Позачергова сесія Бородянської районної ради

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
20.03.2020 15:29

 

 

            20 березня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан узяв участь у засіданні позачергової 44 сесії Бородянської районної ради 7 скликання під головуванням її очільника Георгія Єрка. На порядку денному розглянуто питання про внесення змін до рішення  42 сесії Бородянської районної ради сьомого скликання від 20.12.2019  №525-42-VIІ «Про районний бюджет Бородянського району  на 2020 рік».

 

 

Із зазначеного питання на засіданні доповіла начальник відділу фінансів Бородянської райдержадміністрації Людмила Богомолова. Вона зауважила, що зазначенні зміни до бюджету, це збільшення резервного фонду районного бюджету для здійснення непередбачених видатків та виділення коштів із районного бюджету на посилення заходів боротьби з коронавірусом, зокрема, придбання кисню медичного газоподібного, необхідних лі­карсь­ких пре­па­ра­тів, засобів індивідуального захисту для медпрацівників, інструментів та дезінфікуючих засобів, тощо.

За рахунок сільських, селищних рад та ОТГ переданні кошти у вигляді міжбюджетних трансфертів до загального та спеціального фонду районного бюджету на придбання медичного обладнання для КНП БРР «Бородянська ЦРЛ» - 2 апарати штучної вентиляції легень та 3 кисневі концентратори, а також на виконання програм соціального спрямування.

Сьогодні актуальне і єдине для нашого району і всієї країни питання - це боротьба із занесенням і поширенням коронавіруса COVID-19, тому і органи виконавчої влади і місцевого самоврядування додають максимум зусиль для забезпечення належної безпеки жителів Бородянщини.

Розуміючи важливість ефективного та своєчасного виконання заходів щодо попередження розповсюдження цієї гострої респіраторної хвороби депутатами прийнято одноголосне рішення про виділення коштів.

У «Різному» голова райради Георгій Єрко зазначив, що зважаючи на обставини, які склались у звязку із запровадженим карантином, може знову виникнути необхідність проведення позачергової сесії. Він вніс пропозицію за потреби проводити сесію за допомогою телефонних чи електронних засобів зв’язку, в чому депутати його одностайно підтримали.

 

 

             

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld