Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.10.2020 15:29


 

12 жовтня голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак провела апаратну нараду за участі в.о. голови Бородянської районної ради Олекія Черкашина, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. Учасники апаратної наради доповіли про роботу за минулий тиждень та  озвучили плани на поточний.

 

Голова райдержадміністрації Аліна Бурдак, розпочинаючи нараду, зауважила, що на сьогодні за рішенням Державної  комісії ТЕБ та НС Бородянський район залишається в жовтій зоні. Також вона повідомила присутнім про заплановане засідання відповідної комісії ТЕБ та НС райдержадміністрації та засідання організаційного комітету з організації та проведення районних урочистостей до Дня захисника України.

 

 

Під час засідання обговорено протипожежну та криміногенну ситуацію в районі, питання інвентаризації та передачі комунального майна ОТГ, ситуацію в первинній та вторинній ланках медичної галузі внаслідок підвищення захворюваності на COVID-19, проблематику у підписанні декларацій з сімейними лікарями, хід перевірок управлінням Держпродспоживслужби дотримання карантинних вимог, роботу загальноосвітніх закладів на території району, початок оформлення субсидій управлінням соціального захисту населення, готовність до опалювального сезону, проведення запланованих урочистих заходів в умовах карантинних обмежень, тощо.

 

 

За результатами наради головою Бородянської райдержадміністрації Аліною Бурдак надано ряд доручень структурним підрозділам адміністрації.

 

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld