Позачергове засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій РДА

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
16.04.2020 13:52

 

 

15 квітня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан провів позачергове розширене засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації за участі керівників місцевого самоврядування, представників релігійних організацій, ЗМІ.

На порядку денному розглянуто питання про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Бородянського району з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 під час проведення Великодніх свят в умовах карантину, про організаційно-технічне забезпечення проведення он-лайн нарад, про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету для придбання безконтактних термометрів та респіраторів.

 

Під час наради т.в.о. голови адміністрації Віктор Барчан наголосив, що у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19 наразі доцільним буде проведення відповідних засідань комісій та нарад в режимі он-лайн. Він також підкреслив, що потрібно належним чином забезпечити епідеміологічну безпеку громадян,  захист життя та здоров’я людей на території Бородянського району під час проведення богослужінь на Великдень в умовах карантину. Важливо в даний час провести відповідну роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності залишитися вдома на Великдень.

Присутні керівники місцевого самоврядування, медичної галузі, духовенства мали змогу висловити свою думку та озвучити пропозиції щодо питань порядку денного.

Після конструктивного діалогу, за результатами засідання прийнято ряд рішень та Віктором Барчаном надано відповідні доручення. Протокол засідання доступний за посиланням.


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld