Апаратна нарада

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.01.2020 13:26

 

 

13 січня т.в.о. голови Бородянської районної державної адміністрації Віктор Барчан провів апаратну нараду за участі голови Бородянської районної ради Георгія Єрка, керівників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ, представників ЗМІ. На нараді присутніми керівниками озвучено роботу за минулий період та  накреслено плани на поточний.

Також під час засідання обговорено протипожежний стан об’єктів соціально-культурного призначення, закладів охорони здоровя, освіти, запропоновано ряд заходів для посилення правопорядку на території району та інші нагальні питання життєдіяльності району.

 

 

Директор районного територіального центру соціального обслуговування Ніна Слухай доповіла, що з січня 2020 року вводяться нові організаційні та правові засади надання соціальних послуг, детальніше роз’яснення цих змін буде опубліковане пізніше.

Т.в.о. військового комісара Сергій Півень повідомив про важливість належної організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних та наголосив на необхідності проведення відповідних навчань в освітніх закладах району.

За результатами наради т.в.о. голови адміністрації Віктором Барчаном прийнято рішення та надано доручення.

 

 


 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld