Відділ економічного розвитку
Робочі зустрічі щодо інвестиційних об’єктів PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.06.2017 21:03

 

19-20 червня продовжила роботу комісія на чолі з головою Бородянської районної державної адміністрації О.Янковим щодо вивчення інвестиційних об’єктів в Бородянці, стосовно яких надійшло колективне звернення від громадських активістів. Представники громади та члени комісії зустрілись із керівником корпорації «Таско» В.Павлюковим та ПП «Індастріалбуд» В.Ковальчуком.

У ході робочих зустрічей обговорено необхідність дотримання інвесторами норм чинного законодавства, зокрема, екологічних норм.

Обновлено ( 20.06.2017 21:05 )
Читати далі...
 
Виїзна комісія по інвестиційних об’єктах Бородянки PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
17.06.2017 07:21

 

15 червня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий очолив об’їзд комісією інвестиційних об’єктів в Бородянці, стосовно яких надійшло колективне звернення від громадських активістів. У складі групи, зокрема, були перший заступник голови райдержадміністрації В.Барчан, голова Бородянської селищної ради О.Сахарук, начальник відділу юридичного забезпечення та управління персоналом РДА О.Примаченко, начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Ю.Самсонова, начальник відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпа-Гришина, начальник відділу з питань ЦЗ, НС, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА М.Шульц, начальник сектору містобудування  та архітектури В.Наумов.

Читати далі...
 
Звіт про виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
07.06.2017 07:14

Звіт про виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Бородянському районі у І кварталі 2017 року

 

 

 

Аналіз результатів економічного і соціального розвитку

Бородянського району у І кварталі 2017 року

 
Робоча нарада PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
02.06.2017 16:22

 

2 червня голова Бородянської районної державної адміністрації О.Янковий провів робочу нараду за результатами наради у голови Київської облдержадміністрації О.Горгана за участі першого заступника голови райдержадміністрації В.Барчана, керівника апарату райдержадміністрації Л.Болясова, начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості РДА Ю.Самсонової, начальника відділу з питань внутрішньої політики, інформації та зв’язків із громадськістю апарату РДА І.Тюпи-Гришиної, начальника відділу культури, національностей та релігій РДА Н.Вишинської, керівників управлінь та служб району.

Читати далі...
 
Засідання районної робочої групи PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
18.05.2017 06:33

 

 

16 травня перший заступник голови Бородянської райдержадміністрації В.Барчан провів засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На порядку денному розглянуто питання про нарахування заробітної плати найманим працівникам менше законодавчо встановленого мінімального розміру керівниками підприємств та приватними підприємцями Бородянського району у лютому 2017 року, про звернення Мельник І.В. щодо заборгованості із виплати заробітної плати за березень 2017 року на ТОВ «Мініка».

Читати далі...
 


Сторінка 1 із 16

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld