Засідання конкурсного комітету

PDF Печать E-mail
Автор: Administrator   
14.01.2020 11:14

 

 

11 січня т.в.о. голови Бородянської райдержадміністрації Віктор Барчан провів засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бородянського району.

Конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, та Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бородянського району, затверджених розпорядженням голови Бородянської районної державної адміністрації від 11.12.2018 № 508.

 

 

Членам комітету оголошено про загальні характеристики об’єктів конкурсу – два приміські автобусні маршрути загального користування сполучення «смт Немішаєве – с. Діброва» та  «смт Немішаєве – с. Козинці». Заявки до участі у конкурсі на зазначені об’єкти подані від Олександа Шемідька директора ТОВ «Облтранс».

Комітетом розглянуто документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі та проведено аналіз конкурсної пропозиції. Заслухано виступ заступника начальника відділу надання адмінпослуг Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Дениса Позднякова, старшого інспектора з ОД відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції Андрія Захарчука та адміністратора ТСЦ № 3247 Регіонального сервісного центру МВС в Київській області Олексія Шкіру щодо результатів перевірки у межах своєї компетенції діяльності перевізника-претендента.

За результатами проведення відповідної процедури конкурсу, обговорення та голосування вирішено визнати перевізника-претендента ТОВ «Облтранс» переможцем у конкурсі за з перевезення пасажирів за вищезазначеними сполученнями.

Переглянути розпорядження та протокол засідання

 
free pokerfree poker

Статистика відвідувачів

developed byDworld