Урочисте зібрання до Дня Гідності та Свободи

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.11.2020 09:21

 

 

 

20 листопада голова Бородянської райдержадміністрації Аліна Бурдак, голова Бородянської райради Георгій Єрко, заступник голови райдержадміністрації Людмила Зінченко,  керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, заступник голови райради Олексій Черкашин, голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, представники громадськості взяли участь в урочистому зібранні, присвяченому Дню Гідності та Свободи.

Присутні на зібранні вшанували пам'ять борців за вільну і незалежну українську націю, які загинули в полум’ї революції Гідності 2013-2014 років та Помаранчевої революції 2004 року. Цього дня керівництвом району живі квіти покладено до пам’ятника Великому Кобзареві, що уособлює собою незламну когорту борців за незалежність України.

 

Голова райдержадміністрації Аліна Бурдак у своєму виступі зазначила, що ми вклоняємось героям, чий подвиг є неоціненним для нас, згадуємо загиблих патріотів, пам’ять про яких житиме вічно. Українці об’єдналися задля відстоювання основних цінностей та створення європейської держави. Ті події змінили не тільки нашу історію, вони – живе нагадування, якою ціною здобуто свободу та незалежність нашої держави.

 

 

Вона підкреслила, що День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь. Це про зміну свідомості українців й соціальну зрілість та відповідальність.

Панахиду за загиблими у ті дні відслужив настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, протоієрей отець Дмитро (Кошка).

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld