Підприємство Київщини, що займається продажем палива, ухилилося від сплати податків на 26,6 млн. гривень

Печать
Автор: Administrator   
28.11.2016 08:57

 

При проведенні документальної позапланової перевірки товариства «І», в зв’язку з отриманням ухвали слідчого судді, встановлено проведення безтоварних операцій по купівлі-продажу палива, надання послуг із охорони, аудиторських, рекламних, інформаційних та маркетингових послуг  товариству «Л».

Посадові особи ТОВ «Л» письмово поінформували слідство про непричетність їх до ведення фінансово - господарської діяльності підприємства та відсутність документів на здійснення операцій.

Досудовим розслідуванням, зокрема, встановлено, що з метою мінімізації податкових зобов’язань з ПДВ, а в подальшому і з податку на прибуток, посадові особи товариства «І», спільно з посадовими особами товариства «Л», формально уклали договір про надання консультаційних послуг. На підставі договору  виписані дві податкові накладні. Пізніше посадові особи замінили дату укладання договору, тим самим створивши видимість його довгострокового виконання. Також по взаємовідносинах товариства «І» ще з 5 товариствами, наявні протоколи допиту посадових осіб цих підприємств щодо непричетності їх до ведення фінансово - господарської діяльності.

За результатами перевірки донараховано 32,2 млн. грн., з них: податок на додану вартість – 14,3 млн. грн., податок на прибуток  – 12,3 млн. грн., штрафні санкції – 5,6 млн. гривень.

Загалом, з початку року, підрозділами аудиту Київської області, при перевірках ризикових суб’єктів господарювання, донараховані 57,5 млн. грн. податків та 16,6 млн. грн. штрафних санкцій, зменшено залишок від’ємного значення на 17,5 млн. грн. та встановлені транзитні операції на 9,1 млн. гривень. До бюджету сплачено 5 млн. гривень.

Коментувати в 

 

ГУ ДФС у Київській області