«Сучасні практики розвитку територій. Розробка середньострокової стратегії розвитку Бородянського району на період до 2020 року».

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.10.2017 09:20

 

5 жовтня за ініціативи Бородянської районної державної адміністрації та Бородянської районної ради відбулось засідання круглого столу на тему «Сучасні практики розвитку територій. Розробка середньострокової стратегії розвитку Бородянського району на період до 2020 року» за участі керівництва району, начальників управлінь та відділів РДА, голів сільських та селищних рад, представників депутатського корпусу, керівників організацій та установ, підприємців, ЗМІ.

 

Відкриваючи засідання як модератор круглого столу, голова Бородянської районної державної адміністрації  Андрій Анісімов продемонстрував презентацію потенціалу економіки Бородянського району. Голова райдержадміністрації окреслив теоретичні напрацювання, які потрібно спільно акумулювати, враховуючи бачення керівників на місцях та існуючий досвід державного та міжнародного рівнів, наголосив на розробці конкретного плану дій, безпосередньо прив’язаного до економічних реалій Бородянщини.

 

 

На засіданні також виступили голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, консультант з МЕР Офісу реформ у Київському регіональному відділенні Асоціації міст України Тетяна Ревенко, заступник директора департаменту економічного розвитку та торгівлі Київської обласної державної адміністрації Наталія Погребна, віце-президент Академії економічних наук України, заступник директора Інституту економіки промисловості НАН України, доктор економічних наук, професор В’ячеслав Ляшенко, незалежний консультант (експерт міжнародних проектів) Наталя Денисенко, які представили свої презентації, поділились досвідом, висловили власні пропозиції та цікаві бачення перспективних можливостей розвитку району.

Підсумовуючи виступи, голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов підкреслив, що робота в зазначеному напрямку має бути відкритою, ефективною, спиратись на думку громади, результати громадських обговорень та, водночас, мати глибоке аналітичне підгрунтя. Очільник району також висловив сподівання  на тісну співпрацю всіх гілок влади для розбудови Бородянщини.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld