Робоча нарада щодо підготовки до можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2020-2021 років

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.11.2020 09:09

 

 

19 листопада  голова Бородянської районної державної адміністрації  Аліна Бурдак за участі голови Бородянської райради Георгія Єрка провела робочу нараду  з  представниками  Бородянського РВ ГУ ДСНС України в Київській області,. житлово-комунальних підприємств, місцевого самоврядування та відповідних відділів РДА.

 

 

На порядку денному обговорено питання експлуатації та утримання доріг загального користування та комунальних доріг місцевого значення в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Зокрема, мова йшла про наявність та стан відповідної автодорожньої техніки, посипкових матеріалів, резерву паливно-мастильних матеріалів на випадок погіршення погодних умов.

Учасниками засідання також проговорено необхідність перевірки робочого стану незалежних джерел енергопостачання на випадок відключень, уточнення переліку організацій, де є в наявності пересувні електростанції, завчасну підготовку пунктів обігріву для їх розгортання у разі екстремального зниження температури повітря та висвітлення їх місцезнаходження в ЗМІ, укладання договорів із суб’єктами господарювання та організаціями на буксирування великовантажного транспорту на автошляхах державного, обласного та місцевого значення, попередньо заплановано проведення відповідних командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту.

Підсумовуючи виступи. голова райдержадміністрації Аліна Бурдак  підкреслила, що для своєчасного реагування та запобігання виникнення надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період необхідно розробити план спільних дій органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, житлово-комунальних підприємств, дорожньо-експлуатаційних служб та районних установ. За результатами наради  нею надано ряд доручень.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld