Актуальне


Адміністративні послуги для отримання яких у ГУ ДФС у Київській області можна звернутися через Центр обслуговування платників на районному рівні та отримати результат її надання PDF Печать E-mail
Автор: dpi   
23.03.2017 12:34

№ з/п

Назва адміністративної послуги

1.

Видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями

2.

Видача дубліката ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями

3.

Видача ліцензії на право роздрібної торгівлі сидром та перрі (без додання спирту)

4.

Видача дубліката ліцензії на право роздрібної торгівлі сидром та перрі (без додання спирту)

5.

Видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами

6.

Видача дубліката ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами

 
В 2016 році платники роздрібного акцизу додали місцевій скарбниці майже 14 млн. грн. PDF Печать E-mail
Автор: dpi   
16.01.2017 16:23

Зокрема, січня-грудня протягом 2016 року платниками Бородянського району сплачено 13,7 млн.грн. цього податку, що перевищує минулорічні надходження за аналогічний період на 1,8 млн.гривень.

Податківці Бородянського відділення Вишгородської ОДПІ нагадують, що акцизний податок перераховується до місцевих бюджетів адміністративно-територіальних одиниць, на яких розташовані пункти продажу підакцизних товарів протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, для подання податкової декларації за місячний податковий період.

 
Власники землі та землекористувачі Бородянщини сплатили до місцевого бюджету більш як 20 млн. грн. земельного податку PDF Печать E-mail
Автор: dpi   
16.01.2017 16:15

З початку року землевласники та землекористувачі, які перебувають на обліку в Бородянському відділнні Вишгородськї ОДПІ, перерахували до місцевого бюджету 20,2 млн. грн. земельного податку.

За словами начальника Бородянського відділення Ніни Чиколовець, найбільше сплачено юридичними особами – 17,0 млн. грн. Від фізичних осіб - підприємців та громадян надійшло 3,2 млн. грн. Надходження від цього платежу становить близько 9 відсотків загального обсягу платежів до місцевого бюджету.

Нагадуємо, відповідно до норм Податкового кодексу, власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Бородянське відділення Вишгородської ОДПІ

 
Зверніть увагу! Річна податкова декларація про майновий стан та доходи з 1 січня подається за новою формою PDF Печать E-mail
Автор: dpi   
16.01.2017 16:04

В Бородянському відділенні Вишгородської ОДПІ повідомляють, що з 1 січня 2017 року розпочинається кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи і визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору.

Декларацію подають також фізичні особи для отримання податкової знижки.

Нагадуємо, Наказом МФУ 15.09.16 №821, який набрав чинності 31 грудня 2016 року, внесено зміни до форми податкової декларації.

Так, в оновленій формі податкової декларації:

- кількість додатків зменшено з чотирьох до двох, в яких здійснюється розрахунок податкових зобов'язань з урахуванням понесених витрат: розрахунок інвестиційного прибутку (додаток Ф1) та розрахунок податкових зобов'язань самозайнятими особами (додаток Ф2).

Додатки заповнюються та подаються виключно за наявності доходів (витрат), розрахунок яких міститься у цих додатках.

Додатки є складовою частиною декларації і без декларації не є дійсними.

- змінено порядок розрахунку податкових зобов'язань із доходів, отриманих фізичною особою – підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, з урахуванням змін щодо порядку сплати авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб;

- уточнені показники податкової декларації з урахуванням введення в дію ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18%.

У зв'язку із впровадженням ставки податку на доходи фізичних осіб у розмірі 18% у платників податку, які отримували доходи від двох та більше податкових агентів за результатами 2016 року, не виникає обов'язку щодо подання декларації.

                                               Бородянське відділення Вишгородської ОДПІ

 
З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2017 PDF Печать E-mail
Автор: dpi   
16.01.2017 15:59

Бородянське відділення Вишгородської ОДПІ наголошує, що початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.

За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Звертаємо увагу, що поштою документи потрібно надсилати з повідомленням про вручення та з описом про вкладення не пізніше, ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання. Якщо ж декларація подається в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису, то надсилати її потрібно не пізніше закінчення останньої години граничного строку подання.

У разі необхідності платники зможуть отримати безкоштовні консультації і допомогу в заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи. Бланки декларацій надаються платникам податків безкоштовно.

Граничні строки подання декларації:

для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2016 рік – 03.05.2017;

для підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року). Останній день подання декларації за 2016 рік – 09.02.2017;

Також нагадуємо, що з 1 січня 2017 року запроваджується нова форма декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15 вересня 2016 року №821 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

Нагадуємо, що обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає:

при отриманні доходів не від податкових агентів (тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи). До таких доходів відносяться, зокрема, доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам; успадкування чи отримання в дарунок майна не від членів сім’ї першого ступеня споріднення тощо;

при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування. До таких доходів відноситься, зокрема, операції з інвестиційними активами;

при отриманні іноземних доходів;

та в інших випадках, передбачених законодавством, зокрема, при отриманні у власність майна за рішенням суду.

 Обов'язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи виключно:

від податкових агентів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених ІV розділом ПКУ;

від операцій продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок відповідно до ІV розділу ПКУ;

у вигляді об'єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п. 174.3 ст. 174 ПКУ.

 


Сторінка 1 із 145

free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld