Засідання районної робочої групи

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.05.2017 06:13

 

 

16 травня перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Барчан провів засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На порядку денному розглянуто питання заборгованості підприємств Бородянського району зі сплати страхових внесків перед відділенням Виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійної захворюваності України в м. Ірпінь станом на 01.04.2017.

 

За результатами засідання вирішено  направити лист Головному державному інспектору Державної інспекції України з питань праці у Київській області Ларіній Т.А. щодо перевірки підприємств Бородянського району, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків перед відділенням Виконавчої Дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійної захворюваності України в м. Ірпінь.; контролювати правильність нарахування, обчислення, повноту і своєчасність сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та нарахування заробітної плати працівникам згідно законодавства.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld