Бородянщина вшанувала захисників України

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.10.2020 06:08

 

 

14 жовтня громада Бородянщини урочисто відзначила День захисника України. За традицією живі квіти цього дня від керівництва та спільноти району до пам’ятника Великому Кобзареві поклали голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак, голова Бородянської районної ради Георгій Єрко, керівник апарату Бородянської райдержадміністрації Леонід Болясов, голова Бородянської ОТГ Олександр Сахарук, заступник військового комісара Олександр Харченко, депутат Київської облради Галина Єрко.

 

 

Хвилиною мовчання громада вшанувала пам'ять героїв усіх часів та поколінь, які поклали своє життя за свободу та незалежність України.

Як підкреслила у виступі очільниця району Аліна Бурдак, ми ніколи не забудемо наших доблесних воїнів, мужніх, звитяжних, сильних духом, відданих патріотів. Вона привітала усіх зі святом та зауважила, що наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого розвитку.

Цього дня Почесними грамотами та цінними подарунками від районної адміністрації та ради керівниками району Аліною Бурдак та Георгієм Єрко нагороджено учасників бойових дій, які героїчно захищали та захищають незалежність України на Сході держави. Також Галиною Єрко було вручено героям подяки від Київської облради, Олександром Сахаруком від Бородянської ОТГ та почесні відзнаки «Ветеран війни» вручено Олександром Харченком.

Концертна частина свята пройшла на патріотичній, світлій ноті віри і любові до Вітчизни та рідного краю, що звучала в емоційному виконанні юних та знаних майстрів співу.  

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld