На Київській митниці ДФС упереджено факт переміщення кокаїну

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.11.2016 11:27

 

При проведенні митного огляду міжнародного  поштового відправлення, яке прямувало з Колумбії до України, виявлено кокаїн. Під час огляду картонної коробки з запчастинами електронних пристроїв, всередині них знайдені два обгорнуті  ізоляційною стрічкою та фольгою прямокутних брикети з порошкоподібною речовиною білого кольору, вагою брутто 119,87г та  59,93г. Результат наркотесту показав, що порошок у своєму складі має наркотичний засіб – кокаїн. Висновок експертного дослідження підтвердив наявність наркотичного засобу кокаїну вагою нетто 143,86г.

 

 Нагадуємо, що наркотичний засіб кокаїн віднесений до таблиці ІІ списку №1 наркотичних засобів, обіг яких обмежено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2000р. № 770. Відповідно до ст. 26 Закону України № 60/95-ВР від 15.02.1995 "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" та ст. 37 Постанови Кабінету Міністрів України №270 від 05.03.09 "Про затвердження Правил надання послуг поштового зв’язку" пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у поштових (у тому числі міжнародних) відправленнях ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.  

Для встановлення осіб, які отримають відправлення, працівники Київської митниці ДФС спільно з ГУ СБ України в м. Києві та Київській області провели захід з використанням методу «контрольованої поставки».

Співробітниками спецпідрозділу СБУ після отримання відправлення, затримано двох наших співвітчизників – його отримувачів. За фактом виявлення наркотичного засобу кокаїн, розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 305 Кримінального кодексу України.

 

ГУ ДФС у Київській області

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld