Робоча нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
09.07.2020 15:54

 

 

7 липня керівник апарату Бородянської районної державної адміністрації Леонід Болясов провів нараду організовану та проведену службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

На порядку денному розглядались питання про винайдення можливості забезпечення дітей позбавлених батьківського піклування житлом після виведення їх з дитячого будинку сімейного типу. 

Під наради було озвучено, що особи з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування перебувають на квартирному обліку Микулицької сільської ради та Бородянської ОТГ.

 

 

За результатами наради вирішено, що відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 № 515 Службою буде подано пропозицію щодо придбання житла для зазначених дітей на комісію з питань формування пропозицій щодо виділення субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld