ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ «ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ»

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
23.11.2020 09:52

КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості» за сприяння управління культури Київської ОДА провів Обласну дистанційну культурно-мистецьку акцію до Дня Гідності і Свободи «Вільні творити майбутнє».

 

На адресу Центру надійшло більше 50 заявок на участь в акції від аматорських творчих колективів Київської області – вокальні ансамблі, гурти, солістичитціхореографічні колективиюні художники, майстри пісочної анамації – усі виявили бажання вшанувати ті видатні події в житті нашої країни своєю участю у акції.

Аматори Київщини відповідально поставились до свого творчого завданнябо майже всі подані твори були достойного виконавського та артистичного рівня

Творчі колективи та аматори Київщини вітають всіх українців з Днем Гідності і Свободи. Нехай це свято ще раз всім нам нагадає на прикладі учасників тих подій про людські чеснотиякими ми всі маємо керуватися в повсякденному житті – гідністьвідповідальністьєдність!

Переглянути відео (2 частини) можна за посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=JhBnjWZYSko&fbclid=IwAR1HoRWDYOmBUMtzjnbx_fOp8JlIbkMK_iTvhabElDHit3b2Xh-VLDx2RKE

https://www.youtube.com/watch?v=sj1xm7vuxKI&t=1593s&fbclid=IwAR2d3lgw61EZdpvst0riEyhhx9BXjLhh8Zc5x2VaOKuyDTlbyC0F5PUQFGY

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld