Засідання районної робочої групи

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.05.2017 06:33

 

 

16 травня перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Барчан провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На порядку денному розглянуто питання про нарахування заробітної плати найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімального розміру керівниками підприємств та приватними підприємцями Бородянського району у лютому 2017 року, про звернення Мельник І.В. щодо заборгованості із виплати заробітної плати за березень 2017 року на ТОВ «Мініка».

 

За результатами засідання вирішено  з метою забезпечення постійного контролю за дотриманням суб’єктами господарювання Бородянського району вимог трудового законодавства направити лист Головному державному інспектору Державної інспекції України з питань праці у Київській області Ларіній Т.А. щодо перевірки підприємств та приватних підприємців Бородянського району, які нарахували заробітну плату найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімального розміру у лютому 2017 року; контролювати правильність нарахування, обчислення, повноту і своєчасність сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та нарахування заробітної плати працівникам згідно законодавства; проводити засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення по мірі необхідності.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld