Засідання комісії з ТЕБ та НС райдержадміністрації

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.10.2020 15:43

 

 

12 жовтня голова Бородянської райдержадміністрації Аліна Бурдак провела позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації. 

 

 

На порядку денному розглянуто питання:

1. Про протиепідемічний стан на території Бородянського району, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та проведення масових заходів в умовах карантину.

2. Щодо неможливості подальшого утримання та експлуатації захисної споруди цивільного захисту на території Бородянського професійного аграрного ліцею

3. Про заходи щодо протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду.

4. Про затвердження переліку місць знищення ВНП на території Бородянського району на 2020 рік.

5. Про уточнення меж селібетних територій.

6. Різне.

За результатами засідання головою адміністрації Аліною Бурдак надано відповідні доручення та комісією прийнято ряд рішень, зокрема, по першому питанню:

1. Взяти до відома, що станом на 12 жовтня 2020 року, за інформацією КНП БРР «Бородянський центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Пісківський центр первинної медико-санітарної допомоги» на території Бородянського району лабораторно підтверджено 472 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19).  За три доби за результатами ПЛР-досліджень підтверджено 38 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19).

2. Взяти до відома, що рішенням позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 31 від 10 жовтня 2020 року, з 00.00 години 12 жовтня 2020 року для Бородянського району установлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

3. На період дії карантину на території Бородянського району запровадити протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки, з 00.00 години 12 жовтня 2020 року.

4. Відділу освіти Бородянської райдержадміністрації рекомендувати закладам загальної середньої освіти запровадити з 15 жовтня по 30 жовтня 2020 року канікули, у наступний період – можливий перехід на дистанційну і змішану форму навчання з урахуванням епідеміологічної ситуації.

5. Виконавчим комітетам сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад рекомендувати утриматись від проведення масових заходів найближчим часом.

 

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld