Засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат та зайнятості населення і засідання комісії з питань погашення заборгованості зі заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.09.2017 06:33

 

5 вересня голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітних плат та зайнятості населення і засідання комісії з питань погашення заборгованості зі з/п, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

У рамках засідання обговорено питання стосовно своєчасності виплати заробітної плати ПАТ «Борекс» та погашення заборгованості до 15.09.2017 року. Також рекомендовано фіскальній службі підготувати інформацію по заборгованості щодо сплати податків.

 

Голова Бородянської райдержадміністрації А.Анісімов поінформував присутніх про сплату податків за землю для наповнення бюджетів сіл/селищ та району в цілому. Також піднято питання пришвидшення направлення відповідальних осіб від сільських та селищних рад на навчання зі спеціальності «державний інспектор праці». Як зазначила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації О.Боженко, завдяки ним стане можливим безперешкодне проведення на підприємствах перевірок щодо дотримання чинного законодавства про працю та контроль за легалізацією робочих місць, виплатою заробітних плат та сплатою податків.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld