Привітання працівників медичної сфери

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
22.06.2020 12:55

 

 

19 червня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан та голова Бородянської районної ради Георгій Єрко урочисто привітали з Днем медичного працівника колективи КНР БРР «Бородянська центральна районна лікарня», КНП БРР «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП КОР «Вишгородська станція екстреної медичної допомоги» та Ірпінського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Очільники району висловили щирі привітання напередодні професійного свята та вручили почесні грамоти і цінні подарунки кращим працівникам галузі охорони здоров’я району.

 

 

Віктор Барчан та Георгій Єрко подякували присутнім за невтомну сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання  професійних обов’язків та зазначили, що на сьогодні саме медики, ризикуючи своїм життям, тримають оборону в боротьбі з коронавірусом. Тож вони побажали їм міцного здоров’я,
благополуччя, миру та щастя, щоб сторицею поверталося до них добро, дароване людям, а життєвий шлях повнився дружньою підтримкою колег та повагою вдячних людей.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld