Робоча зустріч

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
15.09.2020 06:54

 

 

14 вересня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов провів робочу зустріч із селищним головою Клавдієва-Тарасового Михайлом Скибою та керівником громадської організації «Молодь Клавдієвого» Олексієм Копишинським.

 

 

В рамках зустрічі обговорено дотримання карантинних вимог під час проведення урочистостей з нагоди Дня селища Клавдієво-Тарасове.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Леонід Болясов зазначив, що відповідно до Постанови Кабінетів Міністрів України від 26 серпня 2020 року № 760 продовжено карантин на території Київської області до 31 жовтня 2020 року. На сьогодні на території Бородянського району застосовуються протиепідемічні заходи передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки. Організатор заходу є відповідальним за дотримання карантинних вимог. Якщо на момент проведення свята буде встановлений на території району «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівні епідемічної небезпеки, додатково можуть застосовуватись обмежувальні протиепідемічні заходи, затверджені органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в межах компетенції.

 

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld