НА КИЇВЩИНІ ВІДПРАЦЮВАЛИ ПОДОЛАННЯ ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
13.07.2020 06:44

Сьогодні, 10 липня, голова Київської облдержадміністрації та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Василь Володін взяв участь у спеціальній координаційній нараді на тему «Ліквідація наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої лісовими пожежами, на базі Київського обласного управління лісового та мисливського господарства». Захід відбувся в Бородянському районі Київщини.

 

Були присутні представники КОДА, ДСНС Київської області, обласного та по м. Києву управляння лісового та мисливського господарства, Тетерівського лісгоспу.

 

 

«Сьогодні ми в черговий раз відпрацьвуємо взаємодію підрозділів Головного управління ДСНС у Київській області та постійних лісокористувачів, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у ході комплексного залучення сил під час гасіння лісових пожеж», – зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

Навесні ліси та населені пункти Київщини зазнали значних втрат через небувалу посуху і поширення вогню на велику частину територій. Київська облдержадміністрація, на чолі з Василем Володіним, разом з ДСНС вживала необхідних засобів для боротьби зі стихією, допомагала рятувальникам області.

У травні 2020 року був затверджений «План спільних дій органів управління та сил цивільного захисту у разі загрози або виникненні в Київській області та м. Київ надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в природних екологічних системах та метеорологічних надзвичайних ситуацій».

Створені міжвідомчі оперативні штаби, визначені сили і засоби, які будуть задіяні для оперативного реагування та ліквідації осередків пожеж в екосистемах області, особливо розташованих поблизу міст, визначені обсяги необхідних матеріальних резервів, затверджена схема взаємозв’язку та оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Сьогодні представники влади та рятувальники відпрацювали спільні заходи для запобігання стихії. Після проведення наради і обговорення заходів, що мають вживатися в разі надзвичайних ситуацій, відбулися навчання. Під час них учасники (рятувальники ДСНС) продемонстрували практичні дії сил і засобів територіальної підсистеми цивільного захисту Київської області під час гасіння лісової пожежі з використанням різних методів.

«Я вдячний рятувальникам за співпрацю, за надзвичайно складну та небезпечну роботу часом ціною власного здоров‘я. Щодня ви ризикуєте своїм життям заради спасіння інших людей та нашого краю. Спасибі Вам за вірність обов’язку, силу духу та витримку», – звернувся до працівників служби з надзвичайних ситуацій очільник області Василь Володін.

Повідомляє пресслужба КОДА.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld