Виїзні робочі зустрічі Аліни Бурдак в Качали та Клавдієво-Тарасове

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
12.10.2020 06:02

 

 

 

8 жовтня голова Бородянської районної державної адміністрації Аліна Бурдак здійснила робочі поїздки до Качал та Клавдієва-Тарасового. Очільницю району супроводжували у поїздці керівник апарату райдержадміністрації Леонід Болясов, начальник відділу управління персоналом, організаційного забезпечення, внутрішньої політики, запобігання та виявлення корупції апарату РДА Оксана Павленко, головний спеціаліст з питань містобудування та  архітектури РДА В’ячеслав Ращук,  начальник Бородянського районного  управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області Олександр Петрук.

 

 

В Качалах голова райдержадміністрації Аліна Бурдак зустрілась з директором фермерського господарства «ВЕЛЕС-ФУДС» Юрієм Уманцем та спільно з делегацією оглянули територію зазначеного господарства, де безпосередньо здійснюється його діяльність. З представниками громади села під час спілкування обговорено дотримання власником ВЕЛЕС-ФУДС чинного законодавства у здійсненні  підприємницької діяльності та виявлення порушень санітарних норм. 

Головою райдержадміністрації Аліною Бурдак вищевказане питання взято під особистий контроль та заплановано повторний виїзд на фермерське господарство.

У рамках поїздки до Клавдієво-Тарасового відбулась зустріч із головою Клавдієво-Тарасівської селищної ради Михайлом Скибою.  В ході візиту обговорено найбільш соціально гострі та значущі питання, такі як ремонт вуличного покриття та освітлення, виділення земельних ділянок учасникам АТО, відсутність селищного будинку культури, не злагоджена робота депутатського корпусу, недостатня кількість вагонів в приміських елекропотягах Укрзалізниці, тощо.

Також делегацією райдержадміністрації було оглянуто Клавдіївську амбулаторію ЗПСМ. Під час спілкування з медичним персоналом з’ясовано ряд проблемних питань, зокрема, матеріально-технічне забезпечення, незадовільний стан будівлі амбулаторії, відсутність гарячого водопостачання, недостатній запас дезінфікуючих засобів.

За результатами зустрічей головою Бородянської РДА Аліною Бурдак  надано ряд доручень відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації для вирішення озвучених під час зустрічей проблемних питань.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld