СО «Озірщина».

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld