Засідання тимчасової робочої групи Бородянської районної державної адміністрації для детального вивчення звернення

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
06.09.2017 06:30

 

4 вересня перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Барчан провів засідання тимчасової робочої групи Бородянської районної державної адміністрації для детального вивчення звернення щодо діяльності ТОВ «Прімакс КВТ». Жителі скаржились на роботу термосушки деревини, що використовує зазначене підприємство. На засіданні були присутні керівники ТОВ «Прімакс КВТ» та представники громади села Пилиповичі, що мешкають на суміжній території.

 

У своєму виступі начальник Бородянської експлуатаційної дільниці водного господарства Н.Євсєєва наголосила, що підприємство здійснює  діяльність впродовж багатьох років і жодних нарікань від жителів прилеглих територій не виникало. Проте, коли підприємство почало використовувати нову сушарку для термічної обробки деревини, мешканці почали скаржитись керівнику ТОВ «Прімакс КВТ» на некомфортні умови проживання, оскільки  це обладнання розташоване на відкритій території і через це наслідком виробничої діяльності підприємства є погіршення стану навколишнього середовища.

 

 

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Бородянської райдержадміністрації Ю.Самсонова повідомила, що райдержадміністрацією з метою отримання інформації стосовно екологічної безпеки діяльності сушки деревини КТМД, що використовує ТОВ «Прімакс КВТ», направлено листа до Державної екологічної інспекції  у Київській області. Державною екологічною інспекцією у Київській області здійснено перевірку ТОВ «Прімакс КВТ», під час якої виявлено порушення вимог природоохоронного законодавства, винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та надано припис про усунення виявлених порушень.

Директор ТОВ «Прімакс КВТ» Т.Кравченко довела до відома присутніх, що припис Державної екологічної інспекції  у Київській області підприємством виконується відповідно до встановлених термінів. Зокрема, укладено договір зі спеціалізованим підприємством, що внесено до Переліку установ, організацій та закладів, які здійснюють розробку документів, що обґрунтовують обсяги викидів для підприємств, установ, організацій та громадян-суб’єктів підприємницької діяльності. Підготовлено звіт про інвентаризацію викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, який направлено до Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації. У газеті «Вперед» розміщено оголошення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Представник громади села Пилиповичі Л.Бухал висловила занепокоєння, що викиди, які утворюються в результаті термообробки, мають не лише неприємний запах, а ще є шкідливими для здоров’я, бо мешканці припускають, що в складі викидів міститься фурфурол.

Керівництво підприємства запевнило, що звітом про інвентаризацію викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря встановлено, що жоден із складових викидів не перевищує норму. Підприємством встановлено  фільтр на сушку для термообробки деревини для зменшення викидів та розповсюдження неприємного запаху.

Підводячи підсумки засідання, перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Барчан доручив направити листа до Національного університету біоресурсів і природокористування з проханням здійснити незалежний аналіз викидів, що утворюються внаслідок діяльності ТОВ «Прімакс КВТ», а також запропонував керівництву підприємства з метою уникнення соціальної напруги розглянути можливість тимчасового призупинення діяльності до моменту отримання необхідних документів.

 

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld