ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОДОВЖЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ ТА ПРОЄКТІВ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, ЩО МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ У 2021 РОЦІ

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
21.11.2020 09:07

Регіональна комісія з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку подовжує конкурс із відбору інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році до 19 листопада 2020 року.

 

Кошти державного фонду регіонального розвитку спрямовуються на виконання інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що мають на меті розвиток регіонів, створення інфраструктури індустріальних та інноваційних парків, спортивної інфраструктури і відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та відповідних стратегіях розвитку регіонів.

 

 

Державною стратегією регіонального розвитку, затвердженою на період 2021-2027 року, визначено пріоритети регіонального розвитку на період до 2027 року, зокрема:

Прискорення економічного зростання регіонів та територій:

2.1.1.1. Розвиток промислових зон в Київській області;

2.3.1.1. Створення бізнес-інкубатора в Київській області;

2.3.1.2. Створення мережі центрів розвитку підприємництва на території Київської області;

3.1.1.2. Створення регіонального центру інноваційного розвитку громад.

Розвиток мережі надання якісних публічних послуг:

1.1.1.2 Будівництво закладів освіти;

1.2.3.1 Створення і розвиток  служби  паліативної та хоспісної  допомоги;

1.2.6.1 Розвиток регіональної спортивної інфраструктури;

1.5.6.1 Створення та функціонування сучасної інфраструктури надання адміністративних послуг;

4.2.2.3. Заміна та встановлення вуличного освітлення на енергоефективне та диспетчеризація.

Реалізація ініціативи Президента України «Туристичні магніти» України:

1.3.2.1 Створення культурних зон відпочинку – артрезиденцій;

1.3.3.2 Реставрація, реконструкція пам’яток архітектури Київської області.

При цьому наголошуємо, що не менше 30% обсягу коштів ДФРР буде спрямовано на забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності територій, активізації інвестиційної діяльності, підвищення рівня зайнятості населення, створення додаткових робочих місць.

Відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку здійснюється у відповідності до положень ст. 24¹ Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку», наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку».

Звертаємо увагу, що до оцінювання не будуть допускатись проєкти, заявники яких не надали на розгляд регіональної комісії необхідних документів та не розмістили проєкт на сторінці офіційного веб-сайту Мінрегіону (https://new.dfrr.minregion.gov.ua) у встановлений регіональною комісією строк, не заповнили всі розділи висвітленого проєкту.

Додаткова інформація про державний фонд регіонального розвитку та його нормативно-правова база розміщена на веб-сайті Мінрегіону (https://new.dfrr.minregion.gov.ua).

Місце прийому документів: м. Київ, вул. Іллєнка, 40, Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, каб. 420 (відділ перспективного планування). Телефон для довідок: (044) 206 74 39 – Сокіл Ірина Анатоліївна, (044)206 74 91 – Арнаутова Оксана Василівна.

Адреса електронної пошти:  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld