Шановна громадо!

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
31.08.2020 07:15

 

 

29 серпня в Україні День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння військам агресора, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення. За офіційними даними, під час зазначеної операції і подальшого розстрілу в так званому «зеленому коридорі» 366 українських воїнів загинуло, 429 отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти. Однак, скільки мужніх Героїв країни насправді полягло достеменно досі не відомо. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті та в наших серцях.

За цими цифрами насправді криються сотні зламаних людських доль! Батьки втратили дітей, дружини – чоловіків, діти – батьків… Ця війна – наш спільний біль, про який неможливо забути…

Ми вічно пам'ятатимемо Українських воїнів, які за майбутнє нашої держави, за майбутнє наших дітей віддали найдорожче, своє життя.

 

Пам’ятаємо і шануємо Героїв!!!

 

Т.в.о. голови

Бородянської районної державної адміністрації                                         Леонід Болясов

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld